Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-04-2016, 10:06   #321
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė pėrshėdetje pėr ēunat dhe gocat e Tironės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Clive Owen Shiko postimin
Ju Tiranes e keni Zogun e Tiranes qe nuk dihet a eshte mashkull apo femer
Tironcit e njofin pulen jo me zogun
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2016, 03:00   #322
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,811
Thanks: 3,172
Thanked 2,122 Times in 923 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Njė pėrshėdetje pėr ēunat dhe gocat e Tironės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Gjesi per tironcit,ne jo per katnar....dhe as s`bohet muhabet per fshatar!
Njerez me mburravec se ju prej Tirone nuk me kane zene syte!!!
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2016, 03:59   #323
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė pėrshėdetje pėr ēunat dhe gocat e Tironės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Njerez me mburravec se ju prej Tirone nuk me kane zene syte!!!
E kemi kete dyfek-t,skemi c`bojm!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2016, 10:53   #324
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,961
Thanks: 6,869
Thanked 1,957 Times in 1,102 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Njė pėrshėdetje pėr ēunat dhe gocat e Tironės

Durrsi dhe durrsaket me duket se ja merr ne kthese tiranes dhe tironsve
Nje pershendetje per te dy vended
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2016, 10:54   #325
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,634 Times in 1,042 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Njė pėrshėdetje pėr ēunat dhe gocat e Tironės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Njerez me mburravec se ju prej Tirone nuk me kane zene syte!!!
I shoqerojne ato me rigon prandaj.
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2016, 15:26   #326
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė pėrshėdetje pėr ēunat dhe gocat e Tironės

Tironcat me 7 breza 1000 shpia jane laj thaj. Pjesa tjeter jane gjithe jabanxhi nga jugu n'veri . Megjithate per mu mbeten njerez te bute dhe shume bujar. Jane i cik demela por e justifikojne me humorin dhe dashnine per sportin
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-06-2016, 09:17   #327
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė pėrshėdetje pėr ēunat dhe gocat e Tironės

Per TIRONCIT....filloj me SAURA,BARON BLUE,LINDA,DRAGUE,SERAFIMIN e ish LAGJES,AAO apo ENDRI,MISTER.E,STERN,ENGEL,YOKO(wuw),LEAF(boah),CO OL SHQYPE,dhe te me FALIN te tjeret qe nuk i kujtoj dot,si dhe perfundon me mua.
RESTI duhet te kaloje do breza....pastaj ingranohesh!
EC ATY.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-09-2016, 16:08   #328
Jetmira
💙🌙
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,830
Thanks: 1,744
Thanked 1,256 Times in 519 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Njė pėrshėdetje pėr ēunat dhe gocat e Tironės

Ju pershendes
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-03-2018, 09:56   #329
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Njė pėrshėdetje pėr ēunat dhe gocat e Tironės

Pershnes Yokon dhe ARSYJA apo perse!
Sepse ka nje Memorie apo KUJTESE.....TERRIBILE(sipas shqipes se sotme)
Te evidentohet....nje kapsule hudhre ne dite,dhe i thua humbjes se kujteses....JO.

Duhet me hulumtue.

Koha e dikushit.....MAROI.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur