Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2018, 21:28   #581
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 808
Thanks: 189
Thanked 215 Times in 165 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
Emo se keni dhe gati 25 minuta,mos u gzoni kaq shum
Kjo o java jone Pike. Te djelen e mbyllim ndeshjen ne minute te 95 me gol komplet jashtloje.
U kry!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 21:59   #582
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,506
Thanks: 12,128
Thanked 7,019 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Kjo o java jone Pike. Te djelen e mbyllim ndeshjen ne minute te 95 me gol komplet jashtloje.
U kry!
Ju KALBSINA keni VETEM nje LOJTAR ...CREATIV.
Ndersa NE kemi...SHTATE.
Do ti rendis????
E SHQYEJ FANELLEN po sju MASAKRUAM.
ALE.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 22:28   #583
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,506
Thanks: 12,128
Thanked 7,019 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Per keta VRROMSAT....

DJALI me i MIRE....tifozi MILANIT.

Por isha une me JUVEN dhe skishte <shonce> KY.

Ne Venedig...ne ka Shkodra KY por jo pordhac.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG_20180917_114550.jpg (21.5 KiloByte, 17 shikimet)
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 21:18   #584
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,506
Thanks: 12,128
Thanked 7,019 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Shkoni boni...SHURREN.
JUVJA me e DOBET e te gjitha KOHRAVE.

Grande RONALDO....dhe mjafton

Shttttttttttttttttttttttttttt
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 21:24   #585
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 808
Thanks: 189
Thanked 215 Times in 165 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Shkoni boni...SHURREN.
JUVJA me e DOBET e te gjitha KOHRAVE.

Grande RONALDO....dhe mjafton

Shttttttttttttttttttttttttttt
Arbitri edhe me gjigand!
Te isha juventin do isha ofendu. Po ju nuk keni cipe.
Sheva ju vinte hakut ju!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 21:29   #586
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,506
Thanks: 12,128
Thanked 7,019 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Arbitri edhe me gjigand!
Te isha juventin do isha ofendu. Po ju nuk keni cipe.
Sheva ju vinte hakut ju!

Jeni dobet JUVE...AGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 21:44   #587
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 808
Thanks: 189
Thanked 215 Times in 165 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: AC Milan

Mund te fitonit me merite. Ky eshte i njejti arbiter qe anulloi golin e Muntarit....Venom!

B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 21:49   #588
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,530
Thanks: 1,557
Thanked 1,623 Times in 922 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Mund te fitonit me merite. Ky eshte i njejti arbiter qe anulloi golin e Muntarit....Venom!

https://www.youtube.com/watch?v=v2AC41dglnM
Jeni bere qesharak sinqerisht.

Duhet dish nje here qe rregullorja ka ndryshuar edhe eshte hequr ndeshkimi i dyfishte penallti + karton. Kerko se e gjen kollaj. Aq me teper kur flitet per prekje te pa vullneteshme.

Edhe me 8 lojtar te lunte Juventus deri neser nuk benit gol. 0 raste e 0 gjuajtje ne porte beret.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 11-11-2018, 22:11   #589
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,506
Thanks: 12,128
Thanked 7,019 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Arbitri edhe me gjigand!
Te isha juventin do isha ofendu. Po ju nuk keni cipe.
Sheva ju vinte hakut ju!
JUVJA....PENICILINEN ja u RRASI...ke BYCA.

Noten ...IDIOT njeri.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:17   #590
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 808
Thanks: 189
Thanked 215 Times in 165 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
JUVJA....PENICILINEN ja u RRASI...ke BYCA.

Noten ...IDIOT njeri.
O klluf nuk ka mbaru as kampionati as Ch.l e nuk keni fitu asigjo deri tashi. Me kyt ekip qe keni duhet te fitoni te gjitha se iket ne faliment perndryshe. Po jo me arbitra shkerdhata.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:30   #591
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,506
Thanks: 12,128
Thanked 7,019 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
O klluf nuk ka mbaru as kampionati as Ch.l e nuk keni fitu asigjo deri tashi. Me kyt ekip qe keni duhet te fitoni te gjitha se iket ne faliment perndryshe. Po jo me arbitra shkerdhata.
O PICMUT...mos diskuto me BENIN per FUTBOLL.

Urte ATY....ZGJEBS se po na trego ne ukrainasin


ALEEEEEEEEEEEEEEE
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:32   #592
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,530
Thanks: 1,557
Thanked 1,623 Times in 922 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
O klluf nuk ka mbaru as kampionati as Ch.l e nuk keni fitu asigjo deri tashi. Me kyt ekip qe keni duhet te fitoni te gjitha se iket ne faliment perndryshe. Po jo me arbitra shkerdhata.
https://www.facebook.com/17868812895...2369277921360/
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:32   #593
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 808
Thanks: 189
Thanked 215 Times in 165 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
O PICMUT...mos diskuto me BENIN per FUTBOLL.

Urte ATY....ZGJEBS se po na trego ne ukrainasin

https://www.youtube.com/watch?v=ZgPuzFYbs8s

ALEEEEEEEEEEEEEEE
Urte...rubentini
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:36   #594
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,506
Thanks: 12,128
Thanked 7,019 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

kur JEVGJIT me ato FYTYRA bejne dasem qahet daullja.

EPOKALE SHQIPTARE...mungon dhe ky qobani ka vllora dhe behet...monumentale.


ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:46   #595
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,416
Thanks: 1,111
Thanked 912 Times in 504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Ne 2003 Milan kunder Juventus


__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:49   #596
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,506
Thanks: 12,128
Thanked 7,019 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

E dini juve qe ky kombi SOT PERSE eshte ...IDIOT???

Jetojne me lexhenda(ky te pakten QUHEJ).

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:51   #597
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 808
Thanks: 189
Thanked 215 Times in 165 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 3
B.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuarB.E.V ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: AC Milan

O Daku ....kur ti gerthet ate Aleeee behesh tifoz medioker dhe e din pse. Sheves i heq kapelen ashtu sic hiqet per Pinturicchio....Po ju nuk jeni sportive!
Ale ishte e eshte njeri ! Fanculo!
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:54   #598
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 3,530
Thanks: 1,557
Thanked 1,623 Times in 922 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Rast i ngjashem sot ne ndeshjen Atalanta Inter.

Penallti per interin per nje prekje me dore te Mancini, mbrojtesit te Atalanta.

Distanca ishte e afert edhe prekja e pa qellimshme. U akordua 11 metersh por jo karton per mbrojtesin.

Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 22:57   #599
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,506
Thanks: 12,128
Thanked 7,019 Times in 4,693 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
O Daku ....kur ti gerthet ate Aleeee behesh tifoz medioker dhe e din pse. Sheves i heq kapelen ashtu sic hiqet per Pinturicchio....Po ju nuk jeni sportive!
Ale ishte e eshte njeri ! Fanculo!
Po ik o katnar se srri une te qi karet me ty per OBJEKTIVITET.

Kta te tjeret kane nerva ti sqarojne ....plisat.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-11-2018, 23:04   #600
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,416
Thanks: 1,111
Thanked 912 Times in 504 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: AC Milan

History ne Europe! Ska kush tjeter nga Italia! Knaquni ju tjeret me tituli Seria A!

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur