Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-03-2018, 11:55   #121
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,109
Thanks: 555
Thanked 631 Times in 449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Njerezit jane bere dembele dhe kane hequr dore nga riparimet. Doli me difekt? Leke te kesh, tregu plot eshte.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Dulcis in Fundo pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 11:56   #122
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 914
Thanks: 209
Thanked 252 Times in 193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
B.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

eshte moda.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i B.E.V pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 12:21   #123
Jolene
Away
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 13,840
Thanks: 4,596
Thanked 5,804 Times in 2,733 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 626
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Si nuk u lodhet ju te dy! Duheni shume, duket qarte!
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 12:36   #124
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,362
Thanks: 5,807
Thanked 6,815 Times in 4,354 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

mora rrugen per Janine

__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 12:47   #125
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 914
Thanks: 209
Thanked 252 Times in 193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
B.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Njerezit jane bere dembele dhe kane hequr dore nga riparimet. Doli me difekt? Leke te kesh, tregu plot eshte.
Dulcis, ca eshte difekt?
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 12:52   #126
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,109
Thanks: 555
Thanked 631 Times in 449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Dulcis, ca eshte difekt?
Ato gjerat qe te lodhin..
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 13:20   #127
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 914
Thanks: 209
Thanked 252 Times in 193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
B.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
sepse une sdu me dite per njeri prandaj ti shoku. po me ngacmove te them ate qe sta ka thene njeri deri me sot.
Jo , nuk desha te ngacmoj , thjesht te provoj mos gjej ndonje keshille per te gjetur celesin e bashkejeteses mes femer- mashkull. Sic duket ky Difekt: ve re Dulcis , nuk anon vetem nga ne.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 13:20   #128
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,216
Thanks: 3,173
Thanked 2,483 Times in 1,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

i zgjuari heq dore i pari
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 13:22   #129
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 11,137
Thanks: 1,128
Thanked 6,536 Times in 2,918 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 209
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Sopoti Shiko postimin
E ti nė ato ujėra noton.

Por prit.
Po e ke thene ti u vulos, lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 13:24   #130
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,109
Thanks: 555
Thanked 631 Times in 449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Jo , nuk desha te ngacmoj , thjesht te provoj mos gjej ndonje keshille per te gjetur celesin e bashkejeteses mes femer- mashkull. Sic duket ky Difekt: ve re Dulcis , nuk anon vetem nga ne.
Nuk specifikova gjini ne fakt..

Me vjen keq ne fakt..
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 13:44   #131
Lea
Love!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 7,579
Thanks: 2,541
Thanked 2,191 Times in 1,399 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Divorcet nė rritje

Nje nga arsyet ndoshta eshte , moskuptimi ndermjet ciftit, me paster mund te thoja qe né cdo cifte njera pal do perher te dominoj tjetren, dhe kjo gje sjell konflikte ............. dhe femijet e rritur né nje frym te till marin ate shembull, dhe né krijimin e familjes te tyre te ardheshme! (Mendimi im)

Nje nga faktoret qe duhet ndryshuar eshte barazia, qe si mashkulli si femra te barabart né nje mardhenie, duke filluar nga punet me elementare ato te shtepis, perderisa sot si femra si mashkulli punojne!
__________________
.............

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Lea : 13-03-2018 nė 13:48
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 13:48   #132
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,240 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Nje nga arsyet ndoshta eshte , moskuptimi ndermjet ciftit, me paster mund te thoja qe né cdo cifte njera pal do perher te dominoj tjetren, dhe kjo gje sjell konflikte ............. dhe femijet e rritur né nje frym te till marin ate shembull, dhe né krijimin e familjes te tyre te ardheshme! (Mendimi im)
Lea, arsyja kryesore eshte mosrepsekti qe kane per njeritjetrin, per ata kalojn ne monotoni dhe sigurisht zbehet cdo gje qe kan kriju. Pra per te rregullu diqka dhe per te formu diqka qe ne e quajm dashuri, duhet shume kohe dhe mund, kurse per ta shkaterru e shkaterrojm shume shpejt.

Tjetra edhe nje gje qe i qon qiftet te ndahen eshte qe ti si grua apo ai si burr, beni shume gjera te mira dhe ja njeher diqka gabon ( e kam fjalen per ndonje gabim shume te vogel, jo per tradheti) dhe aty haset ne moskuptim dhe fillon komplikohet storia dhe arrin tek ndarja.

Une e kisha fut edhe nje fenomen tjeter qe kontribon tek ndarjet ne Kosove dhe Shqiperi, po mendojn keto femrat tek ne qe jeta eshte Serial (TV SHOW spanjolle apo turke ), qe po servohen me te madhe kohen e fundit dhe duke pare kesi seriale, po i zbatojn ato gjera ne jete dhe veq kur degjon u ndajtem.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 13:48   #133
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 914
Thanks: 209
Thanked 252 Times in 193 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
B.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyerB.E.V ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Nuk specifikova gjini ne fakt..

Me vjen keq ne fakt..
E drodhe pak po, ani nuk jemi per lufte.
Me u fut ne teme: riperseris qe eshte tragjike , eshte me shume se tragjike qe femrat nuk Po kuptojne ne cilin fron te ulen.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 13:49   #134
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,570
Thanks: 4,289
Thanked 1,272 Times in 698 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Si nuk pertojn njerzit te ndahen?! Femrat e kane fajin patjeter se kane shume energji. Mashkulli taman nuk ndahet thjesht nga dembelizmi.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kurt pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 13:50   #135
Lea
Love!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 7,579
Thanks: 2,541
Thanked 2,191 Times in 1,399 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CR7 Shiko postimin
Lea, arsyja kryesore eshte mosrepsekti qe kane per njeritjetrin, per ata kalojn ne monotoni dhe sigurisht zbehet cdo gje qe kan kriju. Pra per te rregullu diqka dhe per te formu diqka qe ne e quajm dashuri, duhet shume kohe dhe mund, kurse per ta shkaterru e shkaterrojm shume shpejt.Tjetra edhe nje gje qe i qon qiftet te ndahen eshte qe ti si grua apo ai si burr, beni shume gjera te mira dhe ja njeher diqka gabon ( e kam fjalen per ndonje gabim shume te vogel, jo per tradheti) dhe aty haset ne moskuptim dhe fillon komplikohet storia dhe arrin tek ndarja.Une e kisha fut edhe nje fenomen tjeter qe kontribon tek ndarjet ne Kosove dhe Shqiperi, po mendojn keto femrat tek ne qe jeta eshte Serial (TV SHOW spanjolle apo turke ), qe po servohen me te madhe kohen e fundit dhe duke pare kesi seriale, po i zbatojn ato gjera ne jete dhe veq kur degjon u ndajtem.


Plotesisht dakord me ju, por e keqe e shoqeris tone eshte , se ka cifte ku jeta ose me sakt telenovela qe shohin né tv ju duket me e embel se jeta e tyre me bashkeshortin/bashkshorten dhe mundohen ta bejne te till, duke harruar se jeta seshte telenovel e jo cdo fund eshte i lumtur!
__________________
.............
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 13:56   #136
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,109
Thanks: 555
Thanked 631 Times in 449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
E drodhe pak po, ani nuk jemi per lufte.
Me u fut ne teme: riperseris qe eshte tragjike , eshte me shume se tragjike qe femrat nuk Po kuptojne ne cilin fron te ulen.
Edhe une per paqen ne bote jam, po nuk me duket se drodha gje..
Sidoqofte, qe eshte tragjike eshte, jam dakort me ty.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 14:00   #137
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,440
Thanks: 170
Thanked 2,240 Times in 1,214 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 241
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Plotesisht dakord me ju, por e keqe e shoqeris tone eshte , se ka cifte ku jeta ose me sakt telenovela qe shohin né tv ju duket me e embel se jeta e tyre me bashkeshortin/bashkshorten dhe mundohen ta bejne te till, duke harruar se jeta seshte telenovel e jo cdo fund eshte i lumtur!
Per ate theme Lea, qe jeta nuk eshte filem, se ne filem cdo mashkull mundet ta beje jeten romantike per 1 ore, por kur eshte fjala per tere jeten eshte me ndryshe jeta dhe kuptohet qe nuk eshte gjithemon mire, ka edhe momente jo te mira qe duhen kaluar. Pra bardh e zi
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 14:07   #138
Lea
Love!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 7,579
Thanks: 2,541
Thanked 2,191 Times in 1,399 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga CR7 Shiko postimin
Per ate theme Lea, qe jeta nuk eshte filem, se ne filem cdo mashkull mundet ta beje jeten romantike per 1 ore, por kur eshte fjala per tere jeten eshte me ndryshe jeta dhe kuptohet qe nuk eshte gjithemon mire, ka edhe momente jo te mira qe duhen kaluar. Pra bardh e zi


CR7 , me ka ber pershtypje nje miku im, kam qen dhe deshmitare né martesen e tij, ka 6 vjet martes dhe dy fmi si yje ! Jo me larg se para dy ditesh me fliste per martesen e tij duke, me then se perher e shihte te shoqen, te len pas dore ( pamja fizike) e pyta perse.

Po ja me tha nuk lyhet perher, me tuta perher e nervozuar, perher e stresuar!

E me e keqa ishte se sdinte arsyen, i thash ajo punon?

Po me tha

Punet e shtepis kush I ben, ajo me tha!

Me femit kush meret me gatimet, ajo tha prap!

Ti ca ben kur vjen né shpi? Ulem né divan e ri qetesohem!

Atehere ca kerkon pgj tek te tjeret , kur pgj e ke vet, ndihmoje ti duke I len pak koh per veten asaj qe te kujdeset dhe ajo te jet e bukur e qet dhe e qeshur sic do ti!


Prandaj them dhe barazia, mos te kerkohet perher, ti vehet faj partnerit, njeher duhet par nga vetja né Po bejme hapat e duhur me pas tek partneri! (Mendoj)
__________________
.............
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 03:32   #139
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,861
Thanks: 5
Thanked 3,864 Times in 2,561 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Si nuk pertojn njerzit te ndahen?! Femrat e kane fajin patjeter se kane shume energji. Mashkulli taman nuk ndahet thjesht nga dembelizmi.
Kur ne divorc, te bjen pjesa me e madhe ($$$), se sa kur jeni bashke, pse te mos ndahesh?
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2018, 04:03   #140
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,956
Thanks: 12,440
Thanked 7,303 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Divorcet nė rritje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Kur ne divorc, te bjen pjesa me e madhe ($$$), se sa kur jeni bashke, pse te mos ndahesh?
Ekonomiste ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur