Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-10-2019, 21:13   #361
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,384
Thanks: 184
Thanked 1,409 Times in 1,060 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin


Ketu qeshin vetem femrat
Femrat jane me te thjeshta, jane si majmuni, qe ngą vajzeria e deri ne pleqeri vetem te bananet e kane mendjen
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 21:35   #362
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,777
Thanks: 2,645
Thanked 4,829 Times in 3,070 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Do te thuash ju e kunderta ,se keni mendjen hic
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-10-2019, 21:39   #363
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,384
Thanks: 184
Thanked 1,409 Times in 1,060 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Do te thuash ju e kunderta ,se keni mendjen hic
Po une fola per femrat se per meshkujt ka folur ajo ekspertiza qe ke nxjere ti me lartė
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 12:52   #364
Jeta
V.I.P
 
Avatari i Jeta
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 853
Thanks: 758
Thanked 601 Times in 173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Jeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

sote ma dergoj kusherina kete vizatim ta vajzes saj, me lot kam qesh se si ka vizatuar vellaun qe nuk hec akomathe nearest chase bank near me
__________________
Gervishtja ne shpirt nuk behen nga thonjet...behen nga fjalet
Jeta nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 14:47   #365
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,777
Thanks: 2,645
Thanked 4,829 Times in 3,070 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Po une fola per femrat se per meshkujt ka folur ajo ekspertiza qe ke nxjere ti me lartė
Prap jeni po ju qe e keni ne mendje aq sa edhe metrat I merrni bananes lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 14:48   #366
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,777
Thanks: 2,645
Thanked 4,829 Times in 3,070 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 14:52   #367
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jeta Shiko postimin
sote ma dergoj kusherina kete vizatim ta vajzes saj, me lot kam qesh se si ka vizatuar vellaun qe nuk hec akomathe nearest chase bank near me
Vllau paska gelltit Makinen
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 20:45   #368
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,639
Thanks: 7,397
Thanked 3,193 Times in 1,469 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Vllau paska gelltit Makinen
Duhet te kete kominoshet me makina vllau

Sa vjece eshte goca Jeta? edhe vajza ime me shkrine me vizatimet qe ben
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 21:06   #369
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,918
Thanks: 15,603
Thanked 9,447 Times in 5,474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 277
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 21:10   #370
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Duhet te kete kominoshet me makina vllau

Sa vjece eshte goca Jeta? edhe vajza ime me shkrine me vizatimet qe ben
Ti lexoje ca ka shkrujt nje here pastaj pyete per gocen kur ta bej Jeta
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 21:43   #371
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,639
Thanks: 7,397
Thanked 3,193 Times in 1,469 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Viking Shiko postimin
Ti lexoje ca ka shkrujt nje here pastaj pyete per gocen kur ta bej Jeta
E mora vesh qe eshte goca e kusherines Jetes edhe e di qe Jeta nuk ka ende vajze
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 21:46   #372
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,017 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
E mora vesh qe eshte goca e kusherines Jetes edhe e di qe Jeta nuk ka ende vajze
ene mos gjuj mo se ta lash dopio gjashten ne dore
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 21:49   #373
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,596
Thanks: 13,577
Thanked 7,546 Times in 4,791 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p


Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 05:19   #374
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,846
Thanks: 17,804
Thanked 22,863 Times in 8,832 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p


__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 11:14   #375
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,777
Thanks: 2,645
Thanked 4,829 Times in 3,070 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 11:45   #376
Jeta
V.I.P
 
Avatari i Jeta
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 853
Thanks: 758
Thanked 601 Times in 173 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
Jeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėmJeta i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
Duhet te kete kominoshet me makina vllau

Sa vjece eshte goca Jeta? edhe vajza ime me shkrine me vizatimet qe ben
6 vjeqe eshte ,na posto ndonje vizatim te qeshim se bashku .djali vellaut 4 vjeq e kishte bere nje vizatim mamin e vet dhe nje bebe ne bark te saj ,ma tregoj dhe me thote shiqo ky eshte vellau im! O Zot po te mire...
__________________
Gervishtja ne shpirt nuk behen nga thonjet...behen nga fjalet
Jeta nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 16:18   #377
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,846
Thanks: 17,804
Thanked 22,863 Times in 8,832 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p


__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 18:21   #378
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,063
Thanks: 0
Thanked 444 Times in 377 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Kujtim, ti je mashkulli i ėndrrave tė mia/ Elton Ilirjani-deputetit: Tė puth fort, unė jam pjeshkė…
Tetor 10, 2019
Share

Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisė Konservatore, Kujtim Gjuzi, kanė zbutur disi tonet mbrėmjen e sotme nė studion e ‘360 gradė’ tė Artur Zhejit, nė Rtv Ora, me temė “Feja hyn nė politikė? Kisha katolike del hapur!”, pas deklaratave tė forta drejt tyre.

Gjithēka pasi biznesmeni kontravers Ilirjani, vendosi buzėkuq ngjyrė rozė.

Ilirjani: Po e vendos ngjyrė rozė. Kujtim je mashkulli i ėndrrave tė mia.

Gjuzi: Je nė muajin rozė, po pampersin e ke marrė. Kujtimi ėshtė prejardhje pellazge.

Ilirjani: Ngjyrėn nuk e kam pėr parti.

Gjuzi: Hajde bėj partinė e prapakolpave nė Tiranė ta shohėsh sa vota ke. Respektin e ke, ta ka bėrė ligjin Baca.

LEXO EDHE Shkatėrrohet grupi kriminal/ 32 persona nė pranga, 5 prej tyre shqiptarė
Ilirjani: Kujtim tė puth fort tironsi im i dashur.

Gjuzi: Nuk ka shans tė mė puthėsh ti mua. Unė pranoj puthje nga ēdo princeshė shqiptare, jo nga ty.

Ilirjani: Kujtim ta ndėrroj mendjen, kujdes, tė puth. Unė i dua njerėzit e vėshtirė, i dashuroj.

Gjuzi: Nga ana njerėzore unė e pranoj dashurinė tėnde, ti je zemėr. Mendjen e ke sė prapthi, e ke nė prapakolp. Nuk tė funksionon mirė qendra e inteligjencės.

Ilirjani: Unė jam gjithė kjo pjeshkė, si mos tė mė dojė, edhe pjeshkė me lekė. Tė puth zemėr. /Oranews/
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 18:23   #379
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,596
Thanks: 13,577
Thanked 7,546 Times in 4,791 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfare ju ka bere per te qeshur?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Kujtim, ti je mashkulli i ėndrrave tė mia/ Elton Ilirjani-deputetit: Tė puth fort, unė jam pjeshkė…
Tetor 10, 2019
Share

Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisė Konservatore, Kujtim Gjuzi, kanė zbutur disi tonet mbrėmjen e sotme nė studion e ‘360 gradė’ tė Artur Zhejit, nė Rtv Ora, me temė “Feja hyn nė politikė? Kisha katolike del hapur!”, pas deklaratave tė forta drejt tyre.

Gjithēka pasi biznesmeni kontravers Ilirjani, vendosi buzėkuq ngjyrė rozė.

Ilirjani: Po e vendos ngjyrė rozė. Kujtim je mashkulli i ėndrrave tė mia.

Gjuzi: Je nė muajin rozė, po pampersin e ke marrė. Kujtimi ėshtė prejardhje pellazge.

Ilirjani: Ngjyrėn nuk e kam pėr parti.

Gjuzi: Hajde bėj partinė e prapakolpave nė Tiranė ta shohėsh sa vota ke. Respektin e ke, ta ka bėrė ligjin Baca.

LEXO EDHE Shkatėrrohet grupi kriminal/ 32 persona nė pranga, 5 prej tyre shqiptarė
Ilirjani: Kujtim tė puth fort tironsi im i dashur.

Gjuzi: Nuk ka shans tė mė puthėsh ti mua. Unė pranoj puthje nga ēdo princeshė shqiptare, jo nga ty.

Ilirjani: Kujtim ta ndėrroj mendjen, kujdes, tė puth. Unė i dua njerėzit e vėshtirė, i dashuroj.

Gjuzi: Nga ana njerėzore unė e pranoj dashurinė tėnde, ti je zemėr. Mendjen e ke sė prapthi, e ke nė prapakolp. Nuk tė funksionon mirė qendra e inteligjencės.

Ilirjani: Unė jam gjithė kjo pjeshkė, si mos tė mė dojė, edhe pjeshkė me lekė. Tė puth zemėr. /Oranews/
Classy
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 19:17   #380
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,404
Thanks: 217
Thanked 206 Times in 147 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Cfare ju ka ber per te qeshur. :p

Njė te njohur e takova, dhe pasi ma uroi fitoren,mu drejtua: fitoi Albini por menjėherė mashtroi!
Ku ėshtė rritja e pensioneve?


Avash se ka me ndreq valakun e pareve. ia ktheva.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur