Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-12-2018, 11:51   #61
[email protected]
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,456
Thanks: 5,017
Thanked 4,975 Times in 1,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 234
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

11/12 shtator 1683 ku mbreti i Polonjes Jean Sobieski vriste otomanet ne Vienne qe rrinin muaj me pare. Evropianet harruan por muslimanet jo. E quajne , Shtatori zi .
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SturmFÜHRER Shiko postimin
11 et 12 septembre 1683 ou le Roi de Pologne Jean Sobieski battait les ottomans aux porte de Vienne assiégée depuis des mois Les Européens ont oublié, les musulmans non. Septembre noir qu’ils appellent.

Kush ma perkthe....ka qene GJIGAND....GJERGJI.
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2018, 11:53   #62
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga [email protected] Shiko postimin
11/12 shtator 1683 ku mbreti i Polonjes Jean Sobieski vriste otomanet ne Vienne qe rrinin muaj me pare. Evropianet harruan por muslimanet jo. E quajne , Shtatori zi .
FLM....MIMUSH
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-04-2019, 11:12   #63
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Ndihme.......

Kemi ndonje jurist per kete nen.....


Sepse THONE ...te mėrkuren e kaluar, Parlamenti i BE votoi nė favor tė njė rregulloreje pėr tė parandaluar pėrhapjen e "pėrmbajtjeve terroriste" nė FILTERNET. Ajo shkon nė njė iniciativė tė Ministrit tė Brendshėm ..... dhe ish homologut tė tij. Njė vit mė parė, dy politikanėt i kėrkuan Komisionit Europian tė pėrdorė dėnime tė ashpra pėr tė siguruar qė "pėrmbajtja terroriste" tė zhduket nga platformat FILTERNET brenda njė ore.

PS....ka APET nje problem ketu,per shembull ta zeme...luleshtrydhes ja kellciten me raketa ne vile.Kjo ose ky i filmon,ju bo selfie apo i ka si fakte.Mbas nje ore SPINE me uje,se te tjeret do jene tu gatu apo tu flejt...GJUME.

KLM....pranvere dhe OUT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-04-2019, 16:36   #64
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
11 et 12 septembre 1683 ou le Roi de Pologne Jean Sobieski battait les ottomans aux porte de Vienne assiégée depuis des mois Les Européens ont oublié, les musulmans non. Septembre noir qu’ils appellent.

Kush ma perkthe....ka qene GJIGAND....GJERGJI.

Ndonese Europianet e kane harruar 11 dhe 12 Shtatorin e vitit 1683, kur Mbreti i Polonise Jean Sobieski luftonte taborret otomane ne Porten e Vjenes se rrethuar prej muajsh, myslymanet kete muaj te quajtur Shtatori i Zi nuk e kane harruar.Hey there Systema, Where are you?


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-04-2019, 11:50   #65
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Ndonese Europianet e kane harruar 11 dhe 12 Shtatorin e vitit 1683, kur Mbreti i Polonise Jean Sobieski luftonte taborret otomane ne Porten e Vjenes se rrethuar prej muajsh, myslymanet kete muaj te quajtur Shtatori i Zi nuk e kane harruar.Hey there Systema, Where are you?


Adea
Things are going really well for him.....oder blendend = BESTENS
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2019, 01:12   #66
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Kam nje hall e kam nje dert...

Ok, po me vjen per te qeshur POR e kam te pamundur te qesh me avatarin qe duket sikur i ka ngrene gomari buken.

Kam nja dy tre fotografi qe dua te ve por nuk mundem dot sepse e kalojne 100x100 thingies required (pixels?).

Po sikur te ve te gjitha versionet e fotos qe dua te me perfaqesoje ne profil, a ka mundesi ndonje nga ju t'a formatoje sipas formatit te duhur.

E kam te pamundur te qesh me kete profil.

Faleminderit ne avance.

Nuk dua ndihme nga armiqte dhe miqte e armiqve.


Kush eshte mik le t'a tregoje veten.El
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2019, 01:54   #67
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......


El-Ef
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2019, 04:43   #68
luleshtrydhe
V.I.P
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 476
Thanks: 83
Thanked 80 Times in 64 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
luleshtrydhe ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
PS....ka APET nje problem ketu,per shembull ta zeme...luleshtrydhes ja kellciten me raketa ne vile.Kjo ose ky i filmon,ju bo selfie apo i ka si fakte.Mbas nje ore SPINE me uje,se te tjeret do jene tu gatu apo tu flejt...GJUME.

KLM....pranvere dhe OUT.
Mos i jep shume llapes ti, apo gjithashtu zotrote i beson perrallave me trofe
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2019, 06:04   #69
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,273
Thanks: 7,201
Thanked 3,340 Times in 1,357 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eleonore Shiko postimin
Kam nje hall e kam nje dert...

Ok, po me vjen per te qeshur POR e kam te pamundur te qesh me avatarin qe duket sikur i ka ngrene gomari buken.

Kam nja dy tre fotografi qe dua te ve por nuk mundem dot sepse e kalojne 100x100 thingies required (pixels?).

Po sikur te ve te gjitha versionet e fotos qe dua te me perfaqesoje ne profil, a ka mundesi ndonje nga ju t'a formatoje sipas formatit te duhur.

E kam te pamundur te qesh me kete profil.

Faleminderit ne avance.

Nuk dua ndihme nga armiqte dhe miqte e armiqve.


Kush eshte mik le t'a tregoje veten.El
Ta gezosh Eleonore
__________________

Mandi ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2019, 13:05   #70
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Fank You, Fank You Sir!

Fjala NDIHME nuk tjetersohet kot ne MANDI.

PS. Do you still have the satchel? That is so ugly. Lose it Man!


El
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 22:42   #71
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Kom ron ne ljubav(jo serio ose mbase) me nje te huaj(Femer).
Nacionalitetin nuk e jap(kam aresyet e mia).
Rinaldo qeka....Noellag....KOMPLIMENT.
PS...cfare mendoni pa ditur ato persete.

U bo vone.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 22:45   #72
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,652
Thanks: 7,008
Thanked 8,244 Times in 5,277 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kom ron ne ljubav(jo serio ose mbase) me nje te huaj(Femer).
Nacionalitetin nuk e jap(kam aresyet e mia).
Rinaldo qeka....Noellag....KOMPLIMENT.
PS...cfare mendoni pa ditur ato persete.

U bo vone.

minchhia durak
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2019, 12:46   #73
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga luleshtrydhe Shiko postimin
Mos i jep shume llapes ti, apo gjithashtu zotrote i beson perrallave me trofe
Kerkoj...ndjese.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2019, 18:14   #74
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga luleshtrydhe Shiko postimin
Mos i jep shume llapes ti, apo gjithashtu zotrote i beson perrallave me trofe
Nuk e paske kuptuar SystemA-n luleshtrydhe.

Po qysh t'a kuptosh?! Edhe ai vete nuk e kupton veten e tij.

Ate qe ai do te thote eshte: Cudia me e madhe ne bote zgjate vetem tre dite. Qe do te thote se njerezit e kane per natyre te jene te pangopshem dhe te kalojne ne gjene tjeter me sensacionale.

Ai ishte president, e kapen me presh ne gojen e Rukves dhe bota e harroi kete maskarallik. I kane ngrite dhe piedestal pale. Ne mes te Kosoves.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-05-2019, 23:38   #75
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,491
Thanks: 15,980
Thanked 9,467 Times in 6,392 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Nuk e paske kuptuar SystemA-n luleshtrydhe.

Po qysh t'a kuptosh?! Edhe ai vete nuk e kupton veten e tij.

Ate qe ai do te thote eshte: Cudia me e madhe ne bote zgjate vetem tre dite. Qe do te thote se njerezit e kane per natyre te jene te pangopshem dhe te kalojne ne gjene tjeter me sensacionale.

Ai ishte president, e kapen me presh ne gojen e Rukves dhe bota e harroi kete maskarallik. I kane ngrite dhe piedestal pale. Ne mes te Kosoves.


Adea
Shyqyr qe ekzistoni juve...dhe ma..NDRICON.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur