Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 26-04-2019, 21:47   #41
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
ca thu o Kurt, 500evro jon vetem kafe cigare ene dy cokollata Hilal ke klubi lagjes, pa dale fare poshte n'pazar...
Mos po pergatiteshe per fundin e botes ti Babe qe i mbaje parate me thesa ne shtepi?


Kot ashtu pyeta.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:49   #42
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,422 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ishalla good luck. Kisha pershtypjen qe je ne rehati atje, gjite diten tuj pi kafe e ngrene ushqime te mira rrin,lol edhe caj
Kjo eshte jete e bukur plako.
Une them se ne shqiperi nese do kisha 500 dollar ne muaj do jetoja mire.
Do jetoje NORMAL.Varet nga kerkesat.Nuk e ke vene re qe te gjithe ne forum,gatuajne me qmime te....uleta:.

Kurto...LIKE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:51   #43
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Do jetoje NORMAL.Varet nga kerkesat.Nuk e ke vene re qe te gjithe ne forum,gatuajne me qmime te....uleta:.

Kurto...LIKE.
E blen ende veren me cmim te ulet Beni?

E provova nja dy here. Farmak e shkreta.Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:53   #44
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,516
Thanks: 8,510
Thanked 6,557 Times in 2,754 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Mos po pergatiteshe per fundin e botes ti Babe qe i mbaje parate me thesa ne shtepi?


Kot ashtu pyeta.


Adea
lene mos e pyt mo… po ndrrohet prap leku, po iken per lesh evroja ene po kthehet prap Österreichischer Schilling ene DM, ene un s'di gjo hala...
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 21:59   #45
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
lene mos e pyt mo… po ndrrohet prap leku, po iken per lesh evroja ene po kthehet prap Österreichischer Schilling ene DM, ene un s'di gjo hala...
Te pyeta se ashtu me kishte vajtur mendja dhe mua. Po ndryshe nga ty nuk kisha cfare te nxirrja nga kontua (mos e ngaterro me cunt) pervec ca qimeve te kokes.Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 22:00   #46
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,953
Thanks: 6,861
Thanked 1,956 Times in 1,101 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Hajde hajde se 500 dollar pėr 10-15 ditė i ke jo mė shumė, 1.7 dollarė 1 litėr gas (benzinė) e ke.
Ma gjej mua nje pune atje 500 dollar ne muaj dhe kthehem neser. Por nje pune jo shume te lodhshme ama,lol
Do jetoja shume lire, pa makine fare, do jetoja diku afer punes kembe ne pune ose biciklet. Do pija kafen ne shtepi jo kafeneve. do kisha gjet noj vajze te thjeshte dhe do kisha jetuar me te i lumtur ever after,lol
Kurt ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 22:02   #47
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Hajde hajde se 500 dollar pėr 10-15 ditė i ke jo mė shumė, 1.7 dollarė 1 litėr gas (benzinė) e ke.

E di cfare?!

Me sill shqipen ketu qe te te sjell boren atje. Dhe u lame.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 22:04   #48
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,422 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
E blen ende veren me cmim te ulet Beni?

E provova nja dy here. Farmak e shkreta.Adea
Ne Shqiperi nuk e kam provuar,dhe nuk ja di shijen.Por TI e di qe banoj ne Gjermani.Ka vere per...3.49 euro nga Dardania.Sipas shijes time...CLASS.Pastaj kam AKOMA familiare ne troje.E hedhin hapin,aq sa ju perket.

AproPO....gjithmone gjen nje PERGJIGJE,dhe kuptoje AFTESI(per te tjeret ndoshta jo).
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 22:05   #49
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,026
Thanks: 15,474
Thanked 13,173 Times in 8,317 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 704
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ma gjej mua nje pune atje 500 dollar ne muaj dhe kthehem neser. Por nje pune jo shume te lodhshme ama,lol
Do jetoja shume lire, pa makine fare, do jetoja diku afer punes kembe ne pune ose biciklet. Do pija kafen ne shtepi jo kafeneve. do kisha gjet noj vajze te thjeshte dhe do kisha jetuar me te i lumtur ever after,lol
Bėhu i mėnēur si Adea, dridhe dhe ti sa je nė kohė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 22:07   #50
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,824
Thanks: 15,545
Thanked 9,390 Times in 5,437 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 275
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ne Shqiperi nuk e kam provuar,dhe nuk ja di shijen.Por TI e di qe banoj ne Gjermani.Ka vere per...3.49 euro nga Dardania.Sipas shijes time...CLASS.Pastaj kam AKOMA familiare ne troje.E hedhin hapin,aq sa ju perket.

AproPO....gjithmone gjen nje PERGJIGJE,dhe kuptoje AFTESI(per te tjeret ndoshta jo).
Ajo spo ben pordh lol se po te thot qe kur terhoqi na llogaria kishte vetem qime lol
Apo ja paska thene Babes tani e pash
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 22:10   #51
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ne Shqiperi nuk e kam provuar,dhe nuk ja di shijen.Por TI e di qe banoj ne Gjermani.Ka vere per...3.49 euro nga Dardania.Sipas shijes time...CLASS.Pastaj kam AKOMA familiare ne troje.E hedhin hapin,aq sa ju perket.

AproPO....gjithmone gjen nje PERGJIGJE,dhe kuptoje AFTESI(per te tjeret ndoshta jo).

Vera me e lire qe kam blere eshte rreth dhjete dollare. Nuk m'a mban stomaku.

Me te shtrenjte nuk m'a mban xhepi. Dhe e provova nje te shtrenjte. Si nata me diten.

Nejse edhe xhepi po te m'a mbante po te shihja familjare te mi te ngarkuar me HALLE e uri nuk do te fusja asnje gje luksoze ne goje.

Te ndjesh cfare ndjen tjetri!


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2019, 18:50   #52
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 4,053
Thanks: 332
Thanked 340 Times in 240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Hajde hajde se 500 dollar pėr 10-15 ditė i ke jo mė shumė, 1.7 dollarė 1 litėr gas (benzinė) e ke.
E konsumon shumė benzinėn? Pėr ēfarė janė kėmbėt?
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2019, 18:52   #53
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 4,053
Thanks: 332
Thanked 340 Times in 240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ma gjej mua nje pune atje 500 dollar ne muaj dhe kthehem neser. Por nje pune jo shume te lodhshme ama,lol
Do jetoja shume lire, pa makine fare, do jetoja diku afer punes kembe ne pune ose biciklet. Do pija kafen ne shtepi jo kafeneve. do kisha gjet noj vajze te thjeshte dhe do kisha jetuar me te i lumtur ever after,lol
Ka sa tė duash punė me atė lloj rroge. 500 dollarė, 55 000 lekė nė muaj janė. Ēfarė ėshtė njė punė jo e lodhshme?
Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2019, 22:07   #54
Edvin83
Mjedisor
 
Avatari i Edvin83
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Vendndodhja: Shkodėr
Posts: 4,053
Thanks: 332
Thanked 340 Times in 240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Edvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarėEdvin83 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Ja disa nga punėt qė mund tė paguhen me 55 000 lekė nė muaj:

Edvin83 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 17:59   #55
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 5,000
Thanks: 2,011
Thanked 2,900 Times in 1,613 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Ana A:
Turp tė kesh
Kjo fjali kaq e shkurtėr bėri tė ndahej Shqipėria nė dy opinione kundėr ndėrkombtarėve dhe pro ndėrkombtareve, kunder qeverise dhe pro qeverise. Pavarsisht qe parrulla nuk eshte shkruar nga mua une e them me plot gojen Turp te kesh.
Ne Shqiperi mendoje nuk eshte monenti te ndahemi ne gjysme, jemi ne situaten ku askush nuk do te jetoje me ne Shqiperi, jemi ne gjendjen ku askush nuk do te shkollohet ne Shqiperi, jemi ne situate ku askush nuk beson me ne sistemin tone te drejtesise, jemi ne situaten ku askush seshte me i sigurte ne Shqiperi, jemi ne situaten ku askush se di cprodhime ushqimore konsumon me ne Shqiperi, jemi ne situaten ku vazhdojne te duan te na coptojne kufinjte, jemi ne situaten ku rinia nuk punesohet ne Shqiperi, jemi ne situaten ku profesioni i mjekut eshte rrenuar ne Shqiperi, jemi ne situaten ku artin mundohen ta zhdukin ne Shqiperi, jemi ne situaten ku duhet te jemi NJE.
Nuk ka rendesi qeveria, nuk ka rendesi flamuri partiak nuk ka rendesi mendimi i atyre qe komentojne anglisht per situaten ne Shqiperi, e verteta eshte Shqiperia nuk eshte mire. Nuk ka rendesi reforma qe nderrmerret kur vazhdon i sherben Rilindjes, nuk ka rendesi vetingu kur i sherben Rilindjes, nuk kane me rendesi fotot dhe vidiot 3D per te menduar qe Shqiperia eshte mire, nuk kane me rendesi batutat e Kryeministrit, rendesia ne kete moment eshte Shqiperia.
Cdo qeveri duhet ti trembet popullit te saj. Ndaj une zgjedh te mos hesht une zgjedh te protestoj. Shqiperia eshte e shqiptareve ndaj po vazhdoje e po them turp te keni per situaten qe jemi.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 18:37   #56
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 613 Times in 482 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Sepse turibytha rilindas qe bertet e uleret se sa shqiptar i madh eshte, nderkohe i lidhur pas kordonit te se emes, rilind, e rilind, e rilind, e rilind, papushim, vecse jo ne kombin e tij te varfer.

Shikoje kush eshte.

Ua vura gishtin qe ne fillim.


E di cfare eshte? Eshte nje pordhe e vogel qe del apo nje gromesime e cila sic futet ashtu edhe del.

I ka ngel era e nevojes ne hunde maskarait.


Haje komplet do te dale komplet, haje gjysem do te dale gjysem.


Andej nga futet, edhe andej del. Tek e ema e tij!


Cfare eshte sterilizimi?


Budallackat duhet te sterilizohen. Ndyresirat.


Adea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 16-05-2019 nė 18:40
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 18:49   #57
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,265
Thanks: 351
Thanked 634 Times in 462 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 44
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Ngaqe Shqiperia rezikohej te boshatisej pas luftes II bot., shoku enver e rrethoi me klon e tel me gjemba, duke vrare Shqiptare ne kufi deri ne grahmat e fundit te regjimit. Ai ish pas kon partiot i vertet.
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 19:16   #58
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 2,465
Thanks: 267
Thanked 446 Times in 344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 22
Kastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarėKastrioti1443 ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Ngaqe Shqiperia rezikohej te boshatisej pas luftes II bot., shoku enver e rrethoi me klon e tel me gjemba, duke vrare Shqiptare ne kufi deri ne grahmat e fundit te regjimit. Ai ish pas kon partiot i vertet.
Ky eshte nje perfundim qe ti e arrite duke luajtur domino?

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Kastrioti1443 : 16-05-2019 nė 19:34
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 10:00   #59
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,157
Thanks: 6,136
Thanked 6,585 Times in 3,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Studim pa lidhje , jo realistik... thote 84% , nderkohe qe nuk percakton moshat ... kshu I bien qe Te jene perfshire qe nga bebet e gjer tek pensionistet.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 11:10   #60
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,651
Thanks: 2,066
Thanked 840 Times in 648 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 83
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: “Shqipėria rrezikon tė mbetet pa shqiptarė”

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Studim pa lidhje , jo realistik... thote 84% , nderkohe qe nuk percakton moshat ... kshu I bien qe Te jene perfshire qe nga bebet e gjer tek pensionistet.
Zana e vogel , studimi thote qe duan te largohen ne njefar mnyra nuk asht komplet jorealistik!
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur