Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-09-2016, 14:24   #21
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Une kam AKOMA edukate PRINDERORE.
....ka dhe te tjera sa per dijeni.
@yoko.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2016, 14:36   #22
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

E kam fjalen tek vertetesia e asaj video, jo tek edukata jote. Titrat ne video jane te sajuara, keshtu qe s'mund te diskutohen e te behen object debati.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2016, 14:45   #23
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Ne rregull...yoko....si eshte e verteta???
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2016, 14:48   #24
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

E verteta eshte ajo qe sheh ne video dhe eshte normale. Titrat jane te montuara.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2016, 14:50   #25
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
E verteta eshte ajo qe sheh ne video dhe eshte normale. Titrat jane te montuara.
DAKORD m.q-se eshte anormale.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2016, 17:37   #26
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Cfare jane KETO Eksibionistet e rendomta???
🖤 (3)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-09-2016, 17:41   #27
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,215
Thanks: 350
Thanked 2,578 Times in 1,487 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 143
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Cfare jane KETO Eksibionistet e rendomta???
Ata qe kane nevoje per vemendje, por duke mos pasur asnje vlere te vecante per te shfaqur e bejne ekzibicionin duke imituar te tjeret apo moden e radhes. Majmunat me pak fjale.
🖤 (3)
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2016, 23:06   #28
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Pse jom i gjashti tek reputacionet,duke qen siper 5-es dhe katres????
S“mze gjumi....pranej.
flm.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2016, 23:37   #29
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,790
Thanks: 8,854
Thanked 2,753 Times in 1,415 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga xhori Shiko postimin
nje pergjigje, cdo pajisje shtepiake ne shqiperi kushton me shume se ne perndim, kerko ne internet dhe e blen akoma me lire se ne dyqanet ne evrope
Exactly! Mendova te sillja nga Kanadaja kete Magic Bullet Blender. Ketu kushton 100 dollare kanadeze, dmth 68 ose 70 euro. Nuk e bleva, se mendova, se do e gjeja ne Shqiperi.

E gjeta ne Shqiperi, por problemi ishte se kushtonte 150 euro plus posta, pra rreth 170 euro, qe konvertohen ne 250 dollare kanadeze.

Ne Shqiperi kushtonte 2 here e gjysem me shume se ne Kanada.


__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2016, 00:10   #30
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Pse jom i gjashti tek reputacionet,duke qen siper 5-es dhe katres????
S“mze gjumi....pranej.
flm.
Ti ngordh per numrin 6, c'ke qe ankohesh.
__________________
Freud says there are no accidents.
🖤 (1)
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2016, 00:17   #31
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Ti ngordh per numrin 6, c'ke qe ankohesh.
Oh mi tu BOFSHA,kur du me fjet un vje ti???
Katranjose
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2016, 00:20   #32
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Katranjose?! Hahahaaaaaa
__________________
Freud says there are no accidents.
🖤 (1)
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2016, 00:52   #33
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

@YOKO
Jam telef dhe nuk me punon mo truni.
Merru me manushaqen se e ke dhe patriot.
Noten.....BABY.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2016, 14:13   #34
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,929
Thanks: 3,516
Thanked 1,296 Times in 748 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
LINDA- me lejo te jap nje keshille te vockel.....
Mos e blej ne Shqiperi nje makine kafeje.... jo me larg se 1 jave me pare nje i njohuri im nga Elbasani mu lut qe ti bleja ktej (pra jasht shqiperise) nje makine te tille! Ka rrezik qe te jete prodhim kinez apo turk apo bullgar dhe me cilesi inferiore, saqe pas nje muaji perdorimi del leng geshtenjash dhe jo kafe.
Te them te drejten une do preferoja ta blija jashte shtetit sesa ne Shqiperi... personalisht per 2 apo 3 blerje qe kam bere atje kam mbetur shume i zhgenjyer per cilesine e mallit.
Pershendetje baba

Ne fakt kur isha ne shqiperi dhe shkova neper supermarketet qe kane dhe gjera elektronike pra dhe makine kafeje ,i pash ,si ky lloj nuk kishte fare, ku e paska mare ky shoku jot ??? me teper me interesojne kapseln qe a mund ti gjesh aty??? se kaffeemaschine ja ēoj vet,ose mos e ngatarron me makine kafeje tjeter si ky lloj https://www.allyouneed-magazin.de/wp...itragsbild.jpg???? pashe qe makinat e kafes qe perdorim ne ktu (qe e pijme me tas te madh ) ishin cmimet 2 apo3 here me i shtrenjte se ktu,kur ktu mund ta blesh me 15 euro,mos te them dhe me lire atje ishte ēmimi shum i pakrahasueshem me ktu dhe me vinte shum inat kur i shikoja ato ēmime ashtu dhe mendoja,po pse kaq shtrenjte ,kur rrogat jane shum te ulta ????? Ju do thoni ,qe transporti e taksat ,etj etj ,por si ja del ai qe meret me kte biznes??? kur ato nuk shiten . I thashe vellait,pij ate kafe qe pin perhere , se nuk ja vlen ta mbash makinen e kafes per ekspozite
Atje nuk blej asnje lloj gjeje elektronike ,sepse sic thua dhe ti nuk kane cilesi dhe ēmimet shum te shtrenjta .

Perveē se djath,gjiz ullinj,grosh dhe raki,nuk mare asnje gje tjeter .

Se harrova dhe ca hide per draguen
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
🖤 (1)
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2016, 18:52   #35
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,256
Thanks: 4,112
Thanked 6,837 Times in 2,334 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 126
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Exactly! Mendova te sillja nga Kanadaja kete Magic Bullet Blender. Ketu kushton 100 dollare kanadeze, dmth 68 ose 70 euro. Nuk e bleva, se mendova, se do e gjeja ne Shqiperi.

E gjeta ne Shqiperi, por problemi ishte se kushtonte 150 euro plus posta, pra rreth 170 euro, qe konvertohen ne 250 dollare kanadeze.

Ne Shqiperi kushtonte 2 here e gjysem me shume se ne Kanada.


nuk e ke aq Kiti jo. 100 mij lek ishte kjo per te cilen fole ti dhe 130 mije lek nje e ngjashme por me emertimin Nutribullet. mund ti shoheshonline tek top-shop albania.

mgjt e pergjithshmja eshte qe ketu abuzohet me cmimet dhe uljet nuk i praktikojne ne kohen dhe masen e duhur.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-12-2016, 22:56   #36
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,503
Thanks: 5,741
Thanked 6,106 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Per - 73ka :

Citim:
Ke na le me denim vdekje!
Ma qarteso pak ..k'te firmen tende ? u bera kurioze.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2016, 01:16   #37
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,620
Thanks: 2,185
Thanked 1,220 Times in 816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Kam nje pyetje vertete trishtuese !

Athua eshte e vertete qe ne Shqiperi per borxhet qe kane njerezit mes vetete kecenojne/kercenohen me kidnapimin e femiut ?
Kete e ndegjova ne nje seance para 2 ditesh !!!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2016, 04:14   #38
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Une s'e kam degjuar kete. Por mendoj qe behet fjale per borxhe mafiozesh dhe jo borxhe per buken e gojes.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2016, 07:40   #39
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Kush ma perkthen dhe pastaj ja u tregoj me FOTO, se si shkon ne parajse dhe <zbukurohesh).
Faleminderit per mundimin.....
Ketij <babait>edukues ja di dhe emrin.
Danke BENI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-12-2016, 16:35   #40
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,398
Thanks: 216
Thanked 195 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

https://images-na.ssl-images-amazon....1PKwUh3W7L.jpg


Mere me te dy duart e ke,kuptohet si dhurat per festat e fund vitit..

une jom burr e vetem kafen ne tangar e parapelqej .
Ka edhe me lek sa te duash dhe varijojn cmimet ,varsisht nga kapaciteti
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur