Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2018, 16:29   #61
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,673
Thanks: 2,475
Thanked 4,531 Times in 1,537 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Qendisme eshte. Pune cilesore shoku, ndaj te ngjet si pikture. Kjo eshte punuar kryq.

Jeremiah eshte punuar ne nje ane ( keshtu I thone) Kjo eshte e preferuara ime.
BA4A1592-7283-4C30-B649-E67AC41BA88F.jpg

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Prudence : 08-11-2018 nė 16:33
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 16:37   #62
Erdhi Dimri
me ortekė
 
Avatari i Erdhi Dimri
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Upstate NY
Posts: 205
Thanks: 158
Thanked 125 Times in 66 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Erdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėmErdhi Dimri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Qendisme eshte. Pune cilesore shoku, ndaj te ngjet si pikture. Kjo eshte punuar kryq.

Jeremiah eshte punuar ne nje ane ( keshtu I thone) Kjo eshte e preferuara ime.
bashkangjitje 21932
Te lumshin duart dhe sa me shume produktivitet --ne keto kohera kaq te papershtatshme per artistin shqiptar!
Erdhi Dimri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Erdhi Dimri pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 16:43   #63
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,673
Thanks: 2,475
Thanked 4,531 Times in 1,537 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

e kam ēik dell per artin ne fakt. Dikur shkruaja ndonje vjershe (te cilat me pas nuk me pelqenin) edhe kaloja kohen me ndonje vizatim si me poshte.
A2EFAA63-602A-4572-B0CD-329E4FAFAF4D.jpg
4287D363-D06F-43EB-9B8A-738A4396CCE7.jpg

Ndonjehere( edhe pse seshte mire) ndihmoj kalamojt me projectet.
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 17:09   #64
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,176
Thanks: 1,278
Thanked 1,288 Times in 807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Ne kanalin televiziv Albanian Culture TV ne New York me kengen 'Romane'.

Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 2017-08-30 16.21.21.jpg (23.3 KiloByte, 87 shikimet)

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beu_Shpata : 08-11-2018 nė 17:13
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beu_Shpata pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 17:50   #65
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 4,305
Thanks: 4,511
Thanked 1,884 Times in 824 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 162
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Qendisme eshte. Pune cilesore shoku, ndaj te ngjet si pikture. Kjo eshte punuar kryq.

Jeremiah eshte punuar ne nje ane ( keshtu I thone) Kjo eshte e preferuara ime.
bashkangjitje 21932
Te lumshin duart Prudence
Edhe mami im dhe vjehrra ime punojne shume nga keto. Dikur kam punuar edhe une pak, po une aq sa bej nje heq fiksimin dhe pastaj sbej me. Gjithashtu dhe me grep kam punuar nja dy gjera, dhe me gjilpere kam qendisur dicka per femijet, dhe me shtize i kam bere nja dy shalle burrit. Kur tegjej kohe do tju bej nga nje foto e ta pasuroj temen. Po edhe ta krenoj cik veten.
Do mundohem te gjej po i pata ruajtur edhe ca kocka dhe nerva qe i kam pas vizatuar dikur. Kam pas shkruajtur dhe nje fletore me vjersha, po kur i lexova ca kohe me vone thashe me vete sa budalleqe paskam shkruar, u turperova nga vetja dhe e grisa.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 18:29   #66
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 10,962
Thanks: 1,098
Thanked 6,363 Times in 2,857 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 208
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Ju qenkeni te gjithe artiste! Dhe me qiri tju kishin kerku sdo tju gjenin e tu mblidhshin te gjithe ketu. Gud xhob everibadi
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 18:54   #67
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,274
Thanks: 1,628
Thanked 1,610 Times in 1,196 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
xhu tu priti tu dro
Cfare po thua?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 18:59   #68
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 32,377
Thanks: 13,377
Thanked 16,651 Times in 6,574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Cfare po thua?
je shume i bukur per te vizatuar
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 19:01   #69
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,274
Thanks: 1,628
Thanked 1,610 Times in 1,196 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
je shume i bukur per te vizatuar
hahah nuk e kuptova
priti


hahahah
kete xhuin e kuptova, kete priti dhe dro hic fare.
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 10:11   #70
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,581
Thanks: 372
Thanked 1,874 Times in 1,264 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Me cuditen zografisjet e Rexhines...eshte i vetmi mjek qe i lexohet shkrimi
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 12:54   #71
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 32,377
Thanks: 13,377
Thanked 16,651 Times in 6,574 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Me cuditen zografisjet e Rexhines...eshte i vetmi mjek qe i lexohet shkrimi
jam mundur te shkruaj mire aty se ndryshe e kam shkrimin shume te shpifur
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 13:01   #72
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,728
Thanks: 155
Thanked 150 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Prudence..ato vizatimet po ti njoh si punet e tua po per qendismat nuk te besoj!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 14:02   #73
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,673
Thanks: 2,475
Thanked 4,531 Times in 1,537 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Prudence..ato vizatimet po ti njoh si punet e tua po per qendismat nuk te besoj!
E pse kshu shoku tanku?
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 15:30   #74
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,690
Thanks: 11,509
Thanked 10,278 Times in 6,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 543
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Prudence..ato vizatimet po ti njoh si punet e tua po per qendismat nuk te besoj!
Besoje tanku besoje, ėshtė e tmerrshme pėr ato qėndismat.
Edhe mua mu duk Qudi nė fillim por u binda dhe e komplimentova pėr kėtė punė para ca kohėsh.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 15:39   #75
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 3,673
Thanks: 2,475
Thanked 4,531 Times in 1,537 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 84
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Te paēa Kepi. Kshu eshte kur flasin pa t'njohur.
Prudence ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 15:44   #76
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 11,833
Thanks: 8,920
Thanked 4,641 Times in 2,886 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 282
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Besoje tanku besoje, ėshtė e tmerrshme pėr ato qėndismat.
Edhe mua mu duk Qudi nė fillim por u binda dhe e komplimentova pėr kėtė punė para ca kohėsh.
Nje komunist duke bindur nje komunist tjeter
Good luck
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 15:45   #77
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 10,728
Thanks: 155
Thanked 150 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 77
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Akrepin e besoj.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 15:48   #78
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,690
Thanks: 11,509
Thanked 10,278 Times in 6,218 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 543
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku janė artistėt e forumit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Nje komunist duke bindur nje komunist tjeter
Good luck
Ėshtė i vetmi tank qė nuk e shiti dot pėr skrap Saliu.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur