Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-11-2018, 19:53   #61
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Te TANE skiptaret qe marrin pasosha greqiris...jane SPIUNE te ASFALISE greqiris.

Bie morali i QIRE.
Nota DHJETE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 16:09   #62
Beast
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 721
Thanks: 534
Thanked 281 Times in 185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Beast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Aty ku ka me se shumti pare $$$$$
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 18:25   #63
lenci
::
 
Avatari i lenci
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 2,617
Thanks: 142
Thanked 879 Times in 453 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
lenci ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Shteti ku pėrdoret fjala vetėm nė raste emergjence.
lenci nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 08:37   #64
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,926 Times in 1,300 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cilin shtet ju pelqen.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Po Diogjeni ē'hall e kish zene qe dilte ne mes te dites me llampe ne dore?
Se Naimi i kishte vjedh naten qiriun
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 00:39   #65
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,564
Thanks: 3,403
Thanked 420 Times in 328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Pyetja me e mire do te ishte: Cilet shtete keni vizituar deri me sot? Atje ku keni qene atje keni lene edhe gjurme. Ne cilat aeroporte keni qene?

Per sa i perket shteteve qe do te doja te vizitoja, ketu do te perfshi te gjitha shtetet e botes pa perjashtim.Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 00:46   #66
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 11,629
Thanks: 9,871
Thanked 5,242 Times in 2,431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 149
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Duke marre parasysh qe Turqia dhe USA e duan me shume Shqiperine,Ato shtete qe mua me pelqejne.
1-Albania(e dikurshme)

Peng e kam qė s'ma bėri Zoti kėsmet ta vizitoja kėtė Shqipėri.
Kur e vizitova nė 1992-tėn ishte njė ēikė vonė!
__________________
as me miq, as me anmiq ...
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 08:47   #67
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,038
Thanks: 370
Thanked 1,338 Times in 550 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 55
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Me pelqen Gjermania(vetem per vizita) e kam vizituqr disa here dia qytete te ndryshme por... mezi pres te vizitoj Pragen me magjeps ai qytet.
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 11-11-2018, 11:43   #68
ron
.
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 3,483
Thanks: 233
Thanked 466 Times in 305 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
ron ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Pa diskutim shteti ku jetoj tani. U.S.A
ron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2019, 00:32   #69
Baki
Super Anėtar
 
Avatari i Baki
 
Data e antarėsimit: Feb 2019
Posts: 100
Thanks: 33
Thanked 49 Times in 29 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 4
Baki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentėBaki ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Switzerland
Baki nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 16:25   #70
Lina
Ujvare
 
Avatari i Lina
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Vendndodhja: Athine
Posts: 54
Thanks: 6
Thanked 18 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Lina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Rusia .....
__________________
Leviz gjithmone ne heshtje. Fol vetem kur te vije koha per te thene
Lina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lina pėlqehet nga
i vjetėr 21-04-2019, 16:26   #71
lonely_lion
.
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 3,890
Thanks: 0
Thanked 1,309 Times in 1,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lina Shiko postimin
Rusia .....
Hmmmmmm. Russia. Bingoooo !!!

Kina !!!
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga lonely_lion : 21-04-2019 nė 16:29
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 16:29   #72
Lina
Ujvare
 
Avatari i Lina
 
Data e antarėsimit: Apr 2019
Vendndodhja: Athine
Posts: 54
Thanks: 6
Thanked 18 Times in 17 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 1
Lina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Hmmmmmm. Bingoooo !!!

Kina !!!
Lion pse bingooo ?
__________________
Leviz gjithmone ne heshtje. Fol vetem kur te vije koha per te thene
Lina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-04-2019, 17:45   #73
lonely_lion
.
 
Avatari i lonely_lion
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 3,890
Thanks: 0
Thanked 1,309 Times in 1,005 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili shtet ju pelqen?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lina Shiko postimin
Lion pse bingooo ?
Meqe ti e je e re ne forum.
Lion eshte mbase i vetmi qe di rusisht ketu. SystemA sapo tha qe e ka te kufizuar. Lion ka bere ne shkolle rusisht qe kalama dhe nostalgjite e moshes se vogel nuk vdesin kurre.Eshte pjese e formimit dhe edukates. Lion ka kohe qe nuk e perdor rusishten (dhe kete nuk ja fal vetes), por po i rikthehet. Nuk behet fjale per te lexuar apo shkruar apo dhe per te kuptuar, por per te folur. Dhe Lion nuk mund t'a konceptoje dot veten pa deshiren per te vizituar Rusine. Rusishtja me ka dhene nje afrimitet dhe ndihme te madhe te kuptoj dhe flas maqedonisht(ca kohe kam qene fare mire), por dhe te kuptoj serbisht dhe bullgarisht.
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur