Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-05-2019, 22:00   #341
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,442
Thanks: 715
Thanked 1,314 Times in 771 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Lajmi eshte shume i vertete, duket i ngjashem me situaten e vjetedhme per CR7.
Luca Momblano qe eshte shume i informuar mbi Juven e quan te mbyllur.
Vjet ishte i pari qe foli per Ronaldon, kete vit ka fol per Guardiolen qe para 3 muajsh kur te gjithe mendonin se do rinovonte Allegr.
Te shohim gjithsesi, edhe une akoma se besoj.
Nqf se denohet City mundesite jane reale qe Guardiola te vije ke Juvja. Por problemi eshte kush do i paguje pagen 24 milion eur ne sezon ?

Gjithsesi per Serine A do jete levizje e mire , por do i duhet minimumi 2 -3 vjet te fuse fizionomine e vet ke Juvja.

Si trajner ska te shame , eshte super.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-05-2019, 23:12   #342
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,399
Thanks: 14,205
Thanked 8,434 Times in 5,635 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Le te presim...ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 01:10   #343
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,955
Thanks: 1,693
Thanked 1,768 Times in 1,326 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin

Ika tashi se ske asnje argument te forte.

Klm
Cili eshte ai qe mund te kete argument te forte kunder mesit?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 04:44   #344
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,838
Thanks: 2,473
Thanked 2,383 Times in 1,336 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nqf se denohet City mundesite jane reale qe Guardiola te vije ke Juvja. Por problemi eshte kush do i paguje pagen 24 milion eur ne sezon ?

Gjithsesi per Serine A do jete levizje e mire , por do i duhet minimumi 2 -3 vjet te fuse fizionomine e vet ke Juvja.

Si trajner ska te shame , eshte super.
22-24 mln eur ne sezon flitet, do ja paguajne sic po ja paguajne Ronaldos. Thone qe nje pjese te rroges do e mbuloj adidas.
Po erdhi uroj ta fitoj me neve Chl meqe me Bayern edhe City si heci.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 06:45   #345
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,399
Thanks: 14,205
Thanked 8,434 Times in 5,635 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Juventus č un club professionale gestito magnificamente da Pavel Nedved, , non avrebbe mai permesso di far uscire una notizia del genere.

AproPO....bosso o UNE o ai....ne iku SKARLATINA kamunist i Livorno-s.

@Yoko mein schatzi hudh noi lek....KOT


Ne APET perse...


AGRE...


OLE=ALE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 10:40   #346
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,506
Thanks: 563
Thanked 2,765 Times in 1,543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nqf se denohet City mundesite jane reale qe Guardiola te vije ke Juvja. Por problemi eshte kush do i paguje pagen 24 milion eur ne sezon ?

Gjithsesi per Serine A do jete levizje e mire , por do i duhet minimumi 2 -3 vjet te fuse fizionomine e vet ke Juvja.

Si trajner ska te shame , eshte super.
Trener i mire eshte, amo deri tani ka shku vetem ne top ekipe, pse nuk shkon ne itali tek interi apo milano qe ta fitoj kampionatin dhe te bene diqka me shum, te bayerni edhe ti mu ba trener e fiton bundesligen, ne Angli favorit kohen e fundit City ka qene gjithemon, ne Barcelon kishte maestro si xavi, iniesta dhe kulmi Mesi, tash nese shkon ne Juventus, ku dihet qe Seria A eshte e garantune, ateher cfare paska me deshmu ky, ne lige te championeve u pa se cfare treneri eshte, duke u deklasu me bayernin dhe me cytin u eliminu dy here, nje nga Liverpooli, tash heren e fundit nga Totenhemi.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 11:04   #347
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,838
Thanks: 2,473
Thanked 2,383 Times in 1,336 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Trener i mire eshte, amo deri tani ka shku vetem ne top ekipe, pse nuk shkon ne itali tek interi apo milano qe ta fitoj kampionatin dhe te bene diqka me shum, te bayerni edhe ti mu ba trener e fiton bundesligen, ne Angli favorit kohen e fundit City ka qene gjithemon, ne Barcelon kishte maestro si xavi, iniesta dhe kulmi Mesi, tash nese shkon ne Juventus, ku dihet qe Seria A eshte e garantune, ateher cfare paska me deshmu ky, ne lige te championeve u pa se cfare treneri eshte, duke u deklasu me bayernin dhe me cytin u eliminu dy here, nje nga Liverpooli, tash heren e fundit nga Totenhemi.
Ne Champions ka deshtuar mbas largimit nga Barcelona e kjo eshte e vertete, sidomos me Cityn.
Vitin e pare i eleminoj Monaco, me pas Liverpool e kete vit Totenham.
Te treja ekipe me te dobeta se City ne leter.
Kur ishte tek Bayern nese nuk gaboj eshte eleminuar nga Real edhe Barcelona qe fituan Champions si dhe nga Atletico Madrid. Ndoshta me Bayern nuk quhet tamam deshtim duke qene se eshte eleminuar nga ekipe shume te forta.
Guardiola eshte trajner qe do te luaj futboll por ka nje te mete qe mendon shume pak per mbrojtjen, e cekuilobron ekipin.
Une uroj te vij te Juventus per tja ndryshuar pak mentalitetin , eshte gjynaf te shohesh ekipin me gjithe ata lojtare mos bejne 5 pasime te sakta e nje aksion tamam.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 24-05-2019, 11:18   #348
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,399
Thanks: 14,205
Thanked 8,434 Times in 5,635 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

POCHETTINO eshte ADAP per JUVENTUS dhe perse?
Sepse...QAN ne FUSHE me LOJTARET.
Dallimi KY.
Pastaj KLOPP eshte IKONE,dhe REDS kur te marrin KUPEN do i bejne MONUMENT KULTURE SPORTIVE.HARROJINI ato ne Londer.
AproPO....ka nje interviste prej 25 MINUTASH per JURGEN,ku midis te tjerash FLET...KETU ka VETEM...MUSIC dhe FUTBOLL.
TASH u ba SHUME VONE....kur te mrrije APET do ja u VEJ ne dispozicione...FJALIMIN e TIJ.

ALE e FORZA JUVE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-05-2019, 11:19   #349
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,506
Thanks: 563
Thanked 2,765 Times in 1,543 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Ne Champions ka deshtuar mbas largimit nga Barcelona e kjo eshte e vertete, sidomos me Cityn.
Vitin e pare i eleminoj Monaco, me pas Liverpool e kete vit Totenham.
Te treja ekipe me te dobeta se City ne leter.
Kur ishte tek Bayern nese nuk gaboj eshte eleminuar nga Real edhe Barcelona qe fituan Champions si dhe nga Atletico Madrid. Ndoshta me Bayern nuk quhet tamam deshtim duke qene se eshte eleminuar nga ekipe shume te forta.
Guardiola eshte trajner qe do te luaj futboll por ka nje te mete qe mendon shume pak per mbrojtjen, e cekuilobron ekipin.
Une uroj te vij te Juventus per tja ndryshuar pak mentalitetin , eshte gjynaf te shohesh ekipin me gjithe ata lojtare mos bejne 5 pasime te sakta e nje aksion tamam.
Po, pasna harru Monacon, ne Bayern deshtim total u tregu, kur e murr Bayernin, at vit me Jupin kishte fitu gjetheqka, duke perfshi edhe ligen e championeve, ishte po ai Bayern qe e mundi Barcelonen 7me 0, po ai Bayern qe e deklasojke Juventusin, plus qe e eliminojke Realin, por thuj ti qe ky ne lige te championeve deshtim pertej deshtimit.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 24-05-2019, 20:09   #350
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,399
Thanks: 14,205
Thanked 8,434 Times in 5,635 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Pastaj KLOPP eshte IKONE,dhe REDS kur te marrin KUPEN do i bejne MONUMENT KULTURE SPORTIVE.HARROJINI ato ne Londer.
AproPO....ka nje interviste prej 25 MINUTASH per JURGEN,ku midis te tjerash FLET...KETU ka VETEM...MUSIC dhe FUTBOLL.
TASH u ba SHUME VONE....kur te mrrije APET do ja u VEJ ne dispozicione...FJALIMIN e TIJ.
Ju kerkoj ndjese SEPSE jane...29-te e cetera.


Aty poshte thuhet...kisha fat ekstrem,sepse isha ne kohen dhe vendin e duhur.Mbi te GJITHA...gjeta njerezit e PERSHTATSHEM...AI.

Komunikim...QUHET.

Guardiola...hiqju tina.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur