Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-07-2019, 16:46   #41
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,321 Times in 1,533 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

@Jolene :
Po mire ben.
Njeriu pyet nje forum
dhe ben si di vete ne fund.
Qe ne fakt s'ben asgje, por nejse...

ps : pse flisni kaq shume e pa radhe iher ?!
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 16:54   #42
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
@Jolene :
Po mire ben.
Njeriu pyet nje forum
dhe ben si di vete ne fund.
Qe ne fakt s'ben asgje, por nejse...

ps : pse flisni kaq shume e pa radhe iher ?!
Se harrova, kujtojau ktyne qe kalojne kesh neper canta, te mos hane 48 ore, se ashtu nuk zverdhen kur te kalojne security !


Ps:
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 16:55   #43
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Tanku me gjithė qef meri dhe atė 50 tjetėr,pra 200 ,po deshe tė blej dhe njė tufė me lule
Ku te le coli,ta mer kafshiten nga goja.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 16:55   #44
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,125
Thanks: 3,818
Thanked 1,420 Times in 825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin

ps : pse flisni kaq shume e pa radhe iher ?!
Ke tė tėdrejt o shoqe ,kujtojnė se janė ke radha e qumshtit
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 16:56   #45
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,123
Thanks: 11,769
Thanked 9,681 Times in 6,187 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Ku te le coli,ta mer kafshiten nga goja.

Kapitalizem hesapi dhe nje perqasje e ndershme ndaj punes me cilesi.....goja jote eshte kafshita ime.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 16:57   #46
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,851
Thanks: 2,560
Thanked 2,539 Times in 1,322 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

$1000 nuk eshte limiti ne Western Union. Nuk e di sakt sa eshte por te pakten 10-15 here me e madhe se ate qe e shenove.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 16:58   #47
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,893
Thanked 2,886 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Mos pyet kot neper forume se do te ngelin leket me nai cep e nuk jane pak leke. Shko intersohu ke bankat atje, siguro letrat qe te duhen ku tregohet qarte burimi i atyre parave qe moa te cajne trapin ketu e kaloji me banke se per shuma te medha % eshte me e vogel.
Keshtu eshte e sigurte edhe e thjeshte.


P.S Western Union te merr 10% te shume edhe limiti eshte diku tek 10-12K. Nese e kalon ka gjasa e te bllokohet emri duke mos pasur te drejte te kryesh transferta, Wu e Money Gram nuk jane per transferta te medha.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Venom : 11-07-2019 nė 17:01
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 16:58   #48
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,125
Thanks: 3,818
Thanked 1,420 Times in 825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Ku te le coli,ta mer kafshiten nga goja.
Edhe unė se kuptova colin,pse ndėrhyn nė punėt e prishjeve tė pazareve ėsht smirush ai
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 16:59   #49
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 16,005
Thanks: 893
Thanked 1,516 Times in 1,131 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Ti nuk je as meksikan mo vlla,na e ule pazarin fare..120$ ben vetem limuzina..9 $ te mbeten..
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:00   #50
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,123
Thanks: 11,769
Thanked 9,681 Times in 6,187 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Nuk jam cikano por mesoj shume nga zgjuarsia e tyre kur hane halopenjo dhe rrekllejne Corona


I kam kthyer me gas natyral prandaj dhe kam cmimin e lire dhe te mire...nuk ndot amientin me tymerara dhe gazerara.

Keni inat qe i kam limuzinat modeli i funit un prandaj.....qelooOooser.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 11-07-2019 nė 17:02
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:03   #51
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,321 Times in 1,533 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Se harrova, kujtojau ktyne qe kalojne kesh neper canta, te mos hane 48 ore, se ashtu nuk zverdhen kur te kalojne security !


Ps:
une thuaj qe me mire, t vishen me rroba t lehta dhe kepuce bizneci...
dhe t'u fshehen paparrazzeve...
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:07   #52
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
une thuaj qe me mire, t vishen me rroba t lehta dhe kepuce bizneci...
dhe t'u fshehen paparrazzeve...
Kujdes kur te blesh BMWX8, kilometrat amanet!
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:15   #53
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,321 Times in 1,533 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Prb i madh ! phhhhhhh

S'du me ra n sy, por temen ja demtuam Dimri-t.
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:23   #54
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,817
Thanks: 6,753
Thanked 8,360 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Une per vete ika se jam ne Timon!


Dimri e gz shpine
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:25   #55
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,623
Thanks: 0
Thanked 1,592 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Cjane kto taksa $60 per $200?

Ka plot njerez nga USA qe kane ble biznese dhe apartamente knej dhe te gjitha transfertat me Wire transfer i bejne , nuk pagun me shume se $40-$50 per shumėn qe kerkon te dergosh ti.

Menyra tjeter pastaj , mire e tha buzeqeshje , rinasi ka limit 7000 eur ti kesh n'xhep pa pas nevoje ti deklarosh. Ndaj ne 10 veta dhe ishalla te vijne shnosh , se helbete avion hesapi lol
Jo AAO. Nuk besoj qe 70.000 dollare i transferon dot me 40 apo 50 dollare komision me banke. Duhet et jete me e larte se kaq. Pagese per blerje eshte tjeter gje. Le t'a marre riskun ai qe pret leket. E dyta . Mund t'i lejoje Shqiperia 7000 EU, por ne Europe (shumica me cdi une) eshte limit 2000 EU pa deklarim dhe mbi kete shume do i deklarosh. Pra thike me dy presa.Se ja te thone.Kontroll.Zbraz cdo gje. Une nuk e di sa e ka limitin Rinasi, por nuk besoj se e ka 7000 EU. Por po e pranoj qe aq. Sidoqofte CASH me vete gjithnje eshte risk. Problem deklarimi.

Ka nje menyre tjeter. Jo 70.000 dollare por dhe 700.000 apo dhe 1 milion dollare apo me shume CASH. I fut ne valixhen e bagazhit qe e merr avjoni poshte. Ja gjen vendin aty. Pa problem hic. E merr dot persiper kaq risk ? I fut ne kavanoz me recel apo konserve. Apo kuti kremi apo ku di une , marmallate.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:26   #56
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,321 Times in 1,533 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 353
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Une per vete ika se jam ne Timon!


Dimri e gz shpine
Pse, nuk perdorni avion, per transport publik ju ?!-----
ps : me e mira u befte per Dimri.
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:31   #57
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,020
Thanks: 15,709
Thanked 9,571 Times in 5,504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

https://www.policygenius.com/blog/th...ternationally/


u welcome ….lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:35   #58
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,623
Thanks: 0
Thanked 1,592 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tƫ transferoj lekƫ nƫ Shqipƫri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Jashte teme Po me ngacmoi kjo pjesa e fundit .
Cash vetem cash. Vetem cash nuk te kontrollojne dot. Karte krediti apo bankomat e Ƨdo lloj pagese tjeter eshte qe te te mbajne nen kontroll .
Eshte nje lloj diktature shume fine.
Nuk ka nevoje hic te paguash me karte ne fakt. Paguaj dhe CASH. Vetem karten mbaje me vete. Nuk e di ne e kane implementuar te gjitha cipin qe lexohet dhe kur e ke karten ne xhep.Ai marifeti qe quhet Cartless. Mjet sigurie i dyfishte. E para celulari dhe e dyta cdo lloj pajisje e tille elektronike dhe e di se ku eshte robi ne cdo moment (sikur me i pas vone GPS)

Mbaj mend nje here qe do hynim diku ne nje mbledhje. N'a thane. Telefonat dhe cdo pajisje elektronike jashte salles. E kishin nje aresye. Me te keqijte e celulareve ishin Iphone. Pergjim deri ne 100 metra dhe me shume. Aq e kishte aftesine autoporlanti.Se si qysh e tek nuk thuhen te gjitha. Ne vitet 1995 nje miku im me ca rezistenca dhe kondesatoe kishte realizuar nje transmetues i sinjalit, per nja 3 km e ca. Kur i pashe qe i kishte montuar ne nje cope derrase si me qene cark miu , i thashe : ci ke keto mo ? Dhe m'a tregoi se cfare. Pra imagjino se cte ben nje pajisje fabrike qe nuk e di hic se cfare teknologjie perdor.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:50   #59
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 836
Thanks: 439
Thanked 466 Times in 274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 30
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Do provoj ndonjeren nga keto menyrat, po ca tipa ketu thane me bankat shqiptare nuk merresh vesh... Po shikoj te hap nje llogari te ndonje banke italiane ne Shqiperi dhe nese leverdisin keto menyrat do e bej transferen, nese jo paret ne cante krahu dhe do plotesoj formularin ne ajroport...

Kur dergoja leke ne Greqi ishte kollaj fare muhabeti, hapa nje llogari te City Bank ne NYC dhe nje llogari tjeter te City Bank ne Athine... taksa binte me lire se moneygram.
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-07-2019, 17:52   #60
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,020
Thanks: 15,709
Thanked 9,571 Times in 5,504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 278
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Si tė transferoj lekė nė Shqipėri?

po ka banke italiane , ja harrova emrin tani po kane nje location ne TEG,
me mir me banke se jo vetem ne aeroport por dhe ne transit mund te kesh probleme , duhe ti kesh te deklaruara me letra se nga vijne , mund te marresh psh leter nga banka ne usa qe jan kursimet e tua ...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur