Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-05-2019, 15:13   #21
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,931
Thanks: 13,708
Thanked 8,348 Times in 4,885 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Duhet te kete sh kerkesa mbase ...lol
🖤 (1)
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 15:47   #22
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,898
Thanks: 7,695
Thanked 3,531 Times in 1,848 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 156
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Duhet te kete sh kerkesa mbase ...lol
Per 1 kerkese jam i sigurte…!
🖤 (1)
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 15:48   #23
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,813
Thanks: 2,457
Thanked 4,401 Times in 2,830 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Kjo mesa di une eshte lesbike, pra eshte ne kerkim te dashurise nga nje femer,jo mashkull....mos u gezoni kot lol
🖤 (1)
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 15:58   #24
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,017
Thanks: 5,126
Thanked 5,632 Times in 2,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Me pelqen shume kjo ... por kur doli ne publik me Sean Penn , me
Ka cuditur.. weird taste , megjithese shijet Nuk diskutohen , jo .


Ps...Per mua gruaja me e bukur ne bote , ngelet Angelina Jolie ... I adore her . : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
🖤 (1)
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:02   #25
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,508
Thanks: 12,494
Thanked 6,880 Times in 4,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Pse nuk ashtuset me kete? Shkojne shume bashke.

bashkangjitje 24293
Po Pse do ti besh nder asaj ti?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:04   #26
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,508
Thanks: 12,494
Thanked 6,880 Times in 4,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Kjo mesa di une eshte lesbike, pra eshte ne kerkim te dashurise nga nje femer,jo mashkull....mos u gezoni kot lol
Mos hap panik ti
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:16   #27
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,950
Thanks: 788
Thanked 3,042 Times in 1,688 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Kjo me ka dal qejfit ne momentin kur u puth me Idris Elben, aty e kum pa qe nuk ka gje prej saj.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:22   #28
Socio
.
 
Avatari i Socio
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,753
Thanks: 7,622
Thanked 6,343 Times in 2,657 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Kjo me ka dal qejfit ne momentin kur u puth me Idris Elben, aty e kum pa qe nuk ka gje prej saj.

E ke ngaterru me Kate Winslet, sigurisht Lumi ?!
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:31   #29
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 601 Times in 474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

E nxorri koken roja e burgut!Adea
🖤 (2)
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:33   #30
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,508
Thanks: 12,494
Thanked 6,880 Times in 4,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
E ke ngaterru me Kate Winslet, sigurisht Lumi ?!
Ate po mendoja dhe une
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:38   #31
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,862
Thanks: 406
Thanked 1,571 Times in 994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Nje propozim.

Thuaji asaj pasanikes te leje burrat e botes rehat dhe te me paguaj te pakten tre milione dollare qe t'a coje ne boten tjeter si femer.Adea
Do ja ktheni edhe virgjerine?
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:39   #32
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,883
Thanks: 0
Thanked 967 Times in 845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Pse nuk ashtuset me kete? Shkojne shume bashke.

bashkangjitje 24293
Kush o ky mi?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:44   #33
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 601 Times in 474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Nje propozim.

Thuaji asaj pasanikes te leje burrat e botes rehat dhe te me paguaj te pakten tre milione dollare qe t'a coje ne boten tjeter si femer.Adea

E kisha fjalen per Chiara. Ujin me gas!

The price went up 5 million dollars!Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:46   #34
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,883
Thanks: 0
Thanked 967 Times in 845 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
E kisha fjalen per Chiara. Ujin me gas!

The price went up 5 million dollars!Adea
Adi, lekt s’i ha as qeni, po i hengerke ti?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:56   #35
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 601 Times in 474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Do ja ktheni edhe virgjerine?

Virgjerine jo e jo POR edhe bibilushin do t'ja le te vogel. Sa gishti i vogel i dores.

Vec kur futem une ne linje i'u ngrihet.

Por une nuk do jem ketu gjithmone.

Tani vendosni a jeni femra apo meshkuj.

Sa kushton nje penis?

E kam fjalen per penis te perhershem se i perkohshmi vate e shkoi.


The price went up 1 milliard dollars.
Adea Djalli
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 16:58   #36
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 601 Times in 474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Adi, lekt s’i ha as qeni, po i hengerke ti?

Lepurushi me vesh te gjata
Han karrota han sallata
Por nje dite e pesoi
Qeni bishtin ia kafshoi.


Qeni nuk ha leke. Ai eshte i zgjuar.Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 17:31   #37
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,017
Thanks: 5,126
Thanked 5,632 Times in 2,794 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Lepurushi me vesh te gjata
Han karrota han sallata
Por nje dite e pesoi
Qeni bishtin ia kafshoi.


Qeni nuk ha leke. Ai eshte i zgjuar.Adea
Lepurushi i im I dashur
Hajde bashke bejme teater
Ti Romeo une Xhulieta
E vendosim sa te jete jeta


Ps ... me shkrive me ate fjaline e fundit... thnx Adea : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 17:54   #38
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,813
Thanks: 2,457
Thanked 4,401 Times in 2,830 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Mos hap panik ti
Ama vertet e bukur, aq sa I merr ne qafe dhe femrat besoj lol jo vetem meshkujt...kjo me ka pelqyer dhe nje tjeter aktore ( skam kujtese te mire me emrat apo titullat e filmave ncnc) ajo more qe e futin ne nje pyll ne grupe dhe secili duhet te luftoj cdo pengese per te mbijetuar ne fund....nejse se nje carcaf shkruajta
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 17:56   #39
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,592
Thanks: 2,496
Thanked 2,457 Times in 1,272 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Ngjaka si Edenka.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-05-2019, 17:57   #40
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,508
Thanks: 12,494
Thanked 6,880 Times in 4,344 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gruaja mė e bukur nė botė nė kėrkim tė njė burri

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Ama vertet e bukur, aq sa I merr ne qafe dhe femrat besoj lol jo vetem meshkujt...kjo me ka pelqyer dhe nje tjeter aktore ( skam kujtese te mire me emrat apo titullat e filmave ncnc) ajo more qe e futin ne nje pyll ne grupe dhe secili duhet te luftoj cdo pengese per te mbijetuar ne fund....nejse se nje carcaf shkruajta
Dhe Mua me pelqen kjo! Dy tre bionde kam qejf une she is one of them
Ajo qe u fut ne pyll vdiq
Next

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Angelisa : 12-05-2019 nė 18:07
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur