Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-10-2018, 18:30   #881
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,590
Thanks: 15,375
Thanked 19,309 Times in 7,594 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Bleva dy apple pie, nje per ty dhe nje per mua...po shikoj qe pothuajse po e mbarron tenden nderkohe qe timia nuk eshte prekur...mos mendo qe se dua..stay off my apple pie to avoid serious consequences!!!
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 02-11-2018, 01:56   #882
*GI*
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 25
Thanks: 7
Thanked 9 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
*GI* ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Unazen e vura sot perseri ne gisht. Kujtova dhe njehere castin kur ishim ulur tek tavolina jone e zakonshme dhe ti nuk me propozove sic ndodh rendom qe mashkulli ulet ne gjunj dhe me unazen ne dore pret pergjigjen e femres. Ti me kapadaillekun tend nxorre nga xhepi kutine me unazen brenda dhe me the e kam bler unezen, e do? Me vjen te qesh se mesiguri duhet te ishte unaza e pare e bler nga ty ne jeten tende, per nje femer. Zemra bukur ti. Drit e syve te mi. Kujtoj me mall te gjitha momentet tona. Fjalet e tua, puthjen e pare, shikimin e pare. Sa ne turp isha gjithmone edhe pse nuk e jepja veten. Me vinin ne siklet deri taksixhit qe si per inat nuk i dinin ato dreq rrugesh apo benin sikur nuk i dinin te me rrembenin ca qindarka me teper me stil, dhe kur arrija tek ty, isha gjithmone ne nje trysni te cuditshme frustrimi dhe inati pa faj. E dija qe dicka ishte e murosur ne zemren tende dhe nuk e more kurr guximin te me tregoje. Mbase nga frika e humbjes sime, ose burreria sta lejonte te pranoje gabimet. Edhe pse une thell brenda vetes te kisha falur per gjithcka, sepse ajo qe ndjeja ishte me e madhe se gjithcka. Ne te till gracke jeta ka derguar plot te tjere si ne dashuria ime, ndaj duhet te kishe me shume besim te me tregoje se pse kjo heshtja jote e pikelluar gjendej cdo dite ne ate shikim te bukur. Shikimi yt qe me perndjek edhe ne gjume. Ahh sa me ka marre malli per ty, se merr dot me mend. Dashuria ime ti, i bukuri im, fisniku im. Nje mall qe me tremb me dhimbjen qe do sjell me vete, sepse duhet kohe, aq kohe sa ne nuk dijme ta masim, por jemi me shpresen e dashurise se Ai qe na afroi, do te na bashkoi..

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga *GI* : 02-11-2018 nė 01:58
*GI* nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-11-2018, 06:15   #883
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,341
Thanks: 444
Thanked 1,690 Times in 675 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

laje makinen se na bere pantallonat pis kur zbres mor burr
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-11-2018, 08:48   #884
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,611
Thanks: 3,137
Thanked 2,634 Times in 1,709 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Sado me shef konfuze me ler ti perball vet cdo gje, mos nderhy e di cfare bej!
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-11-2018, 10:44   #885
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,341
Thanks: 444
Thanked 1,690 Times in 675 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Sado me shef konfuze me ler ti perball vet cdo gje, mos nderhy e di cfare bej!
hemi dryq ke ra ndashni eeeeee
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-11-2018, 10:58   #886
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,611
Thanks: 3,137
Thanked 2,634 Times in 1,709 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
hemi dryq ke ra ndashni eeeeee

Me nje engjell qe mezi pres ta perqafoj
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-11-2018, 11:13   #887
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,684
Thanks: 3,634
Thanked 3,944 Times in 2,665 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 194
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

one kiss burns 6 calories.Do u want to work out ?
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-11-2018, 12:22   #888
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,341
Thanks: 444
Thanked 1,690 Times in 675 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Me nje engjell qe mezi pres ta perqafoj
jalla lum ti moj zemer haha he more burra ju iku kot Lea.
Lea mos kishte vene kurore engjelli sa per hallowin moj
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-11-2018, 15:16   #889
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,611
Thanks: 3,137
Thanked 2,634 Times in 1,709 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
jalla lum ti moj zemer haha he more burra ju iku kot Lea.
Lea mos kishte vene kurore engjelli sa per hallowin moj
A ti do vrare
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 02-11-2018, 16:46   #890
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 22,636
Thanks: 9,368
Thanked 8,243 Times in 5,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 433
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Si kuptoj me stinet e amla jeme, sepse ti i ke veshur gjithesisht me pranveren e ndjenjes tende te cilen e gjej tek flatrat e cdo rrezeje shtegtare perplasur krahesh per te me bere te ndihem pjese e jotia... perjete.
__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 02-11-2018, 17:39   #891
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,404
Thanks: 14,206
Thanked 8,434 Times in 5,635 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Te mbajme FORTE njeri-TJETRIN.
Ana bankare ska vlere......e tjera,
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 02-11-2018, 18:49   #892
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,404
Thanks: 14,206
Thanked 8,434 Times in 5,635 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Te mbajme FORTE njeri-TJETRIN.
Ana bankare ska vlere......e tjera,
Perse kjo Beno????
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 02-11-2018, 23:31   #893
*GI*
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 25
Thanks: 7
Thanked 9 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
*GI* ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Ahhh sikur te mos me shikoje si trofe....
Ahhhh sikur te me kishe treguar pak me teper, do te te kisha falur dhe do te te kisha falur jeten time gjithashtu....
Ahhhh sikur te me kishe dashur kaq sa te dua...
Ahhhh sikur....sikur.., boten do kisha kthyer permbys per ty.
Sa vone je, sa vone jemi, sepse ti besove me shume se mua gjithkend tjeter, besove egon tende, besove kohen e humbur, humbjen vete, dhe zhgenjimit tim i dhe nje aresye me teper per te mos besuar kurr ne dashuri, edhe pse per mua ishe ndjenja e pare....
Sikur ta dish sa shume ke humbur dhe sa shume me bere te humb.....
Sikur.....
*GI* nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-11-2018, 13:47   #894
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,999
Thanks: 3,917
Thanked 3,171 Times in 1,521 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

kur do instalohesh se qe kur ke lene punen me mbyten telefonatat per te ditur se ku do punosh
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 08-11-2018, 13:53   #895
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,198
Thanks: 4,724
Thanked 10,463 Times in 3,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Te dua cdo dite e me shume!
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 14:06   #896
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,694
Thanks: 7,320
Thanked 3,385 Times in 1,756 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Mon petit cœur chérie...!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Fshatari pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 14:53   #897
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,611
Thanks: 3,137
Thanked 2,634 Times in 1,709 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Flm qe me mbeshtet!
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 15:32   #898
Ēaushi
V.I.P
 
Avatari i Ēaushi
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 3,207
Thanks: 6,093
Thanked 2,557 Times in 1,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Ēaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėmĒaushi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

.....
- E mira ime, je Ti... !
__________________
Dhuro shumė...e prit pak!
Ēaushi nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Ēaushi pėlqehet nga
i vjetėr 11-11-2018, 22:16   #899
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,198
Thanks: 4,724
Thanked 10,463 Times in 3,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Dashuri na u beft Edhe 100 vjeēe gezimi yn i pare Lila.
Faleminderit qe me dhe mundesin Te behem mamaja e kesaj mrekullie.
Je t’aime ą l’infini !❤️❤️❤️❤️
Beaute nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 11-11-2018, 22:20   #900
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 2,341
Thanks: 444
Thanked 1,690 Times in 675 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Dashuri na u beft Edhe 100 vjeēe gezimi yn i pare Lila.
Faleminderit qe me dhe mundesin Te behem mamaja e kesaj mrekullie.
Je t’aime ą l’infini !❤️❤️❤️❤️
Edhe 100 o zemrushe ju befte vajzs krenari e qofte e lumtur.
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur