Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sportet amatoriale > Gjuetia dhe peshkimi

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-05-2018, 10:21   #21
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,506
Thanks: 2,821
Thanked 2,819 Times in 1,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Ke ai qe bertet hajde peshk i fresket ke lagja me makine.
🖤 (1)
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 11:00   #22
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,354
Thanks: 8,151
Thanked 6,206 Times in 2,643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 186
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Ku ka me peshkun e detit mer babe…
nuk bon as ai i lumit apo i kanalit, as ai i rezervuarit apo i liqenit!
Ene sardelja 20 lekshe e detit, osht me e mir se Krapi i Shkodres
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
🖤 (1)
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 11:07   #23
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,885
Thanks: 2,470
Thanked 4,438 Times in 2,854 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?Koran,peshk liqeni degjoni mu edhe pse s'jam peshk ngrenese lol
🖤 (1)
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 11:26   #24
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,230 Times in 679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin


Koran,peshk liqeni degjoni mu edhe pse s'jam peshk ngrenese lol
Kam dyshime qe Belushka eshte me e shijshme se sa Korani
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 11:31   #25
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,506
Thanks: 2,821
Thanked 2,819 Times in 1,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Kam dyshime qe Belushka eshte me e shijshme se sa Korani
E ke gabim,ngjajne njesoj biles ne Pg nese smerr vesh ta shesin belushken per Koran..por korani eshte me i mire.
🖤 (1)
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 11:33   #26
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,885
Thanks: 2,470
Thanked 4,438 Times in 2,854 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Provo koran e do me kujtosh ANGE...

Ps; Ti Brain Pogradecar je ihere,nga i merr keto informata lol?
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 11:34   #27
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,506
Thanks: 2,821
Thanked 2,819 Times in 1,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Provo koran e do me kujtosh ANGE...

Ps; Ti Brain Pogradecar je ihere,nga i merr keto informata lol?
Shqiperia eshte e vogel.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 11:37   #28
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,230 Times in 679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Me peshkatar dhe fshatar te Pogradecit kam folur e diskutuar shpesh per kete Koran VS Belushke. Korani eshte me i rralle, edhe me i shtrenjte si peshk, por kush mer vesh tamam nga peshku e vlerson Belushken me te shijshme. Jane e njejta familje peshqish.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 12:38   #29
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,885
Thanks: 2,470
Thanked 4,438 Times in 2,854 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Me peshkatar dhe fshatar te Pogradecit kam folur e diskutuar shpesh per kete Koran VS Belushke. Korani eshte me i rralle, edhe me i shtrenjte si peshk, por kush mer vesh tamam nga peshku e vlerson Belushken me te shijshme. Jane e njejta familje peshqish.
Ne fakt eshte e vertet,korani eshte me i rrall e si pasoje me i shtrenjte,pikerisht sepse ky peshk ka shume kerkesa dhe peshkataret ne pamundesi te plotesojne kerkesat e klienteve,shesin belushken e pagezuar si koran...

Qendron ajo qe tha Brain me lart,mund te jene e njejta familje por korani ben dallimin gjithsesi...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 13:28   #30
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,582
Thanks: 305
Thanked 362 Times in 243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

E ku ka si gjuetia ne det. Kur nuk i bie i fut nje te kredhur ne uje.
Pastaj peshku i ujrave te kripura eshte me i pastri, me i ushqyeshmi dhe me i miri.
Sa per diskutimin Koran vs belushka une parapelqej koranin.
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 13:40   #31
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,230 Times in 679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Me thene te drejten dhe une Koranin pelqej me shume. Por kush ka njerez nga Pogradeci le te pyese se cili eshte me i shijshem.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 13:54   #32
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,885
Thanks: 2,470
Thanked 4,438 Times in 2,854 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Keto qe thash i di nga njerez te vendit e qe merren me peshkimin vite tash,jo me kot permenda koranin...

Une gjithsesi peshq nuk kam gjuajtur ndonjehere,vec banje kam bere
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 14:02   #33
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,582
Thanks: 305
Thanked 362 Times in 243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Keto qe thash i di nga njerez te vendit e qe merren me peshkimin vite tash,jo me kot permenda koranin...

Une gjithsesi peshq nuk kam gjuajtur ndonjehere,vec banje kam bere
Dmth ty te kane gjuajtur peshqit nderkohe qe beje banje, nuk i paske gjujt
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 14:11   #34
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,885
Thanks: 2,470
Thanked 4,438 Times in 2,854 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Jo jo une s'gjuj,ata pisat vec me kan gjujt ne fakt une sa i hipnotizoja,si ato sirenat ,ke parasysh besoj ..e kshu binin ne gracke lol
🖤 (1)
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 14:18   #35
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,582
Thanks: 305
Thanked 362 Times in 243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Jo jo une s'gjuj,ata pisat vec me kan gjujt ne fakt une sa i hipnotizoja,si ato sirenat ,ke parasysh besoj ..e kshu binin ne gracke lol
Gjynaf, Po peshq hesapi, pa tru lol
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 14:23   #36
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,506
Thanks: 2,821
Thanked 2,819 Times in 1,569 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Frank Shiko postimin
Gjynaf, Po peshq hesapi, pa tru lol
Ruhu ti matrapaz se po te hypnotizon kjo e po te kap ndonjera ketu qe e ka vjehrren beqare.Pas asaj fotos me breke te verdha qe hudhe mbreme te eshte rrit shume audienca.

Gahahahaahahah

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Venom : 28-05-2018 nė 14:32
🖤 (1)
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 14:30   #37
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,582
Thanks: 305
Thanked 362 Times in 243 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brainiac Shiko postimin
Ruhu ti matrapaz se po ti hypnotizon kjo e po te kap ndonjera ketu qe e ka vjehrren beqare se pas asaj fotos me breke te verdha qe hudhe mbreme te eshte rrit shume audienca.

Gahahahaahahah
Prit se skane pare gje akoma
Sonte do dal me robdishamber.

Ahahahahahahaha
🖤 (1)
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2018, 18:22   #38
﴾®﴿
Super Anėtar
 
Avatari i ﴾®﴿
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 291
Thanks: 126
Thanked 93 Times in 70 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
﴾®﴿ ka mbyllur reputacionin
Re: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

vetėm nė bllok


lol
﴾®﴿ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-07-2018, 23:03   #39
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,230 Times in 679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Peshkimi ne Liqenin Artificial te Tiranes
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg EF60BA4F-0030-474B-A31D-C7385C3BE635.jpg (20.9 KiloByte, 20 shikimet)
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-07-2018, 02:55   #40
murik
peace and love
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Vendndodhja: philadelphia
Posts: 1,660
Thanks: 1,242
Thanked 775 Times in 484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
murik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyermurik ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Preferoni te gjuani peshk ne Det, Liqen apo lume ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Peshkimi ne Liqenin Artificial te Tiranes
Pash Zotin a ka mo peshk te liqeni ? Jam rrit aty afer e kam pas shpine. Ka ndryshu shume. Ku ishin vreshtat me rrush dhe ullinjte e caracat e hidet tani jane bo pallate,lagje banimi.
murik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur