Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Kuriozitete

Kuriozitete Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-11-2013, 14:42   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,483
Thanks: 4,662
Thanked 2,239 Times in 937 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka


Pikture e vitit 1908, e cila pasqyron Zotin e vikingeve, Odinin, ne luften e fundit ne te cilen vritet, perpara Apokalpsit qe sipas legjendes do te ndodhe brenda tre muajsh

Nėse qytetėrimi viking do tė ishte ende i pėrhapur nė ditėt e sotme, tingulli i njė burie tė veēantė do tė kishte krijuar kaos nė tė gjithė qytetet.

Sipas vikingėve, kjo buri do tė pėrdorej pėr tė sinjalizuar ardhjen e fundit tė botės dhe sipas tyre, tashmė jemi nė 100 ditėshin e fundit tė ekzistencės sonė.

Legjenda e kėtij qytetėrimi thotė se dimri i sivjetshėm do tė jetė mė i ashpri ndonjėherė dhe nė pėrfundim tė tij, do tė mbėrrijė Apokalpsi, gjatė tė cilit do tė vritet edhe Odini, Zoti i vikingėve.

Sipas kėsaj bestytnie, fundi i botės ėshtė caktuar tė ndodhė nė 22 Shkurt 2014.

Megjithatė, miti qė nė fillim ka njė mangėsi, pasi vikingėt parashikonin qė pėrpara fundit tė botės, pėr tre vite radhazi tė kishte vetėm dimėr dhe kjo nuk ka ndodhur. / Top Channel
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 14:44   #2
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,131
Thanks: 0
Thanked 3,008 Times in 1,699 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Kjo tema eshte per te zona humoristike.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 14:44   #3
kitrra 123
Super Anėtar
 
Avatari i kitrra 123
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
Posts: 95
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
kitrra 123 ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

8 dite pas dites se te Dashuruarve

Ja s'ma merr mendja besoj se e shtyjne edhe kesaj radhe
kitrra 123 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 15:29   #4
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,378
Thanks: 197
Thanked 176 Times in 135 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Se kure do te ndodhe kataklizma nuk e di njeri,pore ajo dit gjithsesi nji moment do te vije.
Shenjat e afrimit te katalizmes,te cilat jon transmetuar,per mendimin tim jon permbushur,perveq jegjugjve e mexhuxhve,Zbulimi i arit ne eufrat esht dal,aty eshte zbuluar nafta qe ka vleren e sa nji kodrine ar-i.
Veshja e pa dalluashme mes femres dhe mashkullit.
kumunikimi i njerzve mes lindjes dhe perendimit(telefoni).Barak Obama mund te jet trashigimitar i cili flitet per Mehdiun,pore qe mehdiu esht uruar qe ta sundoj boten,pore jo me Islam,sepse edhe lutja ndoshta ka qen jo e plot...........
luftra,suname,varfri,smundje,te gjitha paralajmrimet.Dy-tre paralajmrime nuk luan ndonji rol ,ato shfaqwn shum shpejt po deshti Allahu Xh.h.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 16:10   #5
Zana
Banned
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,061
Thanks: 3,562
Thanked 4,387 Times in 2,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Zana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėmZana i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

- Bring it on -
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 16:31   #6
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,044
Thanks: 5
Thanked 35 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Vetem premtime e premtime po degjojme, por si perhere s'ka dale asnje i hajrit qe te mos beje vetem propagande, por te punoje, dreqi ta haje. Po te jete e bere puna, nuk ka nevoje per shume llafe.
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 16:51   #7
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,371
Thanks: 231
Thanked 461 Times in 212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Rrethi eshte ngushtuar por peni nuk eshte kputur...pra nuk mundet me ndodhe nje fenomen negativ natyror perderi sa ne Njerzit nuk e provokojm nje gje te till...penin mujn me kput ata qe i mbajn gersheret.....
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 17:14   #8
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,349
Thanks: 184
Thanked 212 Times in 88 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Mandi ai parashikimi i majave nuk doli ( eh sa e kam prite at dite) te shohim vikinget tani,,, nejse po te shpetojme ne dt 23 shkurt do ju qeras me nje kafe ne forum
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 18:19   #9
IronMan
Kindda Hero
 
Avatari i IronMan
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: Marvel Universe
Posts: 1,189
Thanks: 99
Thanked 177 Times in 101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
IronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėmIronMan i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

ca nuk kan pas bo vikinget per me terheq vemendjen e robve
__________________
I'm IronMan!
IronMan nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 18:23   #10
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,240 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Pata lexuar me pare, qe kur Maja e kishte bere nje parashikim per fundin e botes, disa njerz, kishin hapur bunkere dhe kishin blere rezerva ushqimore duke e kaluar at dite/nate ne bunker. Cmenduria nuk ka kufi.

Une them qe edhe kesaj here do te jete si cdo here genjeshter e kulluar.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 18:38   #11
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,060
Thanks: 575
Thanked 1,024 Times in 619 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Fundit te botes duhet ti ruhemi rreth vitit 2100 ,dhe do jete vete njerzimi qe do e shkaktoje,atehere kur pritet qe numri i popullsise boterore te shkoje ne 11 miliard njerez ,per momentin jemi diku tek 7.2 milliard. Por kam pershypjen se tek 11 miliardshi nuk do mbaje me pilafi uji. Do nxirret ndonje virus nga laboratoret qe ndoshta nuk do i gjendet antibiotik dhe do na mbysin si delet . Ksaj i druhem me shume se cdo gjeje tjeter . Kto prrallat me mret te vikingeve e majave jane thjesht me mbush gazetat.
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 19:50   #12
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,044
Thanks: 5
Thanked 35 Times in 30 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Ca shkoni aq larg... keni kometen ISON qe do beje spektakel gjate dhjetorit dhe javen e pare te janarit tashti. Disa spekullime thone qe ne kulmin e spektaklit, do te ndricoje gjate nates me teper sesa Hena. Do durojme edhe nja 3 jave per t'i vertetuar te tera keto. Por qe do kete spektakel, do kete.
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2013, 19:57   #13
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,453
Thanks: 1,648
Thanked 1,642 Times in 1,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

qe nga vete abramahike
e te keto qyteterimet e tjera
historira per te trembur njerezit krijojne
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2013, 05:49   #14
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
Se kure do te ndodhe kataklizma nuk e di njeri,pore ajo dit gjithsesi nji moment do te vije.
Shenjat e afrimit te katalizmes,te cilat jon transmetuar,per mendimin tim jon permbushur,perveq jegjugjve e mexhuxhve,Zbulimi i arit ne eufrat esht dal,aty eshte zbuluar nafta qe ka vleren e sa nji kodrine ar-i.
Veshja e pa dalluashme mes femres dhe mashkullit.
kumunikimi i njerzve mes lindjes dhe perendimit(telefoni).Barak Obama mund te jet trashigimitar i cili flitet per Mehdiun,pore qe mehdiu esht uruar qe ta sundoj boten,pore jo me Islam,sepse edhe lutja ndoshta ka qen jo e plot...........
luftra,suname,varfri,smundje,te gjitha paralajmrimet.Dy-tre paralajmrime nuk luan ndonji rol ,ato shfaqwn shum shpejt po deshti Allahu Xh.h.
Ai qe e krijoi e mban sekret per te tjeret,se po mos ta mbante do te ekzistonte!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2013, 06:19   #15
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,077
Thanks: 34
Thanked 44 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

.....si thoni i fusim nje dore protesta?
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2013, 06:36   #16
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,574
Thanks: 3,923
Thanked 2,570 Times in 1,249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

He mer Miti....si thua ti? Do t`i kete thene Rama Vikingeve te thone ashtu?
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 00:38   #17
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,430
Thanks: 6,537
Thanked 4,908 Times in 2,085 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Ju lutemi te na e thoni me saktesi kur do ti vije fundi Botes, sepse keshtu filloj e nuk paguaj me asnje nga faturat e bankes dhe taksat.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 10:25   #18
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
Ju lutemi te na e thoni me saktesi kur do ti vije fundi Botes, sepse keshtu filloj e nuk paguaj me asnje nga faturat e bankes dhe taksat.
Potente tempesta solare in arrivo dal 14 al 18 marzo 2018.


un po gjej noi rronze


Inshallah arrin deri speace dhe do mjaftonte qe mos te kishte me....qelular,ipad,selfie,party,debila e tjera,sepse do .....SHUHEJ.

Agreeeeeeeeeeeee per SOT.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 4bk229f5c8e8d53x01_800C450.jpg (22.0 KiloByte, 17 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2018, 10:30   #19
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 5,012
Thanks: 26
Thanked 1,146 Times in 771 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

Citim:
tingulli i njė burie tė veēantė do tė kishte krijuar kaos nė tė gjithė qytetet.
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Kjo tema eshte per te zona humoristike.
Te duket Cudi ky fenomen ty???

__________________

I always have the shadow of smiling
Nobody can take away my smile.
What’s mine it will be...
To Eternity....😊
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 14-03-2018, 10:44   #20
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,840
Thanks: 4,596
Thanked 5,804 Times in 2,733 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 626
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nė 22 Shkurt 2014 shkatėrrohet Toka

He de se u lodhem duke pritur!
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur