Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2018, 23:57   #21
magnus
©
 
Avatari i magnus
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 8,846
Thanks: 162
Thanked 601 Times in 388 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Maqedonet dhe Epirotet = Ilir / Thrak ?

ohu, ka burime sa te duash. strabo, plini plaku, appiani, etj etj etj, te gjithe thone qe getet ishin dake

por po sjell vetem Justinin shekulli i III i eres tone,nese nuk mjafton ky, po i sjell te gjithe me radhe ata me siper.

nuk jam tipi qe sjell informata kshu me do qefi mua

kqyre

https://books.google.com/books?id=r-...6AEwC3oECAUQAQ


"Daci quoque suboles Getarum sunt"
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur