Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-12-2016, 06:04   #41
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Cfare ju ben pershtypje ne keto foto nga Korea Veriore??????
Kush e gjen ka 10-te Euro per krishtlindje.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg untitled-article-1479392101-body-image-1479393344.jpg (21.8 KiloByte, 46 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg untitled-article-1479392101-body-image-1479394024.jpg (22.1 KiloByte, 46 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg vita-dei-ricchi-nord-corea-body-image-1479462338.jpg (22.6 KiloByte, 47 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg vita-dei-ricchi-nord-corea-body-image-1479464006.jpg (22.7 KiloByte, 47 shikimet)
🖤 (2)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 10:22   #42
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Ku qendron ndryshimi midis nje murgeshe, dhe nji nga kto qe vishet me qarqaf mbi krye,ose shami ne kaptine me drejt????
Kush e gjen, ka 20 euro per vitin e ri!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 10:28   #43
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,166 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Cfare ju ben pershtypje ne keto foto nga Korea Veriore??????
Kush e gjen ka 10-te Euro per krishtlindje.
Nuk shoh askund, asnje gje qe ka te beje me berllogun....Madje nuk shoh as kosha berrlogjesh...

I fitova eurot?
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
🖤 (2)
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 10:29   #44
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,516
Thanks: 6,914
Thanked 8,168 Times in 5,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ku qendron ndryshimi midis nje murgeshe, dhe nji nga kto qe vishet me qarqaf mbi krye,ose shami ne kaptine me drejt????
Kush e gjen, ka 20 euro per vitin e ri!
murgesha e ka me tape kurse tjetra lavatrice.
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 10:29   #45
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Nuk shoh askund, asnje gje qe ka te beje me berllogun....Madje nuk shoh as kosha berrlogjesh...

I fitova eurot?
E FITOVE.....eurot si i do???
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 10:30   #46
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,142
Thanks: 0
Thanked 468 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Cfare ju ben pershtypje ne keto foto nga Korea Veriore??????
Kush e gjen ka 10-te Euro per krishtlindje.
Qe ky tipi ka cel smart nderkohe ne kore egzistojne vetem 5 faqe interneti dhe navigimi jasht korese nuk lejohet (vetem pirateri)

Seshte kjo ajo qe prisje po hajt mo
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 10:37   #47
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,166 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
E FITOVE.....eurot si i do???
Njeriu edukohet me diktatur...kafsha jo.

Eurot vijme i marrim bashk me Hoxhe Efendijen kur te vij ai kendej...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
🖤 (2)
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 10:41   #48
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oxygen Shiko postimin
Qe ky tipi ka cel smart nderkohe ne kore egzistojne vetem 5 faqe interneti dhe navigimi jasht korese nuk lejohet (vetem pirateri)

Seshte kjo ajo qe prisje po hajt mo
Mua me beri pershtypje pastertia....10 eurot nuk i fitove.
Si dhe ata qe shikon ti ne foto jane elita e flokgjemit.
Maroi.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 11:28   #49
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,503
Thanks: 5,741
Thanked 6,106 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Any ideas 4 a champagne breakfast, tom?!
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 11:57   #50
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,620
Thanks: 2,185
Thanked 1,220 Times in 816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Nuk shoh askund, asnje gje qe ka te beje me berllogun....Madje nuk shoh as kosha berrlogjesh...

I fitova eurot?
Normal me qe ushqimin e kan me porcione pra 3 here ne dite e jo ka te sillen !! I sheh se jane pa dhjame
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 12:02   #51
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Mua me beri pershtypje pastertia....10 eurot nuk i fitove.
.
Nga ana e pastertise afron pak me Shqiperine e sistemit te kaluar..


🖤 (2)
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 12:02   #52
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga bato Shiko postimin
nga ana e pastertise afron pak me shqiperine e sistemit te kaluar..


dhjete bato.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 13:03   #53
Oxygen
Shy
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 6,142
Thanks: 0
Thanked 468 Times in 350 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėmOxygen i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Mua me beri pershtypje pastertia....10 eurot nuk i fitove.
Si dhe ata qe shikon ti ne foto jane elita e flokgjemit.
Maroi.
Gjermanet shohin pastertine, shqiptaret llojin e cel

Llogjike boby
__________________

Askush nuk mund tė tė bėhet mė i huaj se njeriu qė ke dashur dikur.
Oxygen nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 13:32   #54
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,937
Thanks: 15,459
Thanked 9,195 Times in 6,215 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oxygen Shiko postimin
Gjermanet shohin pastertine, shqiptaret llojin e cel

Llogjike boby
Kete e shkruajte TI dhe jo une BOBY.
FLOKGJEMI eshte CLASS...per mua.
Ne fund te fundit dhe PERFUNDIMISHT nuk ka sulmuar te tjere.Problemi i TIJ n.q-se hane bare peoples.
Dhe une skam te drejte ti mesoje demokracine.
Aleeeeeeeeeeeeeeee
🖤 (2)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 13:53   #55
Mistrece
Edelweiss
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,825
Thanks: 151
Thanked 4,625 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 333
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Keshtu kot per kuriozitet, sa kushton nje shtepi ne Tirane?
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 14:00   #56
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,352
Thanks: 4,989
Thanked 3,166 Times in 1,572 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kete e shkruajte TI dhe jo une BOBY.
FLOKGJEMI eshte CLASS...per mua.
https://www.youtube.com/watch?v=xlkd12BNGAU
Ne fund te fundit dhe PERFUNDIMISHT nuk ka sulmuar te tjere.Problemi i TIJ n.q-se hane bare peoples.
Dhe une skam te drejte ti mesoje demokracine.
Aleeeeeeeeeeeeeeee
I shikova me vemendje, sidomos skenat luftarake...dhe MORALI i tyre eshte i tille; o vdekje o arritje e qellimit, FITORE!!!...jo per leke, por per ATDHE!
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 14:22   #57
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,908 Times in 2,592 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Nga ana e pastertise afron pak me Shqiperine e sistemit te kaluar..


Bato, kjo s'eshte Shqiperia e sistemit te kaluar, por vetem qendra e Tiranes. Se ketu ngaterrohen njerezit...
__________________
Freud says there are no accidents.
🖤 (1)
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 14:24   #58
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,516
Thanks: 6,914
Thanked 8,168 Times in 5,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Bato, kjo s'eshte Shqiperia e sistemit te kaluar, por vetem qendra e Tiranes. Se ketu ngaterrohen njerezit...
po, se i duhej vize per Tirane edhe leka
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 14:25   #59
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,620
Thanks: 2,185
Thanked 1,220 Times in 816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Po ēfar te hedhnin more kur nuk kan pasur se ēka, mos ia futni kot
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
🖤 (1)
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-12-2016, 21:00   #60
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,186
Thanks: 691
Thanked 528 Times in 372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
I shikova me vemendje, sidomos skenat luftarake...dhe MORALI i tyre eshte i tille; o vdekje o arritje e qellimit, FITORE!!!...jo per leke, por per ATDHE!

Nga na shkruani shoku,gjermonia apo korea veriore!?
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur