Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Musliman

Musliman Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-01-2013, 09:27   #1
Honest
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Nov 2012
Posts: 5
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Honest ėshtė nė rrugė tė mbarė
Question A eshte Islami zgjidhje per njerezimin - Dr Zakir Naik

A eshte Islami zgjidhje per njerezimin - Dr Zakir Naik

http://www.youtube.com/watch?v=q8QTUGhK7sw
Honest nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2013, 04:34   #2
MR ZEID
ALLAHU EKBER
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: DALLAS TEXAS
Posts: 296
Thanks: 1
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
MR ZEID do tė bėhet i njohur mjaft shpejtMR ZEID do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: A eshte Islami zgjidhje per njerezimin - Dr Zakir Naik

Nuk ka dyshim qe Islami eshte shpetim per njerzimin per te dyja jetet.
Fe e drejtetsis rehatis ndershmeris disiptines miresis te pafundme.
Allahu Ekber
__________________
Kuran 2-163. Zoti juaj (qė meriton adhurim) ėshtė njė, All-llahu, nuk ka zot pos Atij qė ėshtė mėshirėplotė, gjithnjė mėshiron.
MR ZEID nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2018, 08:09   #3
ciarli
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 207
Thanks: 0
Thanked 19 Times in 16 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
ciarli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: A eshte Islami zgjidhje per njerezimin - Dr Zakir Naik

Islami eshte thjesht fe me e majr ne bote nga gjithe fenat e tjera!
ciarli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2018, 09:05   #4
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,833
Thanks: 6,605
Thanked 1,884 Times in 1,068 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: A eshte Islami zgjidhje per njerezimin - Dr Zakir Naik

Bodh na merzitet veshet me islamin. Gjithe tipat shqipfoles qe mahniten me islamin sot jane tipa qe mund te genjehen me perralla plakash. Islami eshte ajo cfar eshte nuk ka nevoj per tifozdhek psikopatesh.
🖤 (1)
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur