Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2018, 20:46   #81
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,845
Thanks: 2,870
Thanked 1,174 Times in 674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
Haha...varet si m'kap..lol...nrm me shaka/gallate & dashuri nai her dhe nostalgjike
Dua shume veren rozé, te bardhen dhe ne fund te kuqen...nga kto te fortat kam qef kokteil'let ( vodka portokall nordh fare , haha)
..qishtu ti Sadete
Lere lere se kte veren roze e provova kte vit kur isha ne tirane,te them te drejten nje gllenqke piva sa mos me e kthy aty ku isha,por nuk eshte shija ime,une e thash dhe me lart qe pija ime e preferume eshte vera e kuqe dhe e that,ndersa nga kto te fortat jane whisky mbas veres.

Ndersa birren ja kam lene KaQurRelsit,ai nordh per te

xoxoxo Merushe
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Linda pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 20:50   #82
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,704
Thanks: 8,998
Thanked 7,915 Times in 5,065 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 401
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Po esht dehur ai shkodrani kur ka provuar cilesine e alkolit edhe nuk ka pare cilesine e letres pastaj.
Ai buzinec meni prej Puket i ram n'Shkoder,
qe kishte mledh do kimista
edhe se arrestojshin
as demokrat e as socialista.....

nuk ishte aspak i pijatun
se avullin ja kishte nalu daktorri....
por ishte i nershem dhe naiv i fijet.....
pinte vetem tamel ...delet e jo dhiet.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 21:06   #83
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 9,921
Thanks: 3,925
Thanked 4,108 Times in 1,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 185
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Ec e provoje ke nena e veres moj....ku di Shq t'baj vere
Do u degjoke mir me vjerrin tim ( wisky & vere kuqe )
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Lere lere se kte veren roze e provova kte vit kur isha ne tirane,te them te drejten nje gllenqke piva sa mos me e kthy aty ku isha,por nuk eshte shija ime,une e thash dhe me lart qe pija ime e preferume eshte vera e kuqe dhe e that,ndersa nga kto te fortat jane whisky mbas veres.

Ndersa birren ja kam lene KaQurRelsit,ai nordh per te

xoxoxo Merushe
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 21:14   #84
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Une boj <sherr>...shyqyr skam kallashnikov.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 00:16   #85
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,139
Thanks: 5,458
Thanked 1,562 Times in 856 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Titulli i temes duhet nderrohet ne “anekdodat e nje pijanenci”lol
Momentin qe postova ktu dy shoke nga tirana me bene nje video call via viber dhe ishin duke pire dhe bere linja kokaine ne nje lokal ne tirane dhe une sapo i isha ankuar 7 ore me pare se nuk ndjehem mire se kam pire shume,lol mirepo, kto futen edhe nje goce te bukur tironse me fol me mu dhe pastaj nga xhelozia dola nga krevati menjeher te pij,lol
Kto shoket ne fjale jane njerz qe kam kaluar shume vite shoqerie me to ne vegas dhe shteti amerikan i ka kthyer ne shqiperi njeher e pergjithmone fatkeqsisht, dhe me merr malli per to dhe shoqerine e tyre.
Gjithsesi, morali i ksaj historie eshte se harrova helmimin e nates dhe vazhdova avazin tim, gamble drink, smoke weed & ciggarettes. Just another fucking day.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 02:26   #86
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,139
Thanks: 5,458
Thanked 1,562 Times in 856 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 03:57   #87
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,654
Thanks: 1,235
Thanked 759 Times in 474 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Nuk dehet burri me musht,megjithese ka qene nje vermuth atehere,te binte mbrapa kokes.
Ishte diku viti 1985-1986 dhe nje shok kishte ditelindjen.Ne ate kohe(shkolle e mesme) mblidheshim ne shtepi me nje magnetofon dhe festonim me shoket e shoqet e klases.Ishte kohe krize dhe i rame Tiranes kryq e terthor per te blere konjak Skenderbeu por veten dy shishe gjetem.Morem dhe je shishe ponc.Por ishin pak dhe atehre duke mos pasur shume alternativa morem vermut( fiks vere muti ishte).Jam dehur sa nuk mbaj mend se si shkova deri ne shpi.Babai e mori vesh dhe ne mengjes kur u zgjova me kishte pregatitur omelette dhe buke te thekur.Nuk haja dot nga sikleti.Babai qeshte dhe me thoshte "vere muti deshe vere muti pive". Nje nder pervojat me te keqija ka qene kjo me vermut dhe me vone ne France me Pastis(nje tip uzo). Binte shi nje dite dhe isha pushim.Futem ne nje bistro dhe filloj me Pastis. Te nesermen isha i mbaruar fare. Me thote nje shqiptar qe ishte me i madh ne moshe dhe dinte me shume nga pijet, qe me ate pije qe je dehur me ate do te te dali. Dhe u futem ne nje bistro.Pije nje gote tha.E piva me zorr,thashe se vdiqa nga sikleti.Do ti qe per 5 minuta u bera esull.Ajo shprehja plumbi del me plumb u be e qarte per mua ne ate moment.
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i murik pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 04:08   #88
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,139
Thanks: 5,458
Thanked 1,562 Times in 856 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 85
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Tani, i dehur ne max, por fitova pas dy javesh humbje cdo dite. Kjo eshte jeta e “bixhozit”
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 04:25   #89
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,506
Thanks: 6,279
Thanked 7,381 Times in 4,758 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Tani, i dehur ne max, por fitova pas dy javesh humbje cdo dite. Kjo eshte jeta e “bixhozit”
Tani merr nji 9mm dhe dil ne ballkon
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 06:22   #90
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,135
Thanks: 11,003
Thanked 6,067 Times in 3,782 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 326
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Titulli i temes duhet nderrohet ne “anekdodat e nje pijanenci”lol
Momentin qe postova ktu dy shoke nga tirana me bene nje video call via viber dhe ishin duke pire dhe bere linja kokaine ne nje lokal ne tirane dhe une sapo i isha ankuar 7 ore me pare se nuk ndjehem mire se kam pire shume,lol mirepo, kto futen edhe nje goce te bukur tironse me fol me mu dhe pastaj nga xhelozia dola nga krevati menjeher te pij,lol
Kto shoket ne fjale jane njerz qe kam kaluar shume vite shoqerie me to ne vegas dhe shteti amerikan i ka kthyer ne shqiperi njeher e pergjithmone fatkeqsisht, dhe me merr malli per to dhe shoqerine e tyre.
Gjithsesi, morali i ksaj historie eshte se harrova helmimin e nates dhe vazhdova avazin tim, gamble drink, smoke weed & ciggarettes. Just another fucking day.
Kam thene une your life is very interesting
Another day in paradise
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 07:13   #91
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 2,535
Thanks: 434
Thanked 451 Times in 335 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
B.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyerB.E.V ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Kurti dhe viza e bardhe

B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i B.E.V pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 07:22   #92
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,391
Thanks: 525
Thanked 730 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Titulli i temes duhet nderrohet ne “anekdodat e nje pijanenci”lol
Momentin qe postova ktu dy shoke nga tirana me bene nje video call via viber dhe ishin duke pire dhe bere linja kokaine ne nje lokal ne tirane dhe une sapo i isha ankuar 7 ore me pare se nuk ndjehem mire se kam pire shume,lol mirepo, kto futen edhe nje goce te bukur tironse me fol me mu dhe pastaj nga xhelozia dola nga krevati menjeher te pij,lol
Kto shoket ne fjale jane njerz qe kam kaluar shume vite shoqerie me to ne vegas dhe shteti amerikan i ka kthyer ne shqiperi njeher e pergjithmone fatkeqsisht, dhe me merr malli per to dhe shoqerine e tyre.
Gjithsesi, morali i ksaj historie eshte se harrova helmimin e nates dhe vazhdova avazin tim, gamble drink, smoke weed & ciggarettes. Just another fucking day.
Ne nuk pijme nga ato gjera.pije te tilla jane monopol i qeveritareve.Ne pije te bardhe maksimumi ndonje uzo qe e perziejme me uje edhe behet si dhalle...nje here qe provova pak nga ai pluhuri isha me grip edhe e ngaterrova per paracetamol..do ti qe me avulluan qurret!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 07:31   #93
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,529
Thanks: 6,942
Thanked 3,256 Times in 1,676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Ne nuk pijme nga ato gjera.pije te tilla jane monopol i qeveritareve.Ne pije te bardhe maksimumi ndonje uzo qe e perziejme me uje edhe behet si dhalle...nje here qe provova pak nga ai pluhuri isha me grip edhe e ngaterrova per paracetamol..do ti qe me avulluan qurret!

Kujdes me uzo (ούζο) !
Fshatari ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 07:31   #94
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,391
Thanks: 525
Thanked 730 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga murik Shiko postimin
Ishte diku viti 1985-1986 dhe nje shok kishte ditelindjen.Ne ate kohe(shkolle e mesme) mblidheshim ne shtepi me nje magnetofon dhe festonim me shoket e shoqet e klases.Ishte kohe krize dhe i rame Tiranes kryq e terthor per te blere konjak Skenderbeu por veten dy shishe gjetem.Morem dhe je shishe ponc.Por ishin pak dhe atehre duke mos pasur shume alternativa morem vermut( fiks vere muti ishte).Jam dehur sa nuk mbaj mend se si shkova deri ne shpi.Babai e mori vesh dhe ne mengjes kur u zgjova me kishte pregatitur omelette dhe buke te thekur.Nuk haja dot nga sikleti.Babai qeshte dhe me thoshte "vere muti deshe vere muti pive". Nje nder pervojat me te keqija ka qene kjo me vermut dhe me vone ne France me Pastis(nje tip uzo). Binte shi nje dite dhe isha pushim.Futem ne nje bistro dhe filloj me Pastis. Te nesermen isha i mbaruar fare. Me thote nje shqiptar qe ishte me i madh ne moshe dhe dinte me shume nga pijet, qe me ate pije qe je dehur me ate do te te dali. Dhe u futem ne nje bistro.Pije nje gote tha.E piva me zorr,thashe se vdiqa nga sikleti.Do ti qe per 5 minuta u bera esull.Ajo shprehja plumbi del me plumb u be e qarte per mua ne ate moment.
Mundoheshim edhe ne te mos mbeteshim mbrapa botes,sajonim ndonje pije te trullosnim koken.Mire qe kemi patur rakine pije baze se do kishim rene ne depresion si komb.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 07:33   #95
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,391
Thanks: 525
Thanked 730 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Kujdes me uzo (ούζο) !
Pija bashkon boten.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 08:35   #96
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,925 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Te mbyllet urgjent lokali se vjen ere te vjellash!
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 08:56   #97
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,244
Thanks: 4,810
Thanked 3,036 Times in 1,500 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
mua me pelqen jack daniels
http://t0.gstatic.com/shopping?q=tbn...6w6vR&usqp=CAY
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 09:35   #98
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,391
Thanks: 525
Thanked 730 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Te mbyllet urgjent lokali se vjen ere te vjellash!
edhe ata te higjenes i kemi dorovitur..edhe kuponat tatimore i presim rregullisht...ty do te bejme ndonje kokteil me perqindje te ulet alkoli sa ti maresh doren.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 09:39   #99
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,925 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
edhe ata te higjenes i kemi dorovitur..edhe kuponat tatimore i presim rregullisht...ty do te bejme ndonje kokteil me perqindje te ulet alkoli sa ti maresh doren.
kur shkruan te verteten funksionojne gjithnje te doroviturit...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 09:40   #100
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,391
Thanks: 525
Thanked 730 Times in 554 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoqata e alkolisteve anonime.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
kur shkruan te verteten funksionojne gjithnje te doroviturit...
E verteta qendron diku ne fund te gotes.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur