Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-03-2018, 12:51   #1
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Kal Ho Na Ho me titra shqip 2003

Historia e nje djali i cili merr vesh qe kishte edhe pak dite jete edhe mundohet qe cdo kend rreth vetes ta beje te lumtur

https://openload.co/f/zaQ4MGPQRvw/Ka...itra_shqip.MP4


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Akrepos12 : 13-03-2018 nė 12:53
Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 12:53   #2
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Chennai Express me titra shqip 2013

Historia e nje burri qe niset ne nje udhetim edhe aty takon dashurin e jetes se tij

https://openload.co/f/n4y8u4qcKRg/Ch...itra_shqip.MP4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 12:55   #3
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi A Gentleman me titra shqip 2017

Historia e nje hajduti profesionist qe ne sy te se dashures hiqej si xhentelmen

https://openload.co/f/_XJ8gWNKANg/A_...itra_Shqip.MP4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 12:58   #4
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi The mechanic Resurrections 2016 me titra shqip

Historia e jetes se nje mercenari

https://openload.co/f/nYdGK_6QkFk/Me..._shqip.MP4.mp4


Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 12:59   #5
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filma me titra shqip

Historia e nje djali qe ra ne dashuri me vajzen qe e pa ne rruge edhe beri te pamunduren ta bente per vete

https://openload.co/f/IjoCMhuLL-k/He...itra_Shqip.MP4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 13:02   #6
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,395
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Heropanti 2014

mbushu me fryme Akrep
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 14:07   #7
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi The Mechanic 2011

Fillimi i jetes se nje mercenari

https://openload.co/f/aHAIvdDVbEg/Th...itra_Shqip.MP4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 14:13   #8
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 5,203
Thanks: 27
Thanked 1,189 Times in 796 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 113
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi Heropanti 2014

Ti mire qe poston filma po mos hap tema te reja per cdo film o mik!
Futi te gjithe pa dogane me nje teme
__________________
Karma
Has no menu.
You get served what
You deserve.
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Viking pėlqehet nga
i vjetėr 13-03-2018, 17:00   #9
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Baaghi 2016 me titra shqip

Historia e dashurise midis nje cifti edhe lufta e djalit rrembyesin qe i rrembeu te dashuren

https://openload.co/f/BUmue8zWUxk/Fi...itra_shqip.MP4


Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 17:02   #10
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Jodhaa Akbar 2008 me titra shqip

Super film super histori jeta e princit te hindustanit edhe dashuria e tij ndaj princeshes Jodaa

https://openload.co/f/iq0-8NeKU-w/Jo...08%29.720p.mp4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 17:04   #11
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Homefront 2013 me titra shqip

Historia e nje ish oficeri qe duhet te mbroje familjen e tij nga klani i droges

https://openload.co/f/MsWfhfRd4g0/Ho...itra_Shqip.MP4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 17:05   #12
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Bajirao Mastani 2016 me titra shqip

Nje film qe tregon historin e dashurise se nje ushtari edhe luften e tij per ta mbrojtur dashurin e tij

https://openload.co/f/0Bs7RaAcyZ4/Fi...itra_shqip.MP4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 17:12   #13
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Beiiman love 2016 me titra shqip

Historia e nje femre e cila kthehet per te marr hak ndaj te dashurit qe e poshtroi duke e bere per vete me ane te nje basti

https://openload.co/f/SSk5N2R5fGw/Fi...hqip_ne_hd.MP4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 17:14   #14
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Mastizaade 2016 me titra shqip

Historia e dy beqareve dhe perpjekjet e tyre per te gjetur dashurine e jetes se tyre

https://openload.co/f/HpfoJyFu3zI/Fi..._ne_hd.MP4.mp4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 17:16   #15
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Kuch kuch locha hai 2015 me titra shqip

Nje film qe tregon jeten e nje biznesmeni edhe endrren e tij per te takuar nje aktore te famshme

https://openload.co/f/qhwtsh5opDE/Fi..._shqip.MP4.mp4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 17:20   #16
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi One night stand 2016 me titra shqip

Historia e nje vajze e cila kalo nje nate me nje mashkull por ai e perndjek derisa gjerat arrij nje fund jo te lumtur

https://openload.co/f/wEQF7GnMQXM/Fi...hqip_ne_hd.MP4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 17:23   #17
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi All is well 2016 me titra shqip

Historia e nje artisti qe gjen frymezimin kur nderrmer nje udhetim

https://openload.co/f/dkaqnxWpbQ8/Al...2015_Hindi.mp4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 22:46   #18
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi Kaththi 2014 me titra shqip

Historia e nje djali qe duhet te kujdeset per tokat e disa fermeve qe donte ti vidhte nje i pasur

https://openload.co/f/5XC1nannbyQ/Ka...2014).720p.mp4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 22:53   #19
Akrepos12
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Mar 2018
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akrepos12 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Filmi_Junooniyat 2016 me titra shqip

Historia e dashurise midis nje ushtaraku edhe nje vajze te thjeshte kalon ne disa peripeci derisa perfundon me fund te lumtur

https://openload.co/f/L_rvKCLsquM/Fi..._shqip.MP4.mp4

Akrepos12 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-03-2018, 22:57   #20
drague
me pushime
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 21,395
Thanks: 5,827
Thanked 6,847 Times in 4,371 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 307
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Filmi_Junooniyat 2016 me titra shqip

http://www.forum-al.com/showthread.php?t=39235

ketu Akrep se vetem shqipet i kane akoma me titra
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur