Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-05-2019, 22:31   #1
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,590
Thanks: 10,923
Thanked 5,953 Times in 2,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Urgjente! Dua njė "movie maker"!

E di se ka nėmesin tonė njerėz qė dinė shumė gjėra nga kompjuterizmi ndaj kėrkoj prej tė gjithė atyre qė dinė, ku mund ta shkarkoj njė "movie maker"?

Pėrpara kam bėrė shumė klipe me movie maker, por ka gjashtė muaj qė mė nuk pėrdoret ky mjet.

A di dikush ndonjė "movie maker" tjetėr, por qė nuk ėshtė i vėshirė tė punohet me tė, sepse njė e pata shkarkuar, por qė tė punoja me tė, mė duhej tė kryeja ndonjė kurs.

Pra sillni dicka qė mund tė punohet lehtė me tė, sikur me "movie maker"!

Respekt,
Demka
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-05-2019, 22:34   #2
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Urgjente! Dua njė "movie maker"!

I am a movie maker. Po ti je i ndaluar te me duash!


Kush eshte ky?

A e gjen dot?
Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2019, 22:24   #3
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,590
Thanks: 10,923
Thanked 5,953 Times in 2,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Urgjente! Dua njė "movie maker"!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
I am a movie maker. Po ti je i ndaluar te me duash!


Kush eshte ky?

A e gjen dot?

https://www.youtube.com/watch?v=-Ac8MhzkezIAdea
hahahahah1. shejtane!
hahahahah2. Unė dua movie makerin ( s'kakush qė ma ndalon ), por pjesa tjerė varet nga movie makeri.

Mė pėlqen ti Adushe, ke humor tė mirė.
Respekt mike,
Adi!

Pėr temėn:
Po ka edhe ndonjė ekspert tjtėr, a si e keni hallin.
Qenka varfėruar forumi nga ekspertėt.
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2019, 22:28   #4
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,562
Thanks: 11,325
Thanked 9,378 Times in 6,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 483
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Urgjente! Dua njė "movie maker"!

https://www.topwin-movie-maker.com/download.aspx
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2019, 23:08   #5
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,590
Thanks: 10,923
Thanked 5,953 Times in 2,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Urgjente! Dua njė "movie maker"!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Tė faleminderit cool-shqype.

E kam istaluar njė herė kėtė, pro prapė e kam fshirė. Ka njė tė keqe ky program: klipin qė ti e pėrpunon nuk e ruan si flim, por si projekt!
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2019, 23:17   #6
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,562
Thanks: 11,325
Thanked 9,378 Times in 6,000 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 483
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Urgjente! Dua njė "movie maker"!

Po gjeta dicka me te mire do te te coj lidhcen .......
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2019, 23:20   #7
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,590
Thanks: 10,923
Thanked 5,953 Times in 2,816 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Urgjente! Dua njė "movie maker"!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Po gjeta dicka me te mire do te te coj lidhcen .......
Ma mrekullove natėn. Shumė tė faleminderit cooli!
__________________
devollitėt thonė
🖤 (1)
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 01:07   #8
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,945
Thanks: 7,790
Thanked 3,582 Times in 1,880 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Urgjente! Dua njė "movie maker"!

Ketu mund ta shkarkosh per Windows 7,8,10 por asht ne gjuhen frenge :

https://www.commentcamarche.net/down...ws-movie-maker
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 04:14   #9
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 189
Thanks: 265
Thanked 78 Times in 58 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Urgjente! Dua njė "movie maker"!

Ketu ke 10 programe, mund te provosh ndonjė qe me shumė tė pėrshtatet.

https://filmora.wondershare.com/vide...hoCdtwQAvD_BwE
ricky_ch ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2019, 07:00   #10
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 293
Thanks: 126
Thanked 93 Times in 70 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Re: Urgjente! Dua njė "movie maker"!

wlsetup-all-en.exe

me thuaj po e deshe ne ndonje gjuhe tjeter
﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur