Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-02-2009, 17:56   #1
SnAke
Anėtar
 
Avatari i SnAke
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Posts: 87
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
SnAke ėshtė nė rrugė tė mbarė
Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Fraza ditelindjeTrendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten!Zoti krijoj universin por nuk ishte i kenaqur, kerkonte dicka gjeniale dhe perfekte....dhe atehere te krijoj ty. Edhe 100!Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!Je dielli qe ngroh zemren time dhe ndricon ditet e mia....je ylberi qe i jep ngrohtesi enderrave te mia.....Gezuar Ditelindjen zemra ime!Desha te gjeja nje fraze te jashtezakonshme...por nuk ekziston asnje aq te bukur sa te transmetoje dashurine time...mqs thjeshtesia eshte forma e vertete e bukurise...kaq thjesht te uroj edhe 100 vjec!Kam nje lajm te keq per te te thene: neser e dashura ime, do kesh nje vit me shume ne krahe. E dijeė Megjithate shume urime !
Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!Shume kilometra na ndajne, por dashuria ime per ty kalon cdo limit...sidomos ne kete dite.Shume urime yll!
SnAke nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2015, 22:36   #2
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,804
Thanks: 11,212
Thanked 6,107 Times in 2,883 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh per ditelindje

... dhe habitem, si nuk ka postuar askush nė kėtė temė, pėr tė na sjellė fraza urimesh pėr raste tė veēanta: ditėlindje, fejesė, martesė, ndonjė suksesi nė shkollė a nė ndonjė veprimtari tjetėr tjetėr; pse jo edhe shprehje te bukura kur shprehim ngushėllime.
Mund tė sillni gjera tė tilla qoftė nga treva juaj, qoftė qė keni lexuar a dėgjuar dikund.
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2015, 23:00   #3
Xhebraili
El Pistolero
 
Avatari i Xhebraili
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Peja
Posts: 4,028
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Xhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėmXhebraili i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Qe njo e thjeshte ...

Per vitin tjeter te deshiroj shendet mas pari ,makine ma te madhe se dyti ,avancim ne karrier ...Gezuar Vitin e Ri Bir
__________________
Mixhok..
Xhebraili nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2015, 12:22   #4
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,144
Thanks: 4,388
Thanked 4,872 Times in 1,876 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Ju uroj tė gjithė femijve sot, Gezuar 1 Qershorin, i pafshim plot gezim e lumturi ne syte e tyre te bukur....

E kame nje mesazh per te gjithe shqiptarėt :
Mos shiqoni punet e huaja, shiqoni femijt e juaj!

Nji babe i kishte pas thene djalit te vogel : Kur ta bejsh hapin, ke kujdes ku e hedh kemben.
Djali i tha: Babi, ti duhet me pas kujdes ku e hedh kemben sepse une hapave tu do te vije.
1 qershori, dita nderkombtare e femijve.
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2015, 14:08   #5
ODEON
.
 
Avatari i ODEON
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 6,316
Thanks: 213
Thanked 653 Times in 361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
ODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėmODEON i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Urim per urimin

Ku do na e shtrosh sonte!?
ODEON nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-11-2016, 12:12   #6
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,144
Thanks: 4,388
Thanked 4,872 Times in 1,876 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Te gjithe Shqipetareve ane e kend botes,uroj festen e Flamurit..
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2018, 13:54   #7
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,972 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Sot eshte dite e shenuar per mua se jam me humor te mire. Ju uroj nje mbremje te kendshme me sa me shume komente, me mardhenie sa me te mira, me miresi e respekt e me sa me pak vape.
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2018, 09:01   #8
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,830
Thanks: 1,744
Thanked 1,256 Times in 519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 32
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Sot esht nje dit e lumtur per mua se mora vesh qe qazimi mer don.
Ja nje urim per qazimin .
O qazim te uroj te jetosh sa yjet e qiellit,te jetosh sa perlat e detit.Te uroj 1000pranvera te lumtura,nga larg te dergoj 1000 te puthura.O qazimi im ti,te vdes un per at syrin tat te zi .
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-08-2018, 09:56   #9
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,553
Thanks: 13,523
Thanked 7,508 Times in 4,765 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

I shkreti Qazim
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 05:53   #10
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,422 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Gezuar festen e 1 Majit Motra dhe vellezer


PS....kur me shkruajne disa specie ketu.............. per te drejtat e njeriut,humanizem apo demokraci.

PIZEVENGER.

Tschyss.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 05:56   #11
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,619
Thanks: 6,978
Thanked 8,229 Times in 5,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Gezuar festen e 1 Majit Motra dhe vellezer

https://www.youtube.com/watch?v=1BkooChzUTw

PS....kur me shkruajne disa specie ketu.............. per te drejtat e njeriut,humanizem apo demokraci.

PIZEVENGER.

Tschyss.
gezuar bolsheviku nans
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 06:00   #12
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,422 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
gezuar bolsheviku nans
E vrejte AJAX mrom


PS....kisha ner men noi konge ruse,por thashe...lene me mir.

AproPO....do PERGEZOJ NJONEN SOT, por nuk o cu ala ka gjumi.

KAQ.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 06:02   #13
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,619
Thanks: 6,978
Thanked 8,229 Times in 5,265 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 386
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
E vrejte AJAX mrom

https://www.youtube.com/watch?v=9YGuCNPUnNE

PS....kisha ner men noi konge ruse,por thashe...lene me mir.

AproPO....do PERGEZOJ NJONEN SOT, por nuk o cu ala ka gjumi.

KAQ.
kam qen ne pune.

Der 1. Mai 2019 (Tag der Arbeit) kann in Deutschland beides bedeuten: einen gesetzlichen Feiertag, den man friedlich mit der Familie verbringt - aber auch einen möglichen Auftakt zu Krawallen. Auch an diesem Mittwoch, dem 01.05.2019, drohen gewalttätige Ausschreitungen, Krawalle und Randale. In welchen deutschen Städten Demonstrationen und Kundgebungen gepant sind sowie alle aktuellen Ereignisse und Polizei-Warnungen, erfahren Sie hier.
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 06:05   #14
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,422 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
kam qen ne pune.

Der 1. Mai 2019 (Tag der Arbeit) kann in Deutschland beides bedeuten: einen gesetzlichen Feiertag, den man friedlich mit der Familie verbringt - aber auch einen möglichen Auftakt zu Krawallen. Auch an diesem Mittwoch, dem 01.05.2019, drohen gewalttätige Ausschreitungen, Krawalle und Randale. In welchen deutschen Städten Demonstrationen und Kundgebungen gepant sind sowie alle aktuellen Ereignisse und Polizei-Warnungen, erfahren Sie hier.
Ka ne KLLUFA ne Gjermani plot.Dil sot------ mit der FAMILIE ne.....bofsh qejf.

Ale daku....Beni po del.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 06:11   #15
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,623
Thanks: 0
Thanked 1,591 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Pas ca ditesh do te kemi nje parade te ngjashme .

HD Russian Army Parade, Victory Day 2005 Парад Победы


Великая Отечественная Война

Ishte koha kur qytetare te mesjetes u shfqaqen ne trenat moderne
Kur Stalingadin dy lumej do ta lagnin.
Vollga dhe gjaku.


Julius FucikPeople, I loved you! Be vigilant!
Njerez j'u kam dashur . Jini vigjilente !

Kodi:
https://www.nlb.by/en/news/Book-exhibitions/people-i-loved-you-be-vigilant-_163047/

Respekt per njerezimin.Miliona njerez qe u bene sapun. Cmenduria njerezore harriti kulmin . Por eshte kollaj te flasesh kur nuk e njeh dhimbjen e tjetrit. Duhet te hysh ne kepucet e dikujt te dish rrugen qe ka bere ai.

P.S.
Te dini rusisht dhe te kuptoni se c'thote Putin , do te kuptoni me te vertet se cdo te thote fjalim dhe cdo te thote diplomaci.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga lonely_lion : 01-05-2019 nė 06:44
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 09:53   #16
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,422 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Pas ca ditesh do te kemi nje parade te ngjashme .

HD Russian Army Parade, Victory Day 2005 Парад Победы

https://www.youtube.com/watch?v=L87HUIDcyL4

Великая Отечественная Война

Ishte koha kur qytetare te mesjetes u shfqaqen ne trenat moderne
Kur Stalingadin dy lumej do ta lagnin.
Vollga dhe gjaku.


Julius FucikPeople, I loved you! Be vigilant!
Njerez j'u kam dashur . Jini vigjilente !

Kodi:
https://www.nlb.by/en/news/Book-exhibitions/people-i-loved-you-be-vigilant-_163047/
https://www.youtube.com/watch?v=Uv6bho-PXAw

Respekt per njerezimin.Miliona njerez qe u bene sapun. Cmenduria njerezore harriti kulmin . Por eshte kollaj te flasesh kur nuk e njeh dhimbjen e tjetrit. Duhet te hysh ne kepucet e dikujt te dish rrugen qe ka bere ai.

P.S.
Te dini rusisht dhe te kuptoni se c'thote Putin , do te kuptoni me te vertet se cdo te thote fjalim dhe cdo te thote diplomaci.
Pardje ne oren 10.00 po boshim pushim.Ra muhabeti per festen e 1Majit si dite feste.Nje femer nga Franca apo Elsass tha...ne e kemi feste dhe 8 Majin.Ein teuton tha: pra juve festoni sepse na mundet neve.Ja futa i te QESHME me LOT.
Pse qesh Arben(se ska koinfidence....lol me mua,natyrisht nuk ja lejoj,se nuk e shof dot).
QESH(ju pergjigja) se ka dhe 9 MAJ-prandaj.
Por se kapi.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 10:23   #17
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,623
Thanks: 0
Thanked 1,591 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Pardje ne oren 10.00 po boshim pushim.Ra muhabeti per festen e 1Majit si dite feste.Nje femer nga Franca apo Elsass tha...ne e kemi feste dhe 8 Majin.Ein teuton tha: pra juve festoni sepse na mundet neve.Ja futa i te QESHME me LOT.
Pse qesh Arben(se ska koinfidence....lol me mua,natyrisht nuk ja lejoj,se nuk e shof dot).
QESH(ju pergjigja) se ka dhe 9 MAJ-prandaj.
Por se kapi.
Shume vete(te rinj ne Europe), nuk e dine fare se ceshte 8 Maji. E dine dita e Europes. Gjermanet nuk e kane harruar akoma se cfare i kane bere baballaret apo gjysherit e tyre Europes,(sic nuk ka harruar qe per here te dyte j'a u futen koken ne bythe, sidomos heren e dyte dhe kete e quajne poshterim).Kurse europianet e kane harruar me kohe ,se si u masakruan baballaret, nenat, gjysherit e tyre ... si copa mishi. Une e shoh ne kete menyre. Gjermani yt atje e vertetoi me fjale. Francuzka...apo Ellasja nuk e di ne e ke shoqe apo kushuri (pardon per kete), nuk do keq te vinte dhe te n'a frynte tromben se kemi mungesa ne orkester !
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga lonely_lion : 01-05-2019 nė 10:28
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 10:27   #18
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,422 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Shume vete(te rinj ne Europe) nuk e dine fare se ceshte 8 Maji. E dine dita e Europes. Gjermanet nuk e kane harruar akoma se cfare i kane bere baballaret apo gjysherit e tyre Europes(sic nuk ka harruar qe per here te dyte j'a u futen koken ne bythe, sidomos heren e dyte dhe kete e quajne poshterim), kurse europianet e kane harruar me kohe. Une e shoh ne kete menyre. Gjermani yt atje e vertetoi me fjale. Francuzka...apo Ellasja nuk e di ne e ke shoqe apo kushuri (pardon per kete), nuk do keq te vinte dhe te n'a frynte tromben se kemi mungesa ne orkester !
JO....franZUSKAT nga elsassi si kam kusheri sepse i NJOF dhe i DI qe jane...HIPOKRIZI.Gjermani i <im> eshte nje...MUSCHIlutcher,sa per dijeni.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-05-2019, 10:32   #19
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,623
Thanks: 0
Thanked 1,591 Times in 1,235 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fraza urimesh pėr raste tė veēanta/ ditė tė shėnuara/

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
JO....franZUSKAT nga elsassi si kam kusheri sepse i NJOF dhe i DI qe jane...HIPOKRIZI.Gjermani i <im> eshte nje...MUSCHIlutcher,sa per dijeni.

Ceshte MUSCHIlutcher ?

P.S.

Epo te vine ato te dyja per te marre ne goje trombat dhe t'i fryjne se po n'a fillon koncerti.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur