Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-10-2018, 14:30   #1
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Ndihme.......

Pershendetje...
Me duhet te shkarkoj kete librin ne pdf. Dikush bga ju qe jeni me praktike me ndihmoni dot? Me duhet ne anglisht.
How to dj right...i Frank Broughton and Bill Brewster.
Love, Kam.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 16:05   #2
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Pershendetje...
Me duhet te shkarkoj kete librin ne pdf. Dikush bga ju qe jeni me praktike me ndihmoni dot? Me duhet ne anglisht.
How to dj right...i Frank Broughton and Bill Brewster.
Love, Kam.
https://www.amazon.com/How-DJ-Right-.../dp/B003F8S75O
bleje ne amazon. 9 dollare ben, diku tek 7 euro.

nje paket cigare marlboro, besoj se ne europe kushton me shume se 7 euro.

ti e do qyl por eshte e pamundur lol
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 16:16   #3
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 200
Thanks: 269
Thanked 81 Times in 60 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
https://www.amazon.com/How-DJ-Right-.../dp/B003F8S75O
bleje ne amazon. 9 dollare ben, diku tek 7 euro.

nje paket cigare marlboro, besoj se ne europe kushton me shume se 7 euro.

ti e do qyl por eshte e pamundur lol
Me siguri ti qenke njėri ndėr 8 miliardė njerėz qė s'paske
shkarkuarė qyl! Tė lumtė.
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 16:20   #4
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

nese nuk ke 9 dollare e ke kot qe do te behesh dj.

tipik mentalitet lindor, rus, ukrainas, rumun, shqiptar, grek, serb, bullgar etj. duan cdo gje qyl, nuk do tja dije askush per te drejta autori.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 16:32   #5
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ricky_ch Shiko postimin
Me siguri ti qenke njėri ndėr 8 miliardė njerėz qė s'paske
shkarkuarė qyl! Tė lumtė.
i dont give a shit se ca shkarkon ti lol, gjeje linkun dhe jepja.

me duket se eshte free ne ebook, por duhet te hapesh account e budalliqe te tjera,,,,,menjefjale harxhim kohe. koha eshte para.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 16:53   #6
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 200
Thanks: 269
Thanked 81 Times in 60 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Smile Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
i dont give a shit se ca shkarkon ti lol, gjeje linkun dhe jepja.

me duket se eshte free ne ebook, por duhet te hapesh account e budalliqe te tjera,,,,,menjefjale harxhim kohe. koha eshte para.
Mos mbaj predikim tė moralit kėtu, kur je vetė same shit.

Leri budallakitė. Njeriu e kerkoi falas, dhe nėse e ke ia jep,
s'e ke s'ia jep. Kryhet muhabeti. Askend se detyroi pėr diēka.
Ti kujton se ai nuk din ku ta blejė? - Nė internet janė miliarda libra
falas
, dhe shumica anglisht, si dhe nė shumė gjuhė tė
tjera, e ato nuk i kanė futur ballkanasit, e rusėt e shqipėtaret,bullgarėt,
por vetė amerikanėt, anglezėt, gjermanėt, pra mos ia fut si lopa
baglės: jo mentaliteti, jo kjo, jo po ajo. Tė gjithė njėrėzit e kanė
merak falas, pa veēu dikend. Bile mos mundshin se
edhe pronėn ta marrin, e lere me tė drejtėn e autorėsisė.

Pra, ti qė po i mban moral, qenke i vetmi nė botė me ylli nė ballė.

Thuaje qė s'ke kopjuar gjė nė Internet dhe unė tė kėrkoj falje,
sinqerisht e kam.
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:01   #7
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,964 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ricky_ch Shiko postimin
Mos mbaj predikim tė moralit kėtu, kur je vetė same shit.

Leri budallakitė. Njeriu e kerkoi falas, dhe nėse e ke ia jep,
s'e ke s'ia jep. Kryhet muhabeti. Askend se detyroi pėr diēka.
Ti kujton se ai nuk din ku ta blejė?

nuk e kerkoi falas, e kerkoi me shkarkim


p.s. nuk eshte ai, eshte ajo...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:04   #8
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ricky_ch Shiko postimin
Mos mbaj predikim tė moralit kėtu, kur je vetė same shit.

Leri budallakitė. Njeriu e kerkoi falas, dhe nėse e ke ia jep,
s'e ke s'ia jep. Kryhet muhabeti. Askend se detyroi pėr diēka.
Ti kujton se ai nuk din ku ta blejė? - Nė internet janė miliarda libra
falas
, dhe shumica anglisht, si dhe nė shumė gjuhė tė
tjera, e ato nuk i kanė futur ballkanasit, e rusėt e shqipėtaret,bullgarėt,
por vetė amerikanėt, anglezėt, gjermanėt, pra mos ia fut si lopa
baglės: jo mentaliteti, jo kjo, jo po ajo. Tė gjithė njėrėzit e kanė
merak falas, pa veēu dikend. Bile mos mundshin se
edhe pronėn ta marrin, e lere me tė drejtėn e autorėsisė.

Pra, ti qė po i mban moral, qenke i vetmi nė botė me ylli nė ballė.

Thuaje qė s'ke kopjuar gjė nė Internet dhe unė tė kėrkoj falje,
sinqerisht e kam.
nuk te bej moral, ti je piece of shit.

nese ti preferon te shohesh filma ilegalisht tek portali i dhjere filma24 me 200 adds dhe 400 viruse, dhe me cilesi te dobet, eshte zgjedhja jote, i dont give a fuck. une shoh filma pa adds tek netflix dhe amazon, nje pjese jane me rezolucion te larte 4K, dhe te gjithe full HD, nese ndonje film nuk eshte aty e blej ose e rent. pa qindra milione njerez te tjere fiks si une, nuk do kishte hollywood, nuk do kishte superyje ne muzike. nuk do kishte, shkrimtare.........shkrimtari do te haje buke qe te shkruaje, nuk shkruan qyl.
pa njerez si une qe mbushin stadiumet dhe blenin cd, nuk do ishin divat e muzikes.

te ta them pse kinematografia, muzika dhe letersia eshte shit ne shqiperi, dhe ne kosove po deshe(se nga kosova je ti), sepse ka njerez si ty, nuk paguajne asgje, per te blere libra, apo filma apo muzike.
fama e kosovareve ne perendim si dua lipa, bebe rexha etj, eshte fal njerzve si une qe blejne muziken e tyre. po te ishte per surratin tend bebe rexha do ishte kameriere ne ndonje lokal letyre ne prishtine apo shkup.

dhe s'po te bej moral ktu, e kam me lehte ta blej me nje click sesa te rri te caj trapin te kerkoj links per free download, qe dhe kur i gjen, ti kap antivirusi i kompjuterit dhe te thote qe ka nja 30 viruse.


kshu qe fuck off me gjith free download-viruset e tua lol.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 10-10-2018 nė 17:13
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:24   #9
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 200
Thanks: 269
Thanked 81 Times in 60 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Thumbs down Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
nuk te bej moral, ti je piece of shit.

nese ti preferon te shohesh filma ilegalisht tek portali i dhjere filma24 me 200 adds dhe 400 viruse, dhe me cilesi te dobet, eshte zgjedhja jote, i dont give a fuck. une shoh filma pa adds tek netflix dhe amazon, nje pjese jane me rezolucion te larte 4K, dhe te gjithe full HD, nese ndonje film nuk eshte aty e blej ose e rent. pa qindra milione njerez te tjere fiks si une, nuk do kishte hollywood, nuk do kishte superyje ne muzike. nuk do kishte, shkrimtare.........shkrimtari do te haje buke qe te shkruaje, nuk shkruan qyl.
pa njerez si une qe mbushin stadiumet dhe blenin cd, nuk do ishin divat e muzikes.

te ta them pse kinematografia, muzika dhe letersia eshte shit ne shqiperi, dhe ne kosove po deshe(se nga kosova je ti), sepse ka njerez si ty, nuk paguajne asgje, per te blere libra, apo filma apo muzike.
fama e kosovareve ne perendim si dua lipa, bebe rexha etj, eshte fal njerzve si une qe blejne muziken e tyre. po te ishte per surratin tend bebe rexha do ishte kameriere ne ndonje lokal letyre ne prishtine apo shkup.

dhe s'po te bej moral ktu, e kam me lehte ta blej me nje click sesa te rri te caj trapin te kerkoj links per free download, qe dhe kur i gjen, ti kap antivirusi i kompjuterit dhe te thote qe ka nja 30 viruse.


kshu qe fuck off me gjith free download-viruset e tua lol.

Po mirė de yllo, unė tė kėrkojf alje pasi qė qenke ashtu siē thua.
Po mos paragjyko tė tjerėt, nga se nuk kanė tė tjerėt xhepin
si ti plot.

Pėr dallim nga ti, unė jam ekspert, dhe nuk mė bėjnė gjė virusat
nga se kam mėsuar nga librat falas.

Dhe nė fund pasi qė iu hudhe surratit tim: ia rrovsh surratit tim, se s'qenke qė qė han llaf.
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:29   #10
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
nese nuk ke 9 dollare e ke kot qe do te behesh dj.

tipik mentalitet lindor, rus, ukrainas, rumun, shqiptar, grek, serb, bullgar etj. duan cdo gje qyl, nuk do tja dije askush per te drejta autori.
Shume historira po ben zotrote. desha thjesht ta shkarkoja gratis nese ishte e mundur..that's it!
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:36   #11
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Shume historira po ben zotrote. desha thjesht ta shkarkoja gratis nese ishte e mundur..that's it!
i ben riki storiet, jo une.

gratis nuk ja jep as nona babes po nuk i coi rrogen ne fund te muajit


riki esht ekspert ne kompjuter, sic thot dhe vet, por gratis sta jep linkun, e di pse? nuk ka.

ka vetem nje menyre, riki e blen librin online dhe me pas ta dergon ty qyl me email ne format pdf
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:40   #12
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Shume te madhe e ke bere o fritz-.

Ilegalisht per books, softwares, filma etc nuk shohin vetem shqipot por nga cdo vend i botes duke perfshire edhe USA ku ti jeton.

Ti ke mundesine/qejf me i ble edhe eshte ok.

Ka plot te tjere qe se kane mundesine e keshtu i shohin free.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:41   #13
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

ma che palle!
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:46   #14
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,538
Thanks: 6,921
Thanked 8,175 Times in 5,225 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 382
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
ma che palle!
palla gratis non ce
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:49   #15
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

sikur jam ne kuestur jo ne forum....
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 17:59   #16
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

ndonjeri e gjen dot kete librin apo jo ?...ti fritz-o meqe sta mbushim mendjen se jemi ndryshe nga parametrat e tua...ik bej xhiro tek nej teme tjeter...!
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 18:02   #17
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
ndonjeri e gjen dot kete librin apo jo ?...ti fritz-o meqe sta mbushim mendjen se jemi ndryshe nga parametrat e tua...ik bej xhiro tek nej teme tjeter...!
po ta thash qe tek postimi i pare qe esht e pamundur, por riki eksperti kembengul si derri ne lluc
ka shume autore qe nuk u vjedh dot librat

jan me te zgjut se riki.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 18:27   #18
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,867
Thanks: 1,524
Thanked 8,671 Times in 3,834 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Riki ndonje liber me toke te sheshte gjen, ket qe kerkon kjo se besoj. Lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 18:40   #19
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,931
Thanks: 14,710
Thanked 8,990 Times in 5,212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 260
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

ju te dy si pleq zevzek lol lerini mor njerezit te kopjojn sa te duan


keni inat se paguani vet ju dmth jua fusin
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 18:47   #20
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 200
Thanks: 269
Thanked 81 Times in 60 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Riki ndonje liber me toke te sheshte gjen, ket qe kerkon kjo se besoj. Lol
Jo, mund tė gjej diēka tė rrumbullakėt, dhe kalon kohėn,
s'tė kap monotonia!
ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur