Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Trojet shqiptare

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2018, 01:04   #21
Beast
Super Anėtar
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 181
Thanks: 195
Thanked 95 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Beast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Beast, besoj e di ku gjendet Tėrsteniku, fshati mė i bukur i Drenicės.
Besoj gjithashtu e di se Rifat Kukaj dhe Violetė Kukaj tė kėtij fshati janė.

Origjinėn tėnde na e le si pėrgjysmė, helbete mos je ndonjė LLaushė, Prekaz, Polac, Kryshevc....

Respekt drenicaku im,
Ademi
Une jom i gjysem nga Prekazi. Nana jem eshte e Prekazit. Te Kulla e Ahmet Delis.

Baba jem eshte i Runikut.
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2018, 23:04   #22
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,042
Thanks: 0
Thanked 3,010 Times in 1,699 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 234
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 23:11   #23
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,532
Thanks: 12,158
Thanked 7,037 Times in 4,705 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Une jam Bektashi ka baba,Orientalist ka moma.

Diku aty afer...Beratit.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 23:14   #24
SystemA
MORIOR invictus
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 41,532
Thanks: 12,158
Thanked 7,037 Times in 4,705 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 318
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

MuzakAJ apo TopiAJ...ngelet te hulumtohet.
__________________
El amor todo lo vence, el dinero todo lo alcanza, todo culmina con la muerte, el tiempo todo lo sella.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 08-11-2018, 23:28   #25
ron
.
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 3,393
Thanks: 203
Thanked 383 Times in 251 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
ron ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

mistrec berati lol
ron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ron pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 07:01   #26
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 3,463
Thanks: 4,133
Thanked 1,174 Times in 652 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Kur te shkoj ne shqiperi heren tjeter duhet sezbon te vizitoj beratin per here te pare.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kurt pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 09:11   #27
Beast
Super Anėtar
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 181
Thanks: 195
Thanked 95 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Beast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Kur te shkoj ne shqiperi heren tjeter duhet sezbon te vizitoj beratin per here te pare.
Edhe une
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 15:41   #28
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,680
Thanks: 240
Thanked 420 Times in 316 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Veda jom me prinder pri Shkodre … le e rrit n'Tiron … me shum e ndjej veten Shkodran se sa Tiranas, te keqen vellai …
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Duaje Siveten pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 18:18   #29
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,042
Thanks: 0
Thanked 3,010 Times in 1,699 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 234
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Kur te shkoj ne shqiperi heren tjeter duhet sezbon te vizitoj beratin per here te pare.
There is nothing like returning to a place that remains unchanged to find the ways in which you yourself have altered.
Mandela

Mos ki pritshmeri te larta, ketu koha ka ndalur.
Dhe bukuria eshte e perkryer.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 19:45   #30
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,976
Thanks: 2,898
Thanked 3,020 Times in 2,006 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Nga Gjylekari jemi shperngulur ke Muqibaba dhe se fundit do ikim per Peqin se nga aty thone vetem gjysem ore i bene njeriu me furgon per te pdhazhi
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 20:04   #31
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,417
Thanks: 1,030
Thanked 388 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 20:24   #32
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 39,640
Thanks: 11,474
Thanked 10,257 Times in 6,203 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 541
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Nga Gjylekari jemi shperngulur ke Muqibaba dhe se fundit do ikim per Peqin se nga aty thone vetem gjysem ore i bene njeriu me furgon per te pdhazhi
Shko nė Karaburun se e ke pdhazhin mė afėr.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 01:40   #33
Eleonore
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 10
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Eleonore ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Majmun i bardhe Japonie nga Mami dhe Olympian nga Babai.EK
Eleonore nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 10:44   #34
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 6,976
Thanks: 2,898
Thanked 3,020 Times in 2,006 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Shko nė Karaburun se e ke pdhazhin mė afėr.
A eshte ky Karaburuni afer asaj Ksam..es, nese po nuk ik aty po nuk i pati 💯 milja detare nga aty
__________________
...fly, fly, fly my Butterfly !
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 10:48   #35
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,081
Thanks: 3,330
Thanked 8,562 Times in 2,807 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 221
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ron Shiko postimin
mistrec berati lol
Vetem nga Berati nuk Te kam imagjinuar ty. Lol

Un te dija nga mesi shqipnise.
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 10-11-2018, 11:13   #36
Beast
Super Anėtar
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 181
Thanks: 195
Thanked 95 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Beast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Vetem nga Berati nuk Te kam imagjinuar ty. Lol

Un te dija nga mesi shqipnise.
Prej kahit je ti ?
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 11:13   #37
Lea
Love!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 7,136
Thanks: 2,315
Thanked 1,958 Times in 1,261 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Tironse !
__________________
love!
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Lea pėlqehet nga
i vjetėr 10-11-2018, 11:17   #38
Beast
Super Anėtar
 
Avatari i Beast
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 181
Thanks: 195
Thanked 95 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Beast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyerBeast ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Tironse !
Tirona ne zemrat tona
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beast pėlqehet nga
i vjetėr 10-11-2018, 11:17   #39
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,416
Thanks: 3,699
Thanked 2,437 Times in 1,160 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Nga Gjylekari jemi shperngulur ke Muqibaba dhe se fundit do ikim per Peqin se nga aty thone vetem gjysem ore i bene njeriu me furgon per te pdhazhi
...

Tungatjeta preshevar...
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Samiu pėlqehet nga
i vjetėr 10-11-2018, 11:18   #40
Samiu
V.I.P
 
Avatari i Samiu
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 5,416
Thanks: 3,699
Thanked 2,437 Times in 1,160 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 127
Samiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėmSamiu i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Nga cilin vend ne Shqiperi etnike jeni ju?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Vetem nga Berati nuk Te kam imagjinuar ty. Lol

Un te dija nga mesi shqipnise.
Une e dija Ron-in, "rebeli me arsye" nga Shkupi.
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur