Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-05-2019, 10:23   #341
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,416
Thanks: 11,694
Thanked 7,176 Times in 4,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 217
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Veggie pizza .
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2019, 11:56   #342
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,354
Thanks: 1,305
Thanked 7,463 Times in 3,294 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Mua me thone qe po shkaterroj stomakun duke pire express dhe duke mos ngrene mengjes...
Une ketu po e lexoj qe nuk duhet te hahet mengjez me u dobesu, . Lol Mesa kam lexu dhe ndjek dokumentare apo shows mengjezi luan rolin kryesor ne shendetin e njeriut dhe metabolizmin. E shkaterrn kete te fundit. In other words vetem mengjezi nuk duhet skippur.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2019, 12:07   #343
Noellag
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,565
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Noellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Zonja te bukura gatuajn gjera te bukura.
Noellag ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 12:21   #344
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,889
Thanks: 966
Thanked 1,625 Times in 928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rinaldo Shiko postimin
Zonja te bukura gatuajn gjera te bukura.
Nuk po flitet pėr syrin kėtu, osht muhabet stomaku...
Ke gatu nonjė gjo tė mirė....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 12:24   #345
Noellag
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,565
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Noellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Nuk po flitet pėr syrin kėtu, osht muhabet stomaku...
Ke gatu nonjė gjo tė mirė....
Zoteri edlin

Per zonjat e bukura gatuaj cdo gje te mire po te me ftojne per vere. :qesh:
Noellag ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 12:50   #346
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,889
Thanks: 966
Thanked 1,625 Times in 928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Pyetja ishte... e thjeshtė....
Ēfarė keni bėrė...
Jo ē'do tė bėni...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 13:16   #347
Noellag
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,565
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Noellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Zoteri ca po ju thash gatuj cdo gje..kofshe pule , gjoks lope byc vici dhe dy kokrra patate te nxehta me banane
Noellag ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 13:20   #348
Noellag
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,565
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Noellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Se tani jam pun vec ni molto kam ngren zoteri
Noellag ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 14:15   #349
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,889
Thanks: 966
Thanked 1,625 Times in 928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rinaldo Shiko postimin
Zoteri ca po ju thash gatuj cdo gje..kofshe pule , gjoks lope byc vici dhe dy kokrra patate te nxehta me banane
Ama me kėto ushqehesh ti... futi ene ndonjė sallatė apo lakra tė zjera... tė tė shplajė zorrėt
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2019, 14:26   #350
Noellag
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,565
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Noellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarėNoellag ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Ama me kėto ushqehesh ti... futi ene ndonjė sallatė apo lakra tė zjera... tė tė shplajė zorrėt
Gatuj per zonjat zoteri nuk ha
Noellag ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Noellag pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2019, 18:01   #351
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,683
Thanks: 3,634
Thanked 3,942 Times in 2,664 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 194
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Ja nje keshtu po u vendos edhe receten

e merr buken e persheshe ne nje pjate, i fut edhe qumeshtin e valuar, po deshe vendos edhe sheqer, ooooh yuuumi, yuuuumi ku iku derjansi? ik merr lugen edhe ti biejme delish mos i kadhezo ledios, se vjen na hane persheshin

__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2019, 18:23   #352
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,694
Thanks: 7,320
Thanked 3,385 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Ja nje keshtu po u vendos edhe receten

e merr buken e persheshe ne nje pjate, i fut edhe qumeshtin e valuar, po deshe vendos edhe sheqer, ooooh yuuumi, yuuuumi ku iku derjansi? ik merr lugen edhe ti biejme delish mos i kadhezo ledios, se vjen na hane persheshin


Kur kam qene femij (para 152 vjeteve), gjyshja ime e ndjere bente pershesh me buke misri*. Shume e shijshme ka qene.


_____________________________________

Pyetja : prejardhja e fjales miser ?

Pergjigjeja :

*Egjipti ose Misiri (arabisht: مصر Miṣr), zyrtarisht i njohur si Republika Arabe e Egjiptit ose e Misirit, ėshtė vend kryesisht nė Afrikėn e Veriut...
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2019, 18:25   #353
Jolene
Privacy is luxury.
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 15,428
Thanks: 5,626
Thanked 6,997 Times in 3,319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Pershesh me buke misri me qumesht hanim dhe ne per shengjergj Fshatari
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2019, 19:15   #354
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,266
Thanks: 0
Thanked 848 Times in 739 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Kur kam qene femij (para 152 vjeteve), gjyshja ime e ndjere bente pershesh me buke misri*. Shume e shijshme ka qene.


_____________________________________

Pyetja : prejardhja e fjales miser ?

Pergjigjeja :

*Egjipti ose Misiri (arabisht: مصر Miṣr), zyrtarisht i njohur si Republika Arabe e Egjiptit ose e Misirit, ėshtė vend kryesisht nė Afrikėn e Veriut...
Po fjala kollomoq ka cila republike prejvjen?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 20:12   #355
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,683
Thanks: 3,634
Thanked 3,942 Times in 2,664 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 194
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Kur kam qene femij (para 152 vjeteve), gjyshja ime e ndjere bente pershesh me buke misri*. Shume e shijshme ka qene.


_____________________________________

Pyetja : prejardhja e fjales miser ?

Pergjigjeja :

*Egjipti ose Misiri (arabisht: مصر Miṣr), zyrtarisht i njohur si Republika Arabe e Egjiptit ose e Misirit, ėshtė vend kryesisht nė Afrikėn e Veriut...
e gjeta ne faqebuke dhe shkruante, kush ka ngrene ndonjehere pdhus qetra, kush nuk i jep like nuk eshte shqiptare ca thua mo, i ha dy luge pdhus ua beje share persheshin

Me kollomoq nuk e kam arritur, ama keshtu e mbaj ne mendje, me deshire e kisha bere edhe sot nje qashtu persheshi.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 19-05-2019, 20:15   #356
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,683
Thanks: 3,634
Thanked 3,942 Times in 2,664 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 194
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Po fjala kollomoq ka cila republike prejvjen?
I thone ke atje vendi, ku misrit i thone kollomoq dhe kollomoqit miser . Ishte veshur, ishte bere kollomoq perdorej nje shprehja, me gjasme qashtu sikur kokerrat e renditura ne te.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2019, 20:19   #357
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,267
Thanks: 2,369
Thanked 4,149 Times in 2,670 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 23-05-2019, 03:00   #358
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,354
Thanks: 1,305
Thanked 7,463 Times in 3,294 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
i vjetėr 23-05-2019, 03:01   #359
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,545
Thanks: 6,070
Thanked 1,705 Times in 958 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Vetem kte pjaten e parafundit dua une Bad.
Kurt ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2019, 03:04   #360
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,354
Thanks: 1,305
Thanked 7,463 Times in 3,294 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare kan gatuar te tjeret per ne sot?

Too late. I ate ‘em all
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Bad_Teacher pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur