Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-06-2019, 00:32   #161
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,860
Thanks: 2,468
Thanked 4,429 Times in 2,849 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit?

Posi jo, ka dhe rob qe vetpermbahen derisa arrin ne amin lol,apo se kishnje me mu kete

Pastaj nje jete e kemi, nuk shkon gjithe jeten duke u vetpermbajt se vdes me pishman lol
🖤 (1)
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2019, 06:07   #162
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,407
Thanks: 6,835
Thanked 2,916 Times in 1,334 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
Eshte normale.....


Thjeshte nuk jemi mesuar akoma me normalitetin...ose bejme sikur.
Puna eshte sa te te plasi cipa, se pastaj ste ben me pershtypje, te duket normale. Kete me thoshte nje goce qe kishte tradhetuar burrin e saj grek. E thoshte pa ju dridhur syri, " e me e tradhetova" ma beri. Kur e bera heren e pare u ndjeva shume keq, pastaaaj heret e tjera jo. Ska ndonje gje ma bente. Burrin e kam shume te mire , e dua po me pelqen tradhetia tha, me jep adrenaline lol. Ai i shkreti e do shume.
Une per vete nuk e honeps dot tradhetine. Nevoja seksuale eshte nevoje shume e forte per njeriun por ka gjithmone zgjidhje . Tradhetia ka shije te keqe, i ben padrejtesi tjetrit.
Gjithmone duhet gjetur komunikim mes partnereve per te gjetur zgjidhje.
__________________
The problem is, you think you have time.
🖤 (1)
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2019, 06:18   #163
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,906
Thanks: 7,705
Thanked 3,550 Times in 1,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit?

Tipari me i keq i mundshem i individeve te pa karakter.
__________________
Tu n’es plus lą oł tu étais, mais tu es partout lą oł je suis.

V.H
🖤 (1)
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2019, 06:38   #164
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,135
Thanks: 5,215
Thanked 5,735 Times in 2,858 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 256
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Tradhetia nevoje? Apo tradhetia tipar i karakterit?

Tradhetaret gjithmone e shikojne si nevoje ... qe edhe te shfajesohen e te justifikohen . Kur nevoja seksuale i kalon limited ( ashtu sic edhe ne k’te rast ) , atehere hyn tek semundja. Lool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (2)
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur