Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 01-02-2017, 21:54   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,336
Thanks: 7,427
Thanked 3,402 Times in 1,389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Vrap ēdo mėngjes pėr 52 vjet e 39 ditėRon Hill eshte 78 vjecari britanik i cili pas 19,032 ditesh te panderprera vrapi, beri pushimin e pare ne mbi 52 vjet. BBC regon sesi atleti britanik Ron Hill ka dale per vrap cdo mengjes qysh nga 20 Dhjetori i vitit 1964, duke regjistruar minimumi nje milje (1.6km) vrap. Ai ka vrapuar edhe me nje kembe ne allci pas nje operacioni, madje edhe diten kur kishte patur nje aksident me makine, kishte vrapuar.

Ne total llogariten 160.000 milje vrap, apo 6 xhiro rreth globit. Te shtunen e kaluar Hill ndjeu dhimbje ne kraharor, dhe vendosi te mos dale per vrap te nesermen, per hater te familjes, sic thote, duke nderprere rutinen. Hill eshte britaniku i pare qe fitoi Maratonen e Bostonit. Ai ka marre pjese ne mbi 115 maratona dhe ngriti nje kompani qe prodhon aksesore per vrapuesit.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-02-2017, 23:31   #2
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,418
Thanks: 6,383
Thanked 6,975 Times in 3,349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Vrap ēdo mėngjes pėr 52 vjet e 39 ditė

Wht an inspiration .. : )

Me k'te kemben ne allci, me kujtoi veten time.. kur veja ne palester/stervitje, njeren kembe me atlete, e tjetren ne cast. It comes within u. loool
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-02-2017, 01:57   #3
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,891
Thanks: 9,242
Thanked 2,901 Times in 1,478 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vrap ēdo mėngjes pėr 52 vjet e 39 ditė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Wht an inspiration .. : )

Me k'te kemben ne allci, me kujtoi veten time.. kur veja ne palester/stervitje, njeren kembe me atlete, e tjetren ne cast. It comes within u. loool
Zana, njoha nje grua plake 104 vjece ne Greqi, qe cdo dite te jetes se saj, qe 4 vjece deri sa vdiq 108 vjece, ajo shkonte CDO dite te bente not ne det. Cdo dite, dimer, behar, per 104 vjet radhazi ajo bente not te pakten 1 ore ne dite.

E permenda nje here kete plaken ne nje postim ketu ne forum, qe kishte fituar dy llotari ne jete. Njeren e perdori qe bleu shtepine si saraje, qe me dha mua me qera (8 dhoma), ndersa llotarine e dyte e mbajti nen dyshek, deri sa i iku vlera.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-02-2017, 21:30   #4
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,125
Thanks: 0
Thanked 606 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vrap ēdo mėngjes pėr 52 vjet e 39 ditė

Ej, s'ka ardhe akoma 1 Prilli. Ca boni kshu, ne 3 postime 3 rrena, s'ka bo noihere vaki, as kur luan rrenash.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-02-2017, 21:34   #5
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,418
Thanks: 6,383
Thanked 6,975 Times in 3,349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Vrap ēdo mėngjes pėr 52 vjet e 39 ditė

Interesante H-Kitty .

Po c'ne e mbajti poshte jastekut ?
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2017, 03:42   #6
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,891
Thanks: 9,242
Thanked 2,901 Times in 1,478 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vrap ēdo mėngjes pėr 52 vjet e 39 ditė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Interesante H-Kitty .

Po c'ne e mbajti poshte jastekut ?
Ta kursente moj per rainy days...ahahaha.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-02-2017, 03:47   #7
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,891
Thanks: 9,242
Thanked 2,901 Times in 1,478 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vrap ēdo mėngjes pėr 52 vjet e 39 ditė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga atrevido Shiko postimin
Ej, s'ka ardhe akoma 1 Prilli. Ca boni kshu, ne 3 postime 3 rrena, s'ka bo noihere vaki, as kur luan rrenash.
Apo nuk shkojne perrallat kur je semure ne shtrat o Atrevido.

Mire u bere zotrote, apo te erdhi rradha te abonohesh tek tema jeme "A ka jete mbas vdekjes"?

Me lot qesha kur e lexova komentin tend!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-02-2017, 20:56   #8
atrevido
edamus bibamus gaudeamus
 
Avatari i atrevido
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 3,125
Thanks: 0
Thanked 606 Times in 346 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 78
atrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėmatrevido i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Vrap ēdo mėngjes pėr 52 vjet e 39 ditė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Apo nuk shkojne perrallat kur je semure ne shtrat o Atrevido.

Mire u bere zotrote, apo te erdhi rradha te abonohesh tek tema jeme "A ka jete mbas vdekjes"?

Me lot qesha kur e lexova komentin tend!
Fale keshillave te mamit, e kalova. Pi ēaj dhe ha mjalt pa fund - me thonte. I mbarova nja tre kavanoza. Tani gripin e hoqa, por ishalla s'po me kap ndonje diabet.
__________________
La vita č come il mare, non gliene frega un cazzo se non sai nuotare.
atrevido nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur