Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-10-2018, 18:49   #21
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
ju te dy si pleq zevzek lol lerini mor njerezit te kopjojn sa te duan


keni inat se paguani vet ju dmth jua fusin
te betohem dhe un jam i mire ne pc, ndoshta me shum se riki, i futa nje kerkim shpejt e shpejt per ti gjetur ndonje link qyl, e vetmja gje qyl qe me dilte ishte ebook, dhe duhet te hapje account. dmth doja fillestarisht ta ndihmoja, me pas dhash linkun e amazon qe blihet.
ve bast qe riki flat earther do bej nja 18 ore kerkime tashi ti gjej linkun falas, ja vlejn 18 ore per 9 dollare? e si thua ti?
un i dhash dhe zgjidhjen rikit, bleje ne amazon dhe coja falas me email roberise si kavaljer qe je.
bile ska nevoje fare per email, cohet dhe me mp ne forum ne format pdf.

ti e di me mir se un qe nuk eshte e nevojshme te jesh i pasur te blesh dicka 9 dollare lol.

un ti ai ajo, ne qe jemi ktej e kemi rutine te blejme gjera online, dhe asnjeri nuk eshte i pasur, jemi rob normale.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 18:53   #22
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,491
Thanks: 4,139
Thanked 4,476 Times in 2,997 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Sa here vjen ajo Robberya edhe kerkon ndihme ne forum ta dini qe as ne dyqane nuk e ka gjetur o e ka PC-ne defekt o makines i ka plasur rrota
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
🖤 (1)
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 18:53   #23
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 18,754
Thanks: 14,556
Thanked 8,893 Times in 5,163 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

une me shume e thash me shaka , megjithate ka shume site ku mund te gjesh materiale free , ndoshta kjo esht e veshtir per tu gjetur prandaj robby e ka hapur temen ketu nese ka ndonje good hacker tja gjeje lol

nuk shoh asgje te keqe po ti ju hodhe ne fyt perher , chill bro chill
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 19:07   #24
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Keto amerikanet vetem llafe kane, meqe e keni rutine amazon blejeni ate librin e nisjani dhurate vajzes.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 19:20   #25
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

ok po e blej pra...naten dhe shume faleminderit per rremujen..
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 19:30   #26
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Keto amerikanet vetem llafe kane, meqe e keni rutine amazon blejeni ate librin e nisjani dhurate vajzes.
amazon dhe ebay jane rutine se te njejtat gjera i gjen goxha me lire ne amazon sesa ne mall apo best buy apo ku di une ne treg. eshte per te kursyer para.
vlente dhe per shqiperine deri para ca kohesh mesa di, tani jo me, nuk e di sakte cfar taksa doganore ka vene ai trapi qe keni kryeminister. me siguri eshte keshilluar me ata plerat oligarke, si ai i tegut apo te tjere.
tv qe atje ne shqiperi shiten me nga 1 milione leke te vjetra i ke ne ebay per 250 dollare rezolucion 4K, nje shembull kot.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 19:36   #27
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
amazon dhe ebay jane rutine se te njejtat gjera i gjen goxha me lire ne amazon sesa ne mall apo best buy apo ku di une ne treg. eshte per te kursyer para.
vlente dhe per shqiperine deri para ca kohesh mesa di, tani jo me, nuk e di sakte cfar taksa doganore ka vene ai trapi qe keni kryeminister. me siguri eshte keshilluar me ata plerat oligarke, si ai i tegut apo te tjere.
tv qe atje ne shqiperi shiten me nga 1 milione leke te vjetra i ke ne ebay per 250 dollare rezolucion 4K, nje shembull kot.
Thone qe u ankua Samir Mane lol edhe tani duhet dogane per cdo produkt qe kushton me shume se 22 euro, aq eshte tavani.

Gjithsesi seshte se ketu ekziston ne mase kultura e blerjeve online, shume njerez as e kane idene si behen e mendojne se po i vjedhin leket e spo i nisin gje.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 19:43   #28
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Thone qe u ankua Samir Mane lol edhe tani duhet dogane per cdo produkt qe kushton me shume se 22 euro, aq eshte tavani.

Gjithsesi seshte se ketu ekziston ne mase kultura e blerjeve online, shume njerez as e kane idene si behen e mendojne se po i vjedhin leket e spo i nisin gje.
s'ka shance qe te blesh dicka online e mos te te vije malli.
eshte shume absurde te paguash dogane per blerjet online. eshte tmerr, eshte shpikje alla shqiptarce.

shikoje sa kushton ky tv ne ebay lol, 55 inch rezolucion 4K. 295 dollare.

https://www.ebay.com/itm/4K-Ultra-HD...OhOr:rk:2:pf:0

kte ai kerma i tegut ta shet pa frike 2 milione lek te vjetra.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 19:55   #29
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga fritz- Shiko postimin
s'ka shance qe te blesh dicka online e mos te te vije malli.
eshte shume absurde te paguash dogane per blerjet online. eshte tmerr, eshte shpikje alla shqiptarce.

shikoje sa kushton ky tv ne ebay lol, 55 inch rezolucion 4K. 295 dollare.

https://www.ebay.com/itm/4K-Ultra-HD...OhOr:rk:2:pf:0

kte ai kerma i tegut ta shet pa frike 2 milione lek te vjetra.
Nuk levizin aq cmimet jo. Ky thjesht eshte tv i madh por marka qenka vrk e seshte se ka opsione extra si smart etc.

Ka edhe ketej marka te tilla qe jane shume me lire se Samsung and co.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 20:04   #30
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,186
Thanks: 6,833
Thanked 3,175 Times in 1,302 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Pershendetje...
Me duhet te shkarkoj kete librin ne pdf. Dikush bga ju qe jeni me praktike me ndihmoni dot? Me duhet ne anglisht.
How to dj right...i Frank Broughton and Bill Brewster.
Love, Kam.
Mund ta lexosh online ketu https://play.google.com/books/reader...ver&pg=GBS.PP1
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 20:07   #31
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Nuk levizin aq cmimet jo. Ky thjesht eshte tv i madh por marka qenka vrk e seshte se ka opsione extra si smart etc.

Ka edhe ketej marka te tilla qe jane shume me lire se Samsung and co.
levizin shume. un kapa nje te rastit qe me doli.

ky vizio eshte marke shume e njohur ne usa. gjithsesi nuk e krahasoj me marken japoneze qe kam une, JVC e cila eshte marke e panjohur. ka ngjyra te shkelqyera, tv 55 inch dhe rezolucion 4K smart tv(ka platformen roku). e kam blere per 190 dollare, nuk e nderroj gjall ne bot as me samsung as me lesh.

ja sa e ke vizio-n amerikane. 329 dollare. smart tv e ke.

https://www.ebay.com/itm/Vizio-55-Cl...fqFb:rk:3:pf:0


krahasoje me tv vari trapin lg te samir manes http://www.neptun.al/index.php/al/tv...00pla-aee.html
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 20:15   #32
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,186
Thanks: 6,833
Thanked 3,175 Times in 1,302 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

﴾®﴿ shiko mos e gjen version pdf librin how to dj right.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 20:18   #33
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
e more vesh tashi riki kush merr vesh nga informatika dhe nga kompjuterat???

mos shit pordh kot si ekspert ricky

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 10-10-2018 nė 20:22
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 20:37   #34
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Shume faleminderit Mandi.
🖤 (1)
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 21:05   #35
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,651
Thanks: 2,743
Thanked 2,559 Times in 1,614 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Mandi ke ndo nje link per libra shqiptar per femi te vegjel ne shqip? Numrat, alfabeti etc. Dhe libra te njohur qe keni lexuar ju qe keni bere kopesht/klasat e para ne shqipri (kishte permendur nje yoko "kush e hengri akulloren" apo dicka e till.)
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 21:11   #36
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,561 Times in 1,213 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Nuk levizin aq cmimet jo. Ky thjesht eshte tv i madh por marka qenka vrk e seshte se ka opsione extra si smart etc.

Ka edhe ketej marka te tilla qe jane shume me lire se Samsung and co.
Le te jete vrk. Prap aq ta shesin ne Tr se nuk e kane problem t'i nderrojne emrin kases. Shkoj para ca vitesh ne dyqan TV.S'e di ku qe. Neptun po ku di une. Te gjitha kasat njesoj.Gri. Po njesoj te them, Ndryshonte vetem emri ne kas dhe cmimi kuptohet.Ai qe kishte ngjyre gri me emer samsung,apo grunding kushtonte me shume., se ai qgrija me emrin Beko. E ku do ankohesh ti se ai qe blen eshte Samsung origjinal apo jo ? Merre aty dhe ec.

Venom ? O me ? Te kane bere film ?


Kodi:
https://www.cb01.news/venom-2018/
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2018, 21:37   #37
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,186
Thanks: 6,833
Thanked 3,175 Times in 1,302 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Edamame Shiko postimin
Mandi ke ndo nje link per libra shqiptar per femi te vegjel ne shqip? Numrat, alfabeti etc. Dhe libra te njohur qe keni lexuar ju qe keni bere kopesht/klasat e para ne shqipri (kishte permendur nje yoko "kush e hengri akulloren" apo dicka e till.)

Shiko njehere ketu http://bukinist.al/sq/54-per-femije

ketu me poshte ke Drejtshkrimi i gjuhes shqipe falas https://www.2shared.com/document/Lde..._shqipe_1.html
__________________

🖤 (1)
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2018, 22:10   #38
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 293
Thanks: 126
Thanked 93 Times in 70 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrgjigje e: Ndihme.......

@Robbery

shiko si funksionon kjo
https://archive.org/details/howtodjrightarts00brou
﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-10-2018, 17:31   #39
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 293
Thanks: 126
Thanked 93 Times in 70 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrgjigje e: Ndihme.......

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ﴾®﴿ Shiko postimin
fotopage
How_to_DJ_right__the_art_and_science_of_playing_re cords.7z
🖤 (1)
﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-10-2018, 16:32   #40
Elushe
~*~loved~*~
 
Avatari i Elushe
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 4,043
Thanks: 1,671
Thanked 1,834 Times in 788 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
Elushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėmElushe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ndihme.......

Na nevojitet nje avokat i specializuar ne ligjin e pronesise ne Tirane. A mund te rekomandoni ndonje ju lutem?
__________________
Ndrysho por beje ngadale, drejtimi eshte me i rendesishem se shpejtesia!
Elushe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur