Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 22-02-2013, 01:46   #1
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Biēikleta... rrezik jeta

Mjer kush bicikleton ne Shqiperi..
E vrasin Benzė xhinjte e ikin..

--

Fier, makina pėrplas biēikletėn, njė i vdekur
7


Lajmi i Fundite Enjte, 21 Shkurt, 2013 | 21:20 pm


Foto Ilustruese

Njė aksident me pasojė vdekjen e njė personi ėshtė shėnuar mbrėmjen e sotme nė qytetin e Fierit.

Njė makinė e tipit Audi me targa AA 441 G ka pėrplasur pėr vdekje njė person i cili po udhėtonte me biēikletė.

Ngjarja e rėndė ndodhi nė lagjen “Sheq i Madh.”

Policia ka mbėrritur menjėherė nė vendin e ngjarjes, ndėrsa ende nuk ka tė dhėna pėr identitetin e viktimės si dhe rrethanat nė tė cilat ka ndodhur aksidenti fatal.


panorama

Fier, makina pėrplas 25-vjecarin me bicikletė, vdes i riu
FIER-Njė i ri ka humbur jetėn nė njė aksident rrugor nė qytetin e Fierit.
Ngjarja ndodhi mbrėmjen e sotme nė lagjen Sheq i Madh, kur 25-vjecari i cili udhėtonte me njė bicikletė ėshtė pėrplasur nga njė automjet tip audi me targa AA 441 GH, duke gjetur vdekjen e menjehershme. Viktima ėshtė njė banor i lagjes Sheq i Madh i identifikuar si Juljan Sollaku.
Paraprakisht dyshohet se shkak i ngjarjes ka qenė prerja e rrugės nga viktima.

(d.b/BalkanWeb)


--


Ngushllime Familjes se djalit..!


Tmerr..

.
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-02-2013, 02:18   #2
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,805
Thanks: 8,889
Thanked 2,791 Times in 1,426 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 193
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Biēikleta... rrezik jeta

Fajin* patjeter e ka pasur bicikletisti, se donte t'ja kalonte atij me Audi. Keta me makina nuk kane kohe kurre, doemos qe nxitojne per te vajtur ne shtepi (!)
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur