Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-03-2019, 12:43   #41
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,278
Thanks: 353
Thanked 637 Times in 464 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
gjykatat me te korruptuara jane tek ne.
Korrupcionin me te korruptuar nuk e sollen gjykatat - ate e gjeten mes nesh. Gjykatat vetem ben pershesh!
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 12:44   #42
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,183
Thanks: 15,633
Thanked 13,234 Times in 8,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Lol keto fotot jane marre jashte konteksi, duken sikur po dhunohen. Mesa shifet ne video, policat i kane largu se ishin te tensionu ato njerezit. Keto portalet me keto foto jane shume mediokre. Lol
Ajo me tė kuqe ėshtė (ishte) police te "Shqiponjat" dhe e kanė hequr nga puna se ka kundėrshtuar forcat e policisė nė detyrė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 12:51   #43
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,652
Thanks: 7,008
Thanked 8,244 Times in 5,277 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ajo me tė kuqe ėshtė (ishte) police te "Shqiponjat" dhe e kanė hequr nga puna se ka kundėrshtuar forcat e policisė nė detyrė.
Ropi edhe pallati im eshte ndertuar ne toke private.i rruajti bithen pronari.boll u tallet me ate popull.shefi jot dmth.
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 12:56   #44
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,183
Thanks: 15,633
Thanked 13,234 Times in 8,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Ropi edhe pallati im eshte ndertuar ne toke private.i rruajti bithen pronari.boll u tallet me ate popull.shefi jot dmth.
Tė gjithė pallatet janė nė tokė tė dikujt dhe ish pronarėt kompesohen.
Por nė rastin konkret nuk pi ujė kjo se vendimi pėr kthimin e asaj prone ėshtė i hershėm dhe jo i sotėm.
Kėrkesa pėr kthim tė asaj prone me sa mė duket mua ėshtė bėr nė '92-'93 dhe ndėrtimi ėshtė bėr mė mbrapa nė atė truall.
Pra rastet nuk kanė shenjėn e barazimit or ti shoku Topi.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 13:00   #45
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 14,100
Thanks: 1,570
Thanked 8,904 Times in 3,932 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 306
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tė gjithė pallatet janė nė tokė tė dikujt dhe ish pronarėt kompesohen.
Por nė rastin konkret nuk pi ujė kjo se vendimi pėr kthimin e asaj prone ėshtė i hershėm dhe jo i sotėm.
Kėrkesa pėr kthim tė asaj prone me sa mė duket mua ėshtė bėr nė '92-'93 dhe ndėrtimi ėshtė bėr mė mbrapa nė atė truall.
Pra rastet nuk kanė shenjėn e barazimit or ti shoku Topi.
Fol me murin, lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 13:03   #46
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,652
Thanks: 7,008
Thanked 8,244 Times in 5,277 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Tė gjithė pallatet janė nė tokė tė dikujt dhe ish pronarėt kompesohen.
Por nė rastin konkret nuk pi ujė kjo se vendimi pėr kthimin e asaj prone ėshtė i hershėm dhe jo i sotėm.
Kėrkesa pėr kthim tė asaj prone me sa mė duket mua ėshtė bėr nė '92-'93 dhe ndėrtimi ėshtė bėr mė mbrapa nė atė truall.
Pra rastet nuk kanė shenjėn e barazimit or ti shoku Topi.
dolem ke gjykata. nuk prishet pallati per 200-300 m° kur e ka ndertuar shteti.sa eshte ēmimi i tregut edhe bo ēiēin.

po lanes i ka dal pronari?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 13:18   #47
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,183
Thanks: 15,633
Thanked 13,234 Times in 8,363 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Fol me murin, lol
I shikon kėta ti, Drague me shokė e shoēe, deri dje kur ishte kafsha nė pushtet dhe bėnte prishje ku e ku mė shumė se kėta dhe nxirrte njėrzit nė rrugė pa i pjerdhur fare dhe pa asnjė alternativė (se kėta tė sotmit u ofrojnė shtėpi sociale ose qera tė paguar) flisnin ndryshe, komplet ndryshe.
Si mendon ti se kėtyre tani u hipi delli i dashurisė pėr tė mjerėt dhe tė munduarit?
Dhe kanė pastaj paturpėsinė tė akuzojnė si militant, si partiak, si tė shitur...
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 17:28   #48
lenci
::
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,666
Thanks: 160
Thanked 948 Times in 479 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Nėse njė ditė gjykata do jepte vendimin pėr pronėn time,do dėshiroja qė tė tėrhiqeshin zvarrė zaptuesit.Nė fakt dėshira mė e madhe do ishte tė shihja ata qė e lejuan,por mė mirė pak se asgjė.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 18:08   #49
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,305
Thanks: 1,899
Thanked 2,104 Times in 1,581 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Me super mega skandaloze eshte mbrojtja e zaptuesve sidomos nga keta forumistet tane qe jetojne jasht venditKeta me sa po shoh jane ne gjendje te mire fizike.
Te shkojne te blejne shtepi me prone te rregullt ose shtepi me qera.
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 22:43   #50
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Smokkie Shiko postimin
Aq eshte dhe kultura e policit or ti. Nuk dine te lidhin 2 fjale, e jo me te sillen si njerez. Prandaj perbuzen, shumica hiqen si gangsterra, jo si polica ne sherbim te popullit!
Polici te sillet si ti sillesh , jo vetem ne Shqiperi por kudo ne evrope , me ndonje perjashtim.
Mua me kane ndalu me dhjetera here me makine sepse ne Shqiperi jetoj , dhe skam pas probleme komunikimi apo sjellje. Ndersa po fillove duke bo gangsterrin ndryshon edhe sjellja , ndryshon dhe komunikimi , sepse Shqiptari si te jete deputet , si mjek , si polic apo si mesues zgjidhjen nuk e sheh tek komunikimi dhe toleranca por e sheh tek dhuna psikologjike dhe fizike. Ceshtje mentaliteti , pastaj kulture... e kshu me rradhe.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-03-2019, 23:01   #51
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,681
Thanks: 4,321
Thanked 4,633 Times in 3,084 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
Ja cfare bejn vendimet e gjykatesve, mbushin xhepat e tyre pa menduar se lejn familje ne mes te kater rrugve.

https://www.youtube.com/watch?v=-754In5SoLY

Me e keqja eshte kur shikon permbarimin duke ushtruar rolin e gangsterve.

Ptuhh plehra
plus kur shikon ato fytyra jevgjish si permbarues dhe nderkohe me institucion te uniformuar ne emer te ligjit u qendron nga pas ne aksione vandalizmi, se qashtu ligji i Maliqes e shkruan.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-03-2019, 18:01   #52
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 5,013
Thanks: 2,015
Thanked 2,912 Times in 1,620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: EKSKLUZIVE/ Megaskandal me gjyqtarėt nė Tiranė.

Boldnews.al

Pamjet e shėmtuara tė pėrplasjes sė Policisė me banorėt e njė ndėrtese pranė shkollės “Petro Nini Luarasi” i kushtuan vendin e punės kreut tė bluve tė Tiranės, Kastriot Skėnderaj. Pėr disa orė gjatė sė Hėnės, familjarėt e godinės dy-katėshe kundėrshtuar veprimet e Pėrmbarimit dhe Policisė, tė cilat kishin mbėrritur nė derėn e tyre pėr t’i nxjerrė pėrjashtė.

Sipas pėrmbaruesve, prona i takon biznesmenėve Aleksandėr dhe Ilir Gavoēi, ndėrkohė qė familjarėt deklarojnė se kanė jetuar pėr mė shumė se 70 vite nė atė godinė.

Gjatė pėrplasjes sė dhunshme, njė prej banorėve qė rrezikon daljen nga shtėpia, iu drejtua medias: “Ky biznesmeni ka vrarė 4 persona dhe sot vjen me Policinė nė krah pėr tė na nxjerrė nga shtėpitė tona”.

Kjo shprehje i referohej njė ngjarje tė rėndė tė ndodhur nė vitin 2005, nė Tiranė, ku Ilir Gavoēi sė bashku me bodigardin e tij, Ismet Oruēi, vranė 4 persona nė lokalin “Olalba”.

“Boldnews.al” po rikthen kronikėn e asaj ngjarjeje, tė raportuar nė median e kohės:

Masakra e pėrgjakshme nė qendėr tė Tiranės, ku humbėn jetėn 4 persona dyshohet tė ketė si autorė pronarin e tavernės “Olalba” dhe badigardin e tij. Burimet zyrtare tė policisė sė kryeqytetit kanė pohuar identifikimin e autorėve tė kėtij krimi tė rėndė, tė cilėt janė biznesmeni Ilir Gavoēi dhe truproja i tij, Ismet Oruēi.

Pista e parė dhe mė e besueshmja pėr grupin hetimor ėshtė ajo e vrasjes pas njė grindjeje pėr motive banale, por drejtuesit e policisė dhe tė prokurorisė pohuan se si autorėt e kėtij krimi ashtu edhe viktimat kanė qėnė tė implikuar nė trafikun e drogės, ē’ka lė vend edhe pėr drejtimin e hetimeve nė pistėn e larjes sė hesapeve.

“Ne po hetojmė tė gjitha versionet e mundshme tė masakrės, por paraprakisht mendohet qė krimi i rėndė ndodhi pėr shkak tė njė konflikti tė ēastit nė mjediset e tavernės”,-pohoi pėr “Shekullin” njė burim nga grupi hetimor. Ali Beqja, 29 vjeē, Altin Djepaxhia, 34 vjeē, ish- oficer nė Ministrinė e Brendshme, Alban Kruja, 35 vjeē dhe Elvis Berberi, 25 vjeē, tė katėrt nga Shkodra, mbetėn tė vrarė mėngjesin e djeshėm nė mjediset e tavernės “Olalba” qė ndodhet nė afėrsi tė Gardės sė Republikės.

Skema e vrasjes

Taverna “Olalba” ndodhet nė bodrumin e njė pallati nė rrugėn “Lidhja e Prizrenit”, i ndėrtuar rreth njė vit mė parė nga pronari i saj, Ilir Gavoēi, i cili akuzohet si autori kryesor i masakrės.

Ky i fundit njihet nga policia dhe banorėt si pronar i njė firme ndėrtimi dhe i njė numri tė konsiderueshėm automjetesh, njė pjesė e tė cilėve tė markės “HUMER”. Burime nga grupi hetimor pohojnė se nė tavernėn e Gavoēit kanė qėndruar deri nė orėt e para tė ditės sė djeshme viktimat, tė vetmit klientė tė tavernės nė atė orė tė vonė tė natės.

Mėsohet se katėr viktimat, tė gjithė nga Shkodra, kanė qenė duke pirė nė njė tavolinė qė ndodhet nė tė majtė tė hyrjes sė tavernės. Grupi hetimor ka zbuluar si motiv tė krimit ngacmimin e kėngėtares sė tavernės prej katėr viktimave.

“Sipas tė dhėnave dhe dėshmive tė mbledhura nė vendngjarje, viktimat e kėtij krimi tė rėndė kanė qėnė duke dėfryer nė tavernė, por pak para mesnate kanė ngacmuar kėngėtaren e tavernės”,-pohojnė burimet. I pari qė ka ndėrhyrė ka qėnė pronari Gavoēi, i cili u ėshtė afruar shkodranėve dhe u ka kėrkuar qė tė mos bezdisin kėngėtaren e tavernės, por viktimat kanė vazhduar nė tė tyren.

“Gavoēi ka dėrguar truprojėn e tij, Ismet Oruēin qė tė “kėshillonte” klientėt, por kėta tė fundit kanė filluar ta shajnė dhe ta godasin me grushta. Pikėrisht ky ka qėnė momenti qė ndezi gjakrat nė konfliktin qė pėrfundoi me katėr tė vrarė”,-shtojnė burimet nga grupi hetimor.

Viktimat

Njėri prej viktimave ėshtė gjetur nga policia pranė tavolinės ku ndodhej pronari i tavernės dhe truproja i tij, njė tjetėr nė mes tė lokalit dhe viktima e tretė ndodhej nė tavolinėn ku kishte qėndruar me miqtė e tij. Jashtė nė oborrin e pallatit, sipas policisė ėshtė vrarė Elvis Berberi, i cili madje i ka kėrkuar ndihmė policit privat qė ruante objektin. “Mė vranė”,- ka ulėritur ai, duke i kėrkuar ndihmė policit privat. Vetėm pak ēaste mė pas, jashtė lokalit ka dalė Oruēi, i cili ka qėlluar me pistoletė nė drejtim tė tij.

Nga ekspertimi mjeko- ligjor dhe nga kėqyrja e trupave, policia ka vėrejtur se tre prej tyre kanė marrė nga njė plumb pistolete nė kokė, ndėrsa Elvis Berberi ka marrė dy plumba, njė nė kraharor dhe njė nė pjesėn anėsore tė trupit. Policia ka konstatuar se gjatė krimit tė katėrfishtė, autorėt kanė pėrdorur dy pistoleta, njėra tip “TT”, si dhe njė tjetėr tė njė kalibri 9 mm, qė sipas ekspertėve mund tė jetė “Bereta”, ose “Zastavė”.

Menjėherė pas krimit, njė nga autorėt ėshtė futur sėrish nė lokal, nėpėrmjet derės sė pasme tė tij, ka hyrė nė garazh dhe mė pas ka marrė njė automjet tip “Benz” pa targa. Nė kėmbė, sipas policisė mendohet tė jetė larguar pronari i tavernės, Ilir Gavoēi, i cili ka hipur nė automjet pak metra mė tej. Dėshmitarėt i kanė pohuar policisė se dyshja ishte larguar nga vendi i ngjarjes me njė automjet tip “Benz” 250 pa targa.

Nė vitin 2007, Ilir Gavoēi u dėnua me 5 vjet burgim pėr kėtė ngjarje, por ai nuk u arrestua asnjėherė nga Policia. Nė vitin 2012, Prokuroria e Tiranės kėrkoi shuarjen e vendimit tė dėnimit, pėr shkak se ai nuk u arrestua pėr 5 vjet. Kjo kėrkesė u pranua nga gjykata dhe Ilir Gavoēi iu rikthye jetės si qytetar i lirė.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur