Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-06-2016, 21:48   #41
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,517
Thanks: 1,866
Thanked 1,716 Times in 1,073 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Ngushellime!
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 08:32   #42
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Sapo e mora vesh.
Ngushellimet me te sinqerta Bledi. U prehte ne paqe pergjithmone.
Beju i forte, dhe ji krenar per babain qe ke patur.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 14:19   #43
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,565 Times in 921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Bledi-sh....ngushėllime dhe te rroni vet.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 14:26   #44
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beu_Shpata Shiko postimin
Bledi-sh....ngushėllime dhe te rroni vet.
faleminderit shume
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 14:27   #45
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga invictus Shiko postimin
Sapo e mora vesh.
Ngushellimet me te sinqerta Bledi. U prehte ne paqe pergjithmone.
Beju i forte, dhe ji krenar per babain qe ke patur.
faleminderit shume Landi,te lumt goja,dua sdua,duhet te behem i forte me shume per hater te nenes,ishte nje goditje mjaft e forte per ne.
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 15:14   #46
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,565 Times in 921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
faleminderit shume Landi,te lumt goja,dua sdua,duhet te behem i forte me shume per hater te nenes,ishte nje goditje mjaft e forte per ne.
Blendi nuk tė njoh vėlla dhe po mė vjen keq pėr ju. Siē tha dikush nė forum disa ditė mė par sa do tė rritur jemi kur na hikin prindėrit ndjehemi jetim. Unė pėr fat tė mirė I kam tė dy por tė gjithėve na pret ajo ditė kur do ti pėrcjellim. Dhe duhet tė gjesh ngushėllime tek fakti qė babai yt paska qen njeri I respektuar dhe I dashur nga shumė. Kjo duhet tė tė japi sado pak kėnaqėsi. Edhe nje herė ngushėllime dhe thone koha dhe vetėm koha shėron plagėt.
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-06-2016, 15:29   #47
COB
IllyrianMuslim
 
Avatari i COB
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 885
Thanks: 34
Thanked 82 Times in 55 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
COB ka njė atmosferė spektakolareCOB ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

'Ngushėllime Bledi... U prehtė nė paqe.
__________________
Mos e shikoni gjeografia e biologjia, shkenca e Shqiptarit ėshtė Shqiptarologjia
COB nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2016, 08:50   #48
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,885
Thanks: 1,598
Thanked 1,467 Times in 700 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Ngushellime Bledi, i qoft i leht dheu e juve Zoti ju shtoft durimin!
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2016, 09:19   #49
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,554
Thanks: 778
Thanked 752 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Ngushllime per babin o Bled.

U prehte ne paqe.
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2016, 09:56   #50
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,681
Thanks: 4,321
Thanked 4,633 Times in 3,084 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Ngushellime ty dhe familjes Bled, u prehte ne paqe!
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2016, 15:07   #51
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

cob,pirat,gon,puhiza,ju faleminderit shume,te jeni mire.
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2016, 11:49   #52
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Njė mik i kahershėm qė iku befasisht
– Nė vend tė lamtumirės pėr gazetarin Ramadan Bigza –

Nga Bedri Islami


Nė Shkodėr, asaj kohe, mes tė tjerave kishte edhe dy fusha futbolli, tė vogla, por tė zhurmshme. Njėra nė “Banjėn e Vogėl” dhe tjetra tek bahēja e Milotėve. Nė njerėn prej tyre, mė shumė se njė gjysmė shekulli mė parė, pikėrisht nė moshėn e bardhė tė asaj rinie ėndėrruese, kam njohur Danin, Ramadan Bigzėn, qė do i thonim pėr shumė vite thjesht Dan Reshiti. Ajo fushė futbolli do tė bėhej pikėnisja e njė miqėsie qė zgjati mė shumė se 50 vite dhe qė dje, krejt befasisht, u ndėrpre nga njė goditje nė zemėr.

Nė njė qytet tė huaj, ku jetonte prej mė shumė se 20 vitesh dhe ku kishte menduar tė ishte edhe pak kohė, pėr tė qenė pėrsėri nė vendlindjen e tij. Kthimin e pėrmendte shpesh, si gjithė ata qė kanė ngutin tė kthehen aty, nė mos tjetėr, me ėndrrėn e pashprehur pėr tė vdekur nė vendlindje. Por kurrė kaq shpejt, kaq befasisht dhe duke lėnė pas brengėn e njė ikjeje.

Ramadan Bigza ishte njėri ndėr gazetarėt e njohur shkodranė, qė u bė i tillė nė sajė tė tri gjėrave: pasionit pėr t’i shkuar gjėrave deri nė fund, talentit pėr tė hulumtuar dhe prirjes pėr tė dashur gjuhėn e bukur shqipe. Kanė qenė dy vitet e fundit tė gjimnazit, kur ishim tė pėrditshėm tek njėri-tjetri; jo vetėm nga futbolli qė luanim nė njė nga skuadrat e qytetit tonė, e ku mė shumė shkoja pėr hatėr tė tij sepse nuk e kisha edhe aq pasionin futbollin, por edhe nga pasioni pėr letėrsinė, pėr miqtė e pėrbashkėt qė kishim, sa qė, megjithėse nuk ishte nė klasėn tonė, thuajse tė gjithė u bėnė miqtė e tij dhe vazhdojnė tė jenė edhe sot. Lexova disa nga mesazhet e tyre nė kėtė ditė dhe dhimbja ishte e pranishme si askund tjetėr.

50 vite janė tė rralla pėr njė miqėsi. E mbaj mend ende sot pamjen e dy prindėrve tė tij: babait, Selmanit, mekanik nė fabrikėn e Tisazhit, dhe tė nėnės, Fetijes, tezgjahiste. I mbaj mend kur niseshin pėr nė punė; ai pak pėrpara, me ecjen e lehtė qė do e merrte mė pas edhe i biri, njeri i heshtur, thellėsisht i ndershėm; ajo pak mė pas, duke mbajtur nė duar njė ēantė tė vogėl, ku kishte ushqimin e zakonshėm. E imėt nė trup, gjithė dashuri, ajo do kishte mirėsinė e pazakontė tė nėnave. Ikėn para tė birit, nuk e di se ēfarė do tė kishin pėrjetuar sot, por e di krejt mirė atė qė pėrjetojnė dy motrat e tij, ashtu si e di se ēfarė pėrjetimi tė rėndė kanė pasur Rajmonda, gruaja e tij jugore, e ardhur si studente nė qytetin tonė qė mė pas, iu bė si qyteti i saj i lindjes, dhe dy djemtė.

Gazeta “Jeta e re”, atėherė kur Dani filloi tė punojė aty, kishte njė staf tė mrekullueshėm. Isha bashkėpunėtor i rastit, nuk kam punuar kurrė aty, por ishin tė gjithė miqtė e mi. Ndonjėri prej tyre si Sandėr Mazi, nuk jeton mė, e po ashtu edhe tė tjerė si humoristėt Paulin Selimi dhe Kolec Pepa, anėtarė tė kolegjiumit apo bashkėpunėtorė tė shkėlqyer; tė tjerė, si Ndue Lazri apo Zhaneta Shqepa Lazri, ashtu si Dani, si shumė nga ne, janė nė mėrgim prej shumė viteve.

Ramadan Bigza duke qenė njėri ndėr ish futbollistėt e Vllaznisė, e kishte tė natyrshme tė ishte mė shumė njė gazetar i pasionuar pas sportit. Ishte njėra ndėr mendjet mė tė mprehta, gjithnjė jo thjesht vėzhgues i zakonshėm, por shumė mė tepėr se kaq; i hollėsishėm deri nė detaje, polemist dhe gjithnjė me dėshirėn e sė mirės ndaj vetes dhe pėr tė tjerėt. Ishte polemist i dorės sė parė, por nė kahun e sė mirės. Me ndjenjėn e njeriut qė kėrkon tė mirėn edhe ku ajo mendohet se nuk mund tė gjendet, por edhe duke i bėrė ballė debatit. Kalimi i tij si gazetar i njohur tashmė tek Radio Shkodra, mė pas tek “Sporti shqiptar” ishte njėra ndėr gjėrat mė tė natyrshme, dhe, megjithėse larg, si e thashė, prej dy dekadave jetonte nė Athinė, pėrherė i pranishėm si pjesė e asaj qė po ndodhte.

Shumė njerėz kanė shkuar nė kėto vite jashtė atdheut, mes tyre edhe mjaft gazetarė tė njohur, tė cilėt, mė pas, pre e asaj qė kanė gjetur, nganjėherė e moshės, e problemeve qė kanė takuar, kanė heshtur ose janė bėrė thjesht lexues tė zakonshėm. Disa kanė heshtur fare, tė tjerė janė tė pranishėm nė atė shpirt qė u japin tė tjerėve, disa u bėnė tė zakonshėm, duke pranuar se misioni i tyre mbaroi. Ramadan Bigza ėshtė njėri nga pėrjashtimet: Dhe u bė vetė njėri prej tyre.

Nė Greqi ai drejtoi pėr shumė kohė “Albania Press” media mė e ndjekur, mė e lexuar nė Greqi, dhe pėrmes saj, duke hequr njė pjesė tė mallit tė Shkodėr-loces, ai dėrgoi aty edhe pjesė Shqipėrie. U bė si njė urė lidhėse mes mėmėdheut dhe asaj qė kishte ndodhur jashtė vendit; solli tek njerėzit ndjenjėn e vendit tė tyre si njė natyrshmėri, dhe kėtė e bėri edhe kur ishte e vėshtirė financiarisht ta bėnte. Kam botuar herė pas here tek “Albania Press” dhe kam pasur nė duar disa nga botimet e saj. E rradhė pėr nga mendimi dhe shprehėse e natyrshme e asaj qė kishte mbėshtjellė jetėn e njerėzve nė mėrgim. Ndaj, edhe largimi i tij nga jeta nė pasditen e 28 majit shkaktoi gjithė atė dhimbje nė komunitetin shqiptar nė Greqi, prej tė cilit u largua njėri nga zėrat e pėrditshėm dhe tė natyrshėm.

Si e thashė nė fillimin e kėtij shėnimi, kemi qenė krejt tė rinj, as 15 vjeēarė, kur ka nisur miqėsia jonė. Ishim, si mund tė them, njė katėrshe e pėrditshme, rrugėt e tė cilėve herė largoheshin pak e herė ishin rishtas tė njėjta. Vetė jeta ishte e tillė dhe kėtė nuk mund ta zhbėjė askush tani. Kishte lindur mė 21 mars 1952, ditėn e pranverės; nė tė vėrtetė dy nga ne kishin lindur nė kėtė ditė, dhe kėsaj pranvere, kur po i uroja ditėlindjen e 64-tė, as nuk mė kishte shkuar nė mendje se do tė ishte hera e fundit. Miqtė na duken tė pėrjetshėm. Herėn e fundit u takova me tė vitin e shkuar, nė Shkodėr. Kishte nė vete mallin e pashuar dhe dėshirėn e kthimit.

Mjerisht po kthehet para se ta kishte menduar secili prej nesh. Na dhemb ikja e tij.
Pushofsh nė paqe. Ky ėshtė mesazhi i njė miku gjysmė shekullor dhe i gjithė atyre tė kėtij brezi, qė tė kanė dashur me shpirt.

http://www.fjala.info/nje-mik-i-kahe...iku-befasisht/
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-06-2016, 11:56   #53
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,139
Thanks: 984
Thanked 618 Times in 258 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Bobooo sa i ri...te gjoret ne te kesaj moshe!Bledi t'ju kete lene uraten bir dhe i lehte i qofte dheu!Ngushellime ty dhe familjes tende!
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2016, 08:10   #54
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,438
Thanks: 21
Thanked 763 Times in 490 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: LAMTUMIR BABA I DASHUR-Ndahet nga jeta gazetari Ramadan Bigza

Ngushellime Bledi_sh
Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur