Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-09-2019, 10:10   #21
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,503
Thanks: 5,741
Thanked 6,106 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
Besoj se prap varet. Nuk e di si eshte ku je ti apo ne canada por ne juge te amerikes pershembull "sweety" "hun" "dear" thuhet si ti therasesh dikujt ne emer. E perdorin dhe shpesh me perbuzje. Varet si thuhet. Me ca toni zeri, body language etc.
Personalisht ktyre fjalve ju shmangem 100% nuk i them vet. I used to say "dear" and "hun" me para por kam ndaluar. Por kam patur plot kolege (jo vetem ne juge te usa) qe kto fjal i perdorin me te gjith. Meshkuj dhe gra. It's not a big deal unless it makes people uncomfortable.
Burri seciles apo i dashuri duhet te ket trust ne femren e tij that she knows how to handle situations at work. Varet dhe ca burri eshte se ka nga ata qe cmenden nqs dikush ben eye contact me femren jo me te thot sweety. Kur isha martuar ne fillim kisha nje koleg nga nje vend arab qe habitej pse me linte burri te punoja LOL e pyeta pse? "femra nuk duhet te punoj ne ambient ku eshte ne kontakt me burra" thot. So per ca lloj burrash e ke fjalen ti?
K’tu ku jam une rregullat egzistojne , pastaj varet nga ti . I dont think its to do with trust , but with boundaries , honour/ respect .

Shoqeria e ime mashkullore pshm kurre nuk i perdorin k’to terma kundrejt meje dhe as nuk i perdor kundrejt tyre . K’to zakonisht i perdorin ato meshkuj qe ose duan te te ulin/perbuzin ose te te ngacmojne .

Personalisht under no circumstances ,i would never call
Someone Husband/partner/bf .. terms like , sweety , hun , babe , darling , dear etj etj.

I perdori me shoqerine time femerore , or bf .. yeah .

I think the old man it’s testing the waters .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Zana : 11-09-2019 nė 10:17
🖤 (1)
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 11:08   #22
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,995
Thanks: 1,838
Thanked 2,017 Times in 1,522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Sometimes kete term e perdorin dhe me ironi, te bejne te ndihesh small compare to them....
Personally nuk me pelqen!

Next time don’t ignore him
Just tell him “you can call me .... thanks “
Do e mari mesazhin
Wow sweety, you so smart
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:20   #23
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,770
Thanks: 3,069
Thanked 2,042 Times in 893 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Fillova te shkruaja nje roman por e lashe sepse kuptova qe ishte totalisht i bazuar ne supozime. Bottom line is, asnje nga ne pervec teje nuk e njeh kete person, personalitetin e tij, rrethanat ne te cilat e tha, menyren si e tha, etj...etj. Prandaj, vetem ti mund ta dish nese ja vlen te alarmohesh per dicka te tille apo jo.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:35   #24
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,968
Thanks: 12,978
Thanked 7,158 Times in 4,529 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Wow sweety, you so smart
I know kiddo
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:36   #25
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,809
Thanks: 1,509
Thanked 8,634 Times in 3,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Me 1here qe tha, there’s nothing u can do. Ka lloj lloj njerezish. Pune dreqi kjo. Kam dhe une nje manaxhere ketu, ka nje bad bad habit - te shkel syrin. Nje e dy. Fillimisht kujtova do jete lesbian kjo. Rri rri ndonjehere thote dhe honey. Po me kalimin e kohes vura re, eshte zakon, habit me te tjere gjthashtu. Po I still think she might be a lesbian. LOL
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:43   #26
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,651
Thanks: 2,743
Thanked 2,559 Times in 1,614 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Me pelqeu pergjigja e Esther sepse ne te vertet kjo eshte dicka qe vetem Leaf mund te di. Leaf ti si u ndjeve? Sikur ta tha me ironi (looking down)? Me ngacmim? Kshu flet ne pergjithesi ose e tha pa dashje/pa te keqe?

Zana, yes he could be testing the waters. Who knows! But for some reason I doubt it. Maybe because I used to live in the South and that was just normal. Por dhe ne South zakonisht middle aged women or openly homoaexual men e perdorin.
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 12:57   #27
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,640
Thanks: 5,548
Thanked 11,442 Times in 3,865 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Faleminderit per komentet

Nuk mendoj se e ka thene me te keq por po e perseriti , “ kufirin tek thana”- kur thote mamaja ime

Eshe une ju them “ dear” klienteve te mija , apo gocave qe punojne per mu , nje “ hun” por mendoj se duhet ta nderpres pasi kushedi se c’ju thote mendja .
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:01   #28
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,503
Thanks: 5,741
Thanked 6,106 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Khaleesi Shiko postimin
Me pelqeu pergjigja e Esther sepse ne te vertet kjo eshte dicka qe vetem Leaf mund te di. Leaf ti si u ndjeve? Sikur ta tha me ironi (looking down)? Me ngacmim? Kshu flet ne pergjithesi ose e tha pa dashje/pa te keqe?

Zana, yes he could be testing the waters. Who knows! But for some reason I doubt it. Maybe because I used to live in the South and that was just normal. Por dhe ne South zakonisht middle aged women or openly homoaexual men e perdorin.
I totally get it in a way .

Ana Nese vazhdon me terma te tille dhe kalohet kufiri , if anything comes up
Legally , u will be seen as provocative and acceptable.

There is always a thin line between where u should be careful ..and legally protective , cox u never know .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:03   #29
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,503
Thanks: 5,741
Thanked 6,106 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Me 1here qe tha, there’s nothing u can do. Ka lloj lloj njerezish. Pune dreqi kjo. Kam dhe une nje manaxhere ketu, ka nje bad bad habit - te shkel syrin. Nje e dy. Fillimisht kujtova do jete lesbian kjo. Rri rri ndonjehere thote dhe honey. Po me kalimin e kohes vura re, eshte zakon, habit me te tjere gjthashtu. Po I still think she might be a lesbian. LOL
Po sikur te ishte mashkull , do te ndiheshe ndonje different ne rast te tille or it wouldn’t bother u ?
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:05   #30
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Sue him for sexual harassment
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:07   #31
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,640
Thanks: 5,548
Thanked 11,442 Times in 3,865 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Sue him for sexual harassment
Jo jo, qe te shkoje deri aty i bie te ketembushur shume kupa . Nuk para besoj tek mbrojtja e ligjit ne keto raste aq sa besoj tek “ dy duar per nje koke” dmth me i dale vet zot vetes
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:09   #32
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

Come on girl it’s not that big deal
__________________
a wolf will never be a pet
🖤 (1)
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:12   #33
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,995
Thanks: 1,838
Thanked 2,017 Times in 1,522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
I know kiddo
Ok sweety


Im old enough to be youe daddy ok sweety
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:13   #34
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,995
Thanks: 1,838
Thanked 2,017 Times in 1,522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Me 1here qe tha, there’s nothing u can do. Ka lloj lloj njerezish. Pune dreqi kjo. Kam dhe une nje manaxhere ketu, ka nje bad bad habit - te shkel syrin. Nje e dy. Fillimisht kujtova do jete lesbian kjo. Rri rri ndonjehere thote dhe honey. Po me kalimin e kohes vura re, eshte zakon, habit me te tjere gjthashtu. Po I still think she might be a lesbian. LOL
Ftoje per dreke
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:15   #35
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,809
Thanks: 1,509
Thanked 8,634 Times in 3,812 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Po sikur te ishte mashkull , do te ndiheshe ndonje different ne rast te tille or it wouldn’t bother u ?
Te shkelte syrin?? Do bezdisesha. Por nese e shoh qe eshte habit dhe e ben me te tjera.., ndoshta e anashkaloja. Megjthate meshkujt jane me te kujdesshem, neper company n corporates me HR. zakonisht mbajne distance. Vite me pare kur punoja diku tjeter kisha nje manaxher/ burre. Njehere I rreshkiti goja dhe atij, tha hon. Por e kuptova ish thjesht nje moment. Didn’t mean anything.
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:16   #36
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Lol
🖤 (1)
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:20   #37
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 23,503
Thanks: 5,741
Thanked 6,106 Times in 3,051 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 266
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Nese eprori juaj...

I like working with man but u constantly have to watch out and be careful ... and sadly it hardens u a lil bit as a female . They are still some odd old habits that u got to be aware ...and not lead them on .

Mbaj mend nje here .. njeri kishte habit qe kur fliste te prekte me dore , I told him
Once the second time I went crazy and he never even came closer to me anymore . 😹
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (1)
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:20   #38
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,640
Thanks: 5,548
Thanked 11,442 Times in 3,865 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Come on girl it’s not that big deal
Totally agree
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:23   #39
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,968
Thanks: 12,978
Thanked 7,158 Times in 4,529 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Ok sweety


Im old enough to be youe daddy ok sweety
Okay then daddy stop calling me sweety

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Angelisa : 11-09-2019 nė 13:25
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-09-2019, 13:24   #40
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,995
Thanks: 1,838
Thanked 2,017 Times in 1,522 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 155
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Nese eprori juaj...

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Okay than daddy stop calling me sweety
Ok sure sweet thing, got it!

Then* not than. daddy ka me te mesu gjithcka ty lol
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur