Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Agnosticist & Ateist

Agnosticist & Ateist Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-03-2011, 11:51   #1
Chanel
°.•°•.★DIVA★.•°•.°
 
Avatari i Chanel
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Underneath the stars
Posts: 189
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Chanel ėshtė nė rrugė tė mbarė
Shpoti dhe humor fetar.

Ēlodhje tė mbarė
__________________
Success is like being pregnant: Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked
Chanel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2011, 11:54   #2
Chanel
°.•°•.★DIVA★.•°•.°
 
Avatari i Chanel
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Underneath the stars
Posts: 189
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Chanel ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

vijojmė me:
__________________
Success is like being pregnant: Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked
Chanel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2011, 11:59   #3
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 47 Times in 45 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Nice teme Chanel

E nese muslimanet do pushtonin gjithe planetin?
Te analizojme objektivat e situates edhe avantazhet: :fk02


1) Grate nuk do i jepnin me makines
a) Nuk do kete me trafik makinash
Nuk do kete me probleme per te parkuar
c) Numri i aksidenteve rrugore do te pakesohet


2) Grate nuk do kene mundesine te flasin
a) Do pakesohet inkuinimi (papastertia) akustike

3) Grate nuk do punojne me
a) Do krijohen vende te reja pune

4) Grate nuk do kene me autonomine per te bere pazar (shoping)
a) Do shtohen kursimet financiare ne familje


5) Grate duhet te veshin perce (me u mbulu)
a) Do jene gati ne 5 minuta
S'do kete me banjo ambulante neper rruge
c) S'do kete me merzitje kur degjon fjaline: "O Zot sa jam shendoshur?"
c2) "Do blej kete veshjen ngjyre jeshile ose kete tjetren ngjyre te verdhe nga Singapore?"
c3) "Nuk di cfare te vesh kete mengjes!"


6) Grate do t'i nenshtrohen komplet burrit
a) Nuk do kete me zenka familjare (UNE THEM, TI BEN)
Poker, birra edhe bilardo cdo mbremje me miqte


7) Poligam te tipit: "E dashur a bejme dashuri sonte?"
"JO i dashur kam nje dhembje koke."
I fut nje shkelm e perzen edhe thua "Po e ndryshoj, po marr nje tjeter,!"
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2011, 12:01   #4
Chanel
°.•°•.★DIVA★.•°•.°
 
Avatari i Chanel
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Underneath the stars
Posts: 189
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Chanel ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Nga i madhi Homer:


__________________
Success is like being pregnant: Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked
Chanel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-03-2011, 12:18   #5
Chanel
°.•°•.★DIVA★.•°•.°
 
Avatari i Chanel
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Underneath the stars
Posts: 189
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Chanel ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.Njė nga perlat e Konicės:

I dashur mik - nė e bėfsh gazetėn me fleta tė mėdha; shqiptarėt do tė thonė qė s'fshihet dot lehtė; nė e bėfsh me fleta tė vogėla, do tė thonė se s'ėshtė gazetė, por libėr. Nė e shtypsh me letra tė holla, do tė thonė se s'kėndohen edhe prishin sytė; nė e shtypėsh me letra tė trasha do tė thonė se je "hamall" e kėrkon tė mbushėsh vend. Nė shkrofsh toskėrisht, do tė thonė se s'ėshtė gazetė pėr gjithė shqiptarėt; nė shkrofsh gegnisht prap ashtu, nė shkrofsh nė gjuhė tė pėrzier me tė dyja, gjysėm gegnisht, gjysėm toskėrisht, do tė thonė se ėshtė "ēervish".

Nė mos shkrofsh pėr politikė, do tė thonė se s'ėshtė koha tė punojmė pėr letratyrė, kur vendi ndodhet nė rrezik; nė shkrofsh pėr politikė do tė thonė se prishė punė duke egėrsuar qeverinė. Nė folsh butė pėr Turqinė, je i paguar prej Stambollit; nė shkrofsh rreptė kundėr Turqisė, kėrkon tė tė jap Sulltani tė holla qė ta pushosh gazetėn. Nė mos gjefsh tė holla qė ta mbash gazetėn, do tė thonė se s'je i zoti, me qenė aq njerėz duan zgjimin e kombit shqiptar; nė gjefsh tė holla je intrigant a i shitur. Nė folsh pėr plot ēlirimin e Shqipėrisė, do tė thotė je djall e kėrkon gjėra qė duheshin gatitur nė qind vjet mė parė; nė folē pėr nevojėn tė pėrpiqemi ta shpėtojmė gjuhėn dhe kombėsinė, duke vėnė vendin nėn hijen e njė Fuqisė sė Madhe, s'qėnke shqiptarė i vėrtetė.

Nė folsh mirė pėr shqiptarėt e krishterė, hidhėrohen shqiptarėt muhamedanė; nė folsh mirė pėr muhamedanėt, hidhėrohen tė krishterėt; nė folsh mirė pėr tė krishterėt e pėr muhamedanėt qė janė shqiptarė tė mirė, e ligsht pėr tė ligjt, aherė do tė hidhėrohen tė gjithė. Aq pėr sot, se kam frikė mos tė zėrė gjumi.
__________________
Success is like being pregnant: Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked
Chanel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2011, 08:24   #6
Chanel
°.•°•.★DIVA★.•°•.°
 
Avatari i Chanel
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Underneath the stars
Posts: 189
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Chanel ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

me gjithė zagarėt e tu grek.
__________________
Success is like being pregnant: Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked
Chanel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2011, 22:54   #7
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,047
Thanks: 4
Thanked 53 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Peshku i Babelit eshte i vogel, i verdhe, i ngjan nje shushunje dhe eshte ndoshta gjeja me e cuditshme ne univers. Ushqehet me valet qe gjenerohen nga truri, duke absorbuar frekuencat e pavetedijes dhe si jashteqitje ka nje matrice telepatike ne zonen e frekuencave te vetedijshme dhe te sinjaleve qe mund te kapen nga nervat e zones se te folures ne tru. Nga ana praktike kjo do te thote qe nese fusim ne vesh nje Peshk Babeli, menjehere mund te kuptojme cdo lloj gjeje te folur ne cfaredolloj gjuhe.

Peshku i Babelit nuk ka mundesi qe te jete zhvilluar ne menyre natyrore dhe per kete arsye provon dhe njekohesisht hedh poshte ekzistencen e Zotit. Eshte cuditerisht nje koicidence kaq jo-probabel qe dicka me nje perdorshmeri te jashtezakonshme te jete evoluar rastesisht, saqe shume mendimtare e marrin si reference per proven dhe fjalen finale per mos-ekzistencen e Zotit. Argumentimi eshte i ngjashem me sa vijon: "Une refuzoj te provoj qe ekzistoj", thote Zoti, "sepse prova e mohon besimin dhe pa besim une nuk jam asgje". "Por ama," thote njeriu, "Peshku i Babelit ben muu, apo jo? Ai provon qe ti ekziston, dhe si rrjedhim ti nuk ekziston. CDV." "Kjo s'me kishte shkuar ne mendje" thote Zoti dhe zhduket pas nje reje logjike. "Sa e thjeshte paska qene kjo pune," thote njeriu dhe me entuziazem vazhdon te provoje qe e bardha eshte e zeze, dhe gjen vdekjen duke kaluar tek vijat e bardha.

-- Douglas Adams, "The Hitchhiker's Guide to the Galaxy"
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-03-2011, 23:06   #8
Urban
Super Anėtar
 
Avatari i Urban
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 208
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 14
Urban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėUrban ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

(Dihet se katoliket i thone veres se kuqe ndryshe edhe 'gjaku i krishtit')


Shkon nje shqiptar ne vizite te Papa, ne Vatikan. Ne shenje respekti Papa i ofron nje kupe me vere te kuqe.
Papa- Urdheroni.
Shqiptari - Faleminderit. Cka eshte kjo?!
Papa - Urdhero dhe pije, eshte gjaku i krishtit.
Shqiptari- Mos bre. Nuk ka qene nevoja me e pre krishtin vetem per mua
Urban nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2011, 21:02   #9
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,047
Thanks: 4
Thanked 53 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.Nje sandwitch = 2 EUR
Nje Ferrari = 2 000 000 EUR
Nje prove budallalleku kristian = "e pacmuar"


Dumb & Dumber
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2011, 22:49   #10
gurax
Super Moderator
 
Avatari i gurax
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Virgo Supercluster, Local Group, Milky Way, Orion-Cygnus Spur, Sol-3, THE UNIVERSE
Posts: 3,047
Thanks: 4
Thanked 53 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
gurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėmgurax i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Sidomos ne njeren nga fete abrahamike, ja cfare ju presin ne parajse.Po konvertimit pra.
__________________
"I refuse to prove that I exist," says God, "for proof denies faith, and without faith I am nothing". "But," says man, "the Babel Fish is a dead giveaway, isn't it? It proves you exist and so therefore you don't. QED." "Oh dear," says God, "I hadn't thought of that," and promptly vanishes in a puff of logic. "Oh, that was easy," says man, and for an encore goes on to prove that black is white, and gets killed on the next zebra crossing.
gurax nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-09-2011, 23:09   #11
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gurax Shiko postimin
Sidomos ne njeren nga fete abrahamike, ja cfare ju presin ne parajse.Po konvertimit pra.
Ja pse duhet besuar,edhe ne parajse.

Kete punen e parajses se kam kuptuar mire,si besimtar:
Pse ne toke nje besimtar duhet te jete i ndershem,ndersa kur shkon ne parajse duhet te jete putanier.
Eshte;shperblim,kompesim,apo eshte me te futme.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2011, 00:34   #12
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,424
Thanks: 2,590
Thanked 2,143 Times in 812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
Ja pse duhet besuar,edhe ne parajse.

Kete punen e parajses se kam kuptuar mire,si besimtar:
Pse ne toke nje besimtar duhet te jete i ndershem,ndersa kur shkon ne parajse duhet te jete putanier.
Eshte;shperblim,kompesim,apo eshte me te futme.
ne parajsee njeriu nuk ka deshira seksuale ... te vetmen deshir qe e kan burrat ne parajs asht , me vjedh molla ...
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2011, 01:11   #13
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
ne parajsee njeriu nuk ka deshira seksuale ... te vetmen deshir qe e kan burrat ne parajs asht , me vjedh molla ...
Po nuk pati deshir seksuale,per ēfar dreqin duhen femrat ?.Apo te zbukurojne natyren...Mollet vidhen ne dyqane fruta perimesh.

Po ju ateistet,doni me na prish edhe mitin e parajses.Doni me e kthy ne nje vend impotent,vendtakimi per Gaj.
Kan te drejt besimtaret qe ju urrejn.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2011, 01:16   #14
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,424
Thanks: 2,590
Thanked 2,143 Times in 812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

jo gaj , po nuk kan deshira seksuale ne parajse .. femrat i thojn burrave : shko e vjedhe nje moll te ndalume , keshtu i thojn per qdo dite ... deri kur ta vjedh , at'here e perzojn nga parajsa ..
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2011, 01:24   #15
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
jo gaj , po nuk kan deshira seksuale ne parajse .. femrat i thojn burrave : shko e vjedhe nje moll te ndalume , keshtu i thojn per qdo dite ... deri kur ta vjedh , at'here e perzojn nga parajsa ..
Molla vidhet mbrapa,ne fillim ploteso deshirat seksuale....pastaj hiken e vjedh mollen.Molla vidhet me ndru ambjent,e masi ke maru pun...
Juve ateistave,ju a bojn mire qe nuk ju pranojn ne parajse,se vetem per te prish pune jeni.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2011, 01:30   #16
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,424
Thanks: 2,590
Thanked 2,143 Times in 812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

une kur te shkoj ne parajse , i mar me veti dy thas molla
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2011, 01:35   #17
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
une kur te shkoj ne parajse , i mar me veti dy thas molla
hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
E disha qe ju ateistat jeni oportnista,edhe mollet doni me i pas gati.
Peveē molleve,duhet me mor edhe nai thes me lek,se nuk i dihet.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2011, 01:42   #18
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,424
Thanks: 2,590
Thanked 2,143 Times in 812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
E disha qe ju ateistat jeni oportnista,edhe mollet doni me i pas gati.
Peveē molleve,duhet me mor edhe nai thes me lek,se nuk i dihet.
haaa haaaaaaa , kom mendue se ne parajse ske nevoj me pague haahaaa
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2011, 01:47   #19
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 63 Times in 57 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga busavata Shiko postimin
haaa haaaaaaa , kom mendue se ne parajse ske nevoj me pague haahaaa
Pse mollet per ēa do me i mor,me i honger ?.
Ti mos mendo per parajsen se je ateist.Parajsa na takon neve besimtareve.
Ne besimtaret kemi punu per parajsen,e ju ateistat doni me e gjet gati......Doni me ik edhe me thas me moll,as ne parajs se keni qef punen.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-09-2011, 01:54   #20
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,424
Thanks: 2,590
Thanked 2,143 Times in 812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shpoti dhe humor fetar.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SERAFIM DILO Shiko postimin
Pse mollet per ēa do me i mor,me i honger ?.
Ti mos mendo per parajsen se je ateist.Parajsa na takon neve besimtareve.
Ne besimtaret kemi punu per parajsen,e ju ateistat doni me e gjet gati......Doni me ik edhe me thas me moll,as ne parajs se keni qef punen.
me bo vaki pahiri , mu regjistrue Zoti ne forumin - AL.com , edhe mi lexue postimet e tua , Ti nuk ki me pa parajsen kurr ...
__________________
I know it's only Rock 'n Roll but I like it
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur