Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-08-2019, 22:46   #21
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: ne vithen e peles se hazdisur
Posts: 15,678
Thanks: 842
Thanked 1,412 Times in 1,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 123
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Ne te gjitha bibliotekat e ke...gjej ndon je menyre me fine per tiu afruar roberyse se nuk i ha keto teke ajo
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 16:15   #22
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,410
Thanks: 78
Thanked 321 Times in 222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Qy ne biblioteka thote...bibliotekat nuk shesin libra o ti
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 17:02   #23
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,190
Thanks: 14,952
Thanked 12,797 Times in 8,047 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasi Shiko postimin
Qy ne biblioteka thote...bibliotekat nuk shesin libra o ti
Te biblioteka e shoku_tanku-t shiten libra tek, dopio, triplo e me rradhė.
Ke llojshmėri librash, voluminozė dhe tė lehtė si dhe pėrqindja e shkronjave nė volum libri ndryshon sipas rastit.
Tek shoku_tanku kėrkon dhe gjen, mos humbni kohė.


P.s. Tanku dua pėrqindjen pėr reklamat.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 17:12   #24
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,410
Thanks: 78
Thanked 321 Times in 222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Te biblioteka e shoku_tanku-t shiten libra tek, dopio, triplo e me rradhė.
Ke llojshmėri librash, voluminozė dhe tė lehtė si dhe pėrqindja e shkronjave nė volum libri ndryshon sipas rastit.
Tek shoku_tanku kėrkon dhe gjen, mos humbni kohė.


P.s. Tanku dua pėrqindjen pėr reklamat.
Akrep, sinqerisht, e kam lyp ne Shqipni ,jo vet,po permes te disave qe i njoh,
pa sukses. As ne Prishtine s`ka shanse.Asht shite.
Ndoshta ribotohet dhe e gjej.
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 17:22   #25
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,190
Thanks: 14,952
Thanked 12,797 Times in 8,047 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 685
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasi Shiko postimin
Robbery,
me fale nese ndjen bezdi qe edhe une po kerkoj ndihme ne temen tande.

Ka dy-tri vjet qe po e lypi e s`e gjej librin e Arshi Pipes : "Libri i Burgut",kujtime (proze).

Per ket qellim, para disa muajsh pata provue t`i dergoj mesazh privat nji antareje te forumit,per te cilen besoj qe jeton ne Shqipni, por nuk arrita,ajo e kishte bllokue mundsine e pranimit te mesazheve.

Librin e kam lyp ne Prishtine e Shqipni,por pa sukses.
Ka ndonjani ndonji ide,si mund ta gjej e blej librin ?
Per informata ju falenderoj qe tani.
Nuk di gjė, tė pyes dhe tė them.
🖤 (1)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 18:17   #26
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasi Shiko postimin
Robbery,
me fale nese ndjen bezdi qe edhe une po kerkoj ndihme ne temen tande.

Ka dy-tri vjet qe po e lypi e s`e gjej librin e Arshi Pipes : "Libri i Burgut",kujtime (proze).

Per ket qellim, para disa muajsh pata provue t`i dergoj mesazh privat nji antareje te forumit,per te cilen besoj qe jeton ne Shqipni, por nuk arrita,ajo e kishte bllokue mundsine e pranimit te mesazheve.

Librin e kam lyp ne Prishtine e Shqipni,por pa sukses.
Ka ndonjani ndonji ide,si mund ta gjej e blej librin ?
Per informata ju falenderoj qe tani.
NUk me bezdis fare. Vetem me gjeni librin.
🖤 (1)
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-08-2019, 21:19   #27
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,491
Thanks: 4,139
Thanked 4,476 Times in 2,997 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 235
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

hala nuk e gjete a ? o nuk ka qashtu liber qe kerkon ti, pos nese e shkruan shkrimta/rja edhe e fut ne shitje!
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2019, 16:42   #28
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 715
Thanks: 38
Thanked 272 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Kasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentė
Re: NDIHME PRAPE

Me ka ftuar nje shok per 2-3 dite pushime ne Vlore. A ja vlen te shkosh ne Vlore? Kam degjuar qe eshte qytet i rrezikshem.
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2019, 17:29   #29
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 11,534
Thanks: 161
Thanked 1,274 Times in 949 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kasėmi Shiko postimin
Me ka ftuar nje shok per 2-3 dite pushime ne Vlore. A ja vlen te shkosh ne Vlore? Kam degjuar qe eshte qytet i rrezikshem.
Sa te kalosh uren et mifolit te presin koken direkt.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
🖤 (1)
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2019, 19:16   #30
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 715
Thanks: 38
Thanked 272 Times in 142 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Kasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentėKasėmi ėshtė vėrtetė talentė
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Sa te kalosh uren et mifolit te presin koken direkt.
Kete i thashe edhe une atij shokut, por edhe ai me tha se nese nuk vjen do te te pres koken.
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2019, 14:32   #31
ErvinSh
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Sep 2019
Posts: 3
Thanks: 6
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ErvinSh ėshtė nė rrugė tė mbarė
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prishtinasi Shiko postimin
Robbery,
me fale nese ndjen bezdi qe edhe une po kerkoj ndihme ne temen tande.

Ka dy-tri vjet qe po e lypi e s`e gjej librin e Arshi Pipes : "Libri i Burgut",kujtime (proze).

Per ket qellim, para disa muajsh pata provue t`i dergoj mesazh privat nji antareje te forumit,per te cilen besoj qe jeton ne Shqipni, por nuk arrita,ajo e kishte bllokue mundsine e pranimit te mesazheve.

Librin e kam lyp ne Prishtine e Shqipni,por pa sukses.
Ka ndonjani ndonji ide,si mund ta gjej e blej librin ?
Per informata ju falenderoj qe tani.
Shikoje njėherė kėtu
https://www.shtepiaelibrit.com/store...rshi-pipa.html
ErvinSh nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2019, 15:15   #32
Prishtinasi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 1,410
Thanks: 78
Thanked 321 Times in 222 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
Prishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėmPrishtinasi i pazėvėndėsueshėm
Re: NDIHME PRAPE

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ErvinSh Shiko postimin
Flmn per vemendjen.
Po nuk qenka ne depo...ne ket faqe e kam kerkue edhe para disa javesh.
Prishtinasi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur