Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 14-02-2019, 11:41   #1
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,084
Thanks: 8,053
Thanked 3,683 Times in 1,954 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
"Njolloset" me bojė kryepiktori shqiptar !

Rama s'ndal ofendimin ndaj Palokės, publikon momentin kur demokrati e “njollosi” me bojė


Teksa seanca e sotme u kthye nė njė “arenė” bojė, Edi Rama vijon ofendimet ndaj deputetit tė opozitės Edi Paloka.
Shpesh herė tallja qė Rama i ka bėrė tė folurės sė Palokės solli edhe reagimin e kėtij tė fundit.
Gjatė seancės ku ishte i pranishėm edhe kreu i Kuvendit tė Maqedonisė, Talat Xhaferi, Rama vijoi talljet ndaj Palokės, ndėrsa demokrati e qėlloi me bojė.
Por Rama nuk ndalet kėtu, ai edhe nė rrjetet sociale pėrmes njė reagimi shkruan se opozita ka program bojėn e “Palothės” (Palokės).
"Dy gjėra janė tė pafundme, universi dhe budallallėku i njeriut", shkruante Albert Ainshtajni, pėrpara se sa opozita nė Shqipėri tė merrte formėn e njė Budallallėku Universal, qė vizion ka Vezėn e Lulit, ide ka Ēizmen e Doktorreshės dhe program ka Bojėn e Palothės", shkruan Rama./Express
___________________________________
https://www.gazetaexpress.com/lajme-...e-boje-626625/
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 11:49   #2
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,562
Thanks: 4,305
Thanked 7,077 Times in 2,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Njolloset" me bojė kryepiktori shqiptar !

Luajne thiatro.
......
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 12:45   #3
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,885
Thanks: 1,598
Thanked 1,467 Times in 700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Njolloset" me bojė kryepiktori shqiptar !

Se di cte bej, te qesh apo te qaje.
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 12:57   #4
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Njolloset" me bojė kryepiktori shqiptar !

Gjeste te tilla jane shume te ulta , por me arrogancen qe e karakterizon kte palo kryeminister boja si bumerang i shkon shume pershtat
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 13:06   #5
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,637
Thanks: 6,991
Thanked 8,238 Times in 5,271 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Njolloset" me bojė kryepiktori shqiptar !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Gjeste te tilla jane shume te ulta , por me arrogancen qe e karakterizon kte palo kryeminister boja si bumerang i shkon shume pershtat
po kur ankohej saliu per ofendime futja vehtes ledio
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 15:36   #6
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,847
Thanks: 2,556
Thanked 2,539 Times in 1,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Njolloset" me bojė kryepiktori shqiptar !

Shume keq qe deri ketu ka ardh puna, por nga njera ane shume arrogant Rama.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 19:18   #7
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,546
Thanks: 8,575
Thanked 6,614 Times in 2,773 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Njolloset" me bojė kryepiktori shqiptar !

Cfaqe shume e ulet dhe volgare nga te dyja palet por sidomos nga opozita qe ja ka marre doren ketyre "spektakleve" me bllokime foltoresh, sharje rrugacesh, gjuajtje me veze, miell, cizme,boje, flakadane, tymse, etj etj… Ka ngel vetem me plas koburja dhe te vriten me njeri-tjetrin ne ate s(t)alle.

Shpresoj qe ketij trongullit te ripjelljes heren tjeter ti japin Leven e Marshit dhe jo Timonin si kesaj radhe. Njerez te felliqur!
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 20:26   #8
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,650
Thanks: 4,306
Thanked 4,612 Times in 3,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: "Njolloset" me bojė kryepiktori shqiptar !

Nje deputet e bene me balte, me keshtu dhe ja doli zhgarravina

__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2019, 20:31   #9
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,479
Thanks: 269
Thanked 447 Times in 345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: "Njolloset" me bojė kryepiktori shqiptar !

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Gjeste te tilla jane shume te ulta , por me arrogancen qe e karakterizon kte palo kryeminister boja si bumerang i shkon shume pershtat
Pavaresisht se kush eshte ai kryeminister, kjo historia me veze, cizme, bojra eshte qesharake nga fshataret e PD-se.

Keto veprime vetem sa forcojne Ramen, dhe asgje tjeter nuk bejne.

Udheheqja e PD-se ka IQ mesatare 80, normal qe bejne keto veprime qe demtojne vet ''partine'' e tyre
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur