Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 05-08-2015, 08:57   #81
Fehmikaciu
Saratoga...
 
Avatari i Fehmikaciu
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Prishtinė
Posts: 6,371
Thanks: 231
Thanked 462 Times in 212 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Fehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėmFehmikaciu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shefi dhe sekretarja, kontratė pėr seks javor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Samiu Shiko postimin
Se pari, Miremengjesi Prof,
...je i ri akoma, mos u dorezo....
haha..sami ka menyra te ndryshme per te gjet knaqsin shpirterore,mendoj si gjithmon qe ka vende per te shetitur dhe per te kaluar kohen e pushimeve,,,ne jemi burra dhe nga natyra kemi nevoj per disa qashtje ,per disa nevoja personale,por jo me persona te gabushem..
Un jam peshk ne horoskop,peshku ka domen te pakufishem,prandaj me pelqejn shetitjet ne staza te gjata dhe ne horizonte te panjohura duke pas besim ne veten qe gjithmon ja dal!!..
__________________
VENI VIDI VICI !-Unė nuk luftova 10-vite ne GALI QE SENATORET TE NDERTOJN VILA DHE PALLATE,POR PER LAVDIN E ROMES!!(GAJ JUL CEZARI-44 p.e.s )
Fehmikaciu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-11-2018, 00:47   #82
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,503
Thanks: 3,403
Thanked 406 Times in 317 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shefi dhe sekretarja, kontratė pėr seks javor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin


Seks katėr herė nė muaj nė kėmbim tė shumės prej mė shumė se 30 mijė eurove nė vit – ky ėshtė thelbi i kontratės qė Luigi De Fanis, komisioner nė Departamentin e Kulturės nė rajonin e Abruzzo, kishte firmosur me sekretaren e tij, Lucia Zingariello.

Tarifės i janė shtuar dhe 1.200 euro nė muaj, qė simpatikja 34-vjeēare i merrte si pagesė tė punės sė saj tė zakonshme si sekretare politike e PDL-sė.

Skandali i zbulimit tė ekzistimit tė njė kontrate mes njė zyrtari vendor italian me sekretaren e tij, ku bėhej fjalė pėr pagesė ekstra pėr ofrimin e seksit ka pushtuar mediat e atjeshme. Kontrata u gjet nga njė kontroll i policisė dhe nė tė shkruhej se pranohej qė pėr katėr herė marrėdhėnie intime nė muaj, sekretarja tė pėrfitonte pagė mujore prej 3.000 eurosh nė kėmbim tė seksit.

Ndėrkohė vajza paguhej dhe me 1.200 euro nė muaj pėr punėn e saj tė zakonshme si sekretare politike e PDL. Policia arrestoi komisionerin dhe sekretaren e tij personale, si dhe dy punonjės tė tjerė nė rajonin e Abruzzo me akuzėn pėr grabitje, mashtrim i rėndė dhe pėrvetėsim, njofton Shekulli

Por sekretarja ka mohuar ta ketė nėnshkruar me dėshirėn e saj kėtė kontratė. Ajo thotė se ishte e detyruar nga shefi i saj, i cili nga njė sanitare, puna qė bėnte mė parė, e ngriti nė detyrėn e sekretares. Ndėrkohė vajza shton se e pranoi punėn pėr shkaqe financiare pasi nė atė periudhė kishte nėnėn tė sėmurė dhe kishte shumė nevojė pėr para. /Telegrafi/

Pastaj pyesin burrat : Perse burrat duan te martohen!!!!!

I bie qe sekretarja te kete marre 300 euro per cdo akt mardhenie seksuale. Jo keq per berje qejfi. Te besh dicka me qejf dhe te paguesh per te eshte si me thene: Leme o Zot te rroj.

Asgje kundra.

Vecse kur flitet per funksionare shteterore dhe qeveritare keto akte duhet ose te mos behen fare ose te behen ne menyre te tille qe te mos kapesh me presh ne dore.

Monika Lewensky si pa dashje e nxorri tek nje shoqe qe i tha nje shoqes e cila vuri ne dijeni mbare boten per cigaret kubaneze qe ajo pinte ne Zyren Ovale te Presidentit te SHBA-se.

Te jesh sekretare do te thote te jesh ne gjendje te ruash nje sekret.

Per sa i perket bizneseve private liria e veprimit mund te jete me e madhe.

Sekretarja mund te perzgjidhet ne baze te kritereve te vendosura nga vete pronari i biznesit.

Burrat martohen sepse, nder te tjera, nuk duan ose nuk kane mundesi te paguajne per clirim te nevojave bazike dhe bashkeshortja nuk mund te vihet kurre ne rolin e viktimes.

It is cheap to be married dhe abuzimi me i madh mund te lind kur ky status civil ekziston.


Kurva paguhet kurse gruaja jo.


Dea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 04-11-2018 nė 00:49
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-11-2018, 01:04   #83
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 14,086
Thanks: 10,727
Thanked 6,669 Times in 3,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 181
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shefi dhe sekretarja, kontratė pėr seks javor

E ke gabim mi Adea . Gruan duhet me e mbajt gjith jeten , ato vajzat e ndershme qe thua ti i mban vetem per i kohe te shkurter ...nejse varet se ka dhe meshkuj qe i mbajn grat .

Asnjera pale sja vlen duhet te jesh indipendente ...por femra ne kte planet ka shume limite ...dhe kur i ka te gjitha dmth qe ka kap ndonje peshk me leke por ne fakt nuk esht merit e saj thjesht fati apo zotesia me e budalleps lol nese e do vertet do te kontribuojn te dyja palet ...thats love baby .......
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-11-2018, 01:27   #84
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,503
Thanks: 3,403
Thanked 406 Times in 317 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shefi dhe sekretarja, kontratė pėr seks javor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
E ke gabim mi Adea . Gruan duhet me e mbajt gjith jeten , ato vajzat e ndershme qe thua ti i mban vetem per i kohe te shkurter ...nejse varet se ka dhe meshkuj qe i mbajn grat .

Asnjera pale sja vlen duhet te jesh indipendente ...por femra ne kte planet ka shume limite ...dhe kur i ka te gjitha dmth qe ka kap ndonje peshk me leke por ne fakt nuk esht merit e saj thjesht fati apo zotesia me e budalleps lol nese e do vertet do te kontribuojn te dyja palet ...thats love baby .......

Ne mund t'a shikojme boten ashtu si eshte Performer, ose ashtu si duam ne qe ajo te jete.

Realiteti eshte ky qe eshte.

Urrej puritanet te cilet edhe pse mund te mos kene kryer asnje akt tradhetie ndaj bashkshortit ose bashkshortes nga ana tjeter abuzojne me ta. Mund te jap shembuj sa te duash. Ky eshte realitet i hidhur. Abuzimi vjen nga kontradikta midis moralit dhe ndjenjes se brendshme te dikujt.

Morali nuk e lejon nje mashkull te shkoje me nje femer tjeter ose e kunderta POR brenda vetes fakti i kalimit te moshes dhe ideja e jetes me te njejtin person i tremb aq shume sa qe vendos nje tension te madh midis tyre. Kjo sjell ne tradhetite shpirterore qe jane me te rrezikshme se ato trupore.

Dhe eshte shpirti ai qe sundon.

Mos me thuaj e kam gabim. Te luten bej dallimin midis konstatimit tim te nje realiteti dhe qendrimit qe une kam vis a vis ketij realiteti.

Kjo nuk eshte bote perfekte. Kjo eshte bote ku njeriu testohet.

Ti nuk e di cfare eshte real love.

Te kam pare me nje bebe te vogel, qe do te thote se ky bebe ka nje baba dhe ti nje burre. Ne qofte se do te kisha nje burre qe do te me ishte edhe shok nuk do te kaloja kohe ne kete forum.

Eshte me mire nje divorc i ndershem sesa nje tradheti shpirterore pa fund ndaj shoqes apo shokut te jetes.

Nqs nuk eshte per kenaqesi kjo aleance e bukur grua- burre, (burg) atehere ne dreq shkofte.


Adea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 04-11-2018 nė 01:37
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-11-2018, 01:46   #85
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 14,086
Thanks: 10,727
Thanked 6,669 Times in 3,826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 181
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shefi dhe sekretarja, kontratė pėr seks javor

Lol ne fakt une po flisja per nje rast kur nje burre po na tregonte e madje kishte bere dhe llogarite matematikore qe gruja i kishte kushtuar me qindra mijra dollare me shume.....
se sa ca escorts qe kishte marre ky ne ate moshe ...
ishin ndar po ja kishte mar me shpi me makina etc dmth ai e quante humbje

Sa per mua i was in an abusive relationship so different story .
Te ty shoh bitternes prej ndarjes por duhet respektuar cdokush dhe vendimet qe mer vete eshte i /e lire me be cte doj . Leri menjane ndjenjat e fajit apo nderit skan vler kur vjen puna te zgjedhjet e njeriut dhe nuk bejn pun per tja ndryshuar vendimet
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-11-2018, 02:10   #86
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 1,503
Thanks: 3,403
Thanked 406 Times in 317 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Adea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyerAdea ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shefi dhe sekretarja, kontratė pėr seks javor

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Lol ne fakt une po flisja per nje rast kur nje burre po na tregonte e madje kishte bere dhe llogarite matematikore qe gruja i kishte kushtuar me qindra mijra dollare me shume.....
se sa ca escorts qe kishte marre ky ne ate moshe ...
ishin ndar po ja kishte mar me shpi me makina etc dmth ai e quante humbje

Sa per mua i was in an abusive relationship so different story .
Te ty shoh bitternes prej ndarjes por duhet respektuar cdokush dhe vendimet qe mer vete eshte i /e lire me be cte doj . Leri menjane ndjenjat e fajit apo nderit skan vler kur vjen puna te zgjedhjet e njeriut dhe nuk bejn pun per tja ndryshuar vendimet

Bitternes do te ishte ne qofte se do te kishte qene ai qe do te kishte marre vendimin per te me ndare.

Vendimin e mora ne vitin 2007. Naten e Vitit te Ri.

Edhe pse sekretarja e tij me mori ne telefon per te me kerkuar falje per aktin qe kishte bere, fakti qe ai me tha se nuk me donte me por duhet te rrinim se bashku per hater te femijeve i vuri vulen edhe vendimit tim. I kerkova te shkoja ne Shqiperi per te kaluar pak kohe me familjen time dhe per ta vene ne dijeni per vendimin tim.

Nderkohe ai kishte bere renovime te medha ne shtepi dhe kishte harxhuar mijra dollare i bindur per rikthimin tim. Ne 3 Korrik 2008 ai se bashku me femijet me bene nje surprize duke ardhur ne Shqiperi.

Une kam pak problem deri ne marrjen e nje vendimi POR kur e marr ate nuk ka djale nene a burre dheu te me bej te ktheje mendje.


Dea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur