Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti nėpėr botė

Sporti nėpėr botė Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 31-03-2018, 20:14   #1
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
BOX - peshat e renda!

Sonte eshte super dueli Joshua vs Parker.

Dy te pamposhtur deri me sot. Joshua konsiderohet favorit por nuk do ta kete aq te lehte perballe shpejtesise se Parker.

Fituesi i ketij dueli do te ndeshet me shkaterruesin Wilder, poashtu i pamposhtur deri sot.

Statistikat:Dhe tash po dal te qellimi qe e hapa temen. Po e patet naj link te mire ndajeni me miq e dashamire. Lol
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2018, 20:31   #2
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Sonte duel shume i mire.

Ndoshta kundershtari me i forte i Joshuas deri me tani, me perjashtim te Klitschkos.

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2018, 20:38   #3
ThegreatGatsby
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2012
Posts: 2,188
Thanks: 812
Thanked 445 Times in 273 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
ThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėmThegreatGatsby i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Su mbanka ky Xhoshua
__________________
G.R Lucrative Innovations & CO.
ThegreatGatsby nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2018, 21:54   #4
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Fitoi Joshua ne rundin e 7-te.

Tani e pret fituesin e duelit Wilders - Fury. Edhe keta dy pa asnje humbje deri me tani.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2018, 22:02   #5
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,758
Thanks: 834
Thanked 1,586 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Fitoi AJ.
Rusi u duk mire 3-4 raundet e para por qe humbi shume energji duke shkarku grushte ku shumica smerrnin asnje pike. Megjithate si nje 38 vjecar luftoi mire.

AJ personalisht akoma s'bind per aq kohe sa po rref 38 dhe 41 vjecar. Akoma ska ra n'hunlesh thote nje shprehje . Kisha qef nje duel me ate Wilder por mesa shof AJ po pret sa te kape dhe ai 35-36 vjec qe te ndeshet . U bon 2 vjet qe Wilder e fton publikisht per nje ndeshje boksi , por qe Joshua i shmanget. Fituesi Wilder vs Fury ndoshta do na e jap kte kenaqesi te shohim AJ vs Wilder.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2018, 22:07   #6
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Joshua nuk i shmanget por nuk dakordohen per kushtet e kontrates. Menaxherat e wilders kerkojne shume me shume se qe vlene wilders realisht. E ka vetem nje brez.

I parafundit qe e rrahu Joshua ishte 26 vjecar, ai ne fillim te temes. Ishte pa asnje humbje.

Megjithate dueli Joshua - Wilders do te ndodhe shpejt, nese Wilders e kalon Furyn fillimisht sepse aty nuk ka asgje te sigurte.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-09-2018, 22:15   #7
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,758
Thanks: 834
Thanked 1,586 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Joshua nuk i shmanget por nuk dakordohen per kushtet e kontrates. Menaxherat e wilders kerkojne shume me shume se qe vlene wilders realisht. E ka vetem nje brez.

I parafundit qe e rrahu Joshua ishte 26 vjecar, ai ne fillim te temes. Ishte pa asnje humbje.

Megjithate dueli Joshua - Wilders do te ndodhe shpejt, nese Wilders e kalon Furyn fillimisht sepse aty nuk ka asgje te sigurte.
Qe AJ eshte super boksjer ajo shihet qarte , por po te shohesh 22 ndeshjet e Joshua nuk gjen kundershtar qe t'kene lene ndonje gjurme pervec Klitchkos. Mbetet akoma per tu pare sa i forte eshte realisht AJ. Megjithate me stamina ka bo progres , nuk lodhet si dikur mbas 6-7 raundesh , sjam shume i sigurte per mjekren nese mban apo jo grushta , por kjo mbetet per tu pare sepse deri tani mesa di une vetem Klitchko e ka rrezu ne tapet askush tjeter.

Ps..Perpos gjithe ktyre qe thashe tek AJ me pelqen dicka qe shume boksjer tjere nuk e kane , respektin qe tregon per kundershtaret, pa trash talk , aspak arrogant , thjesht hyn ne ring dhe ben punen e tij. I heq kapelen.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-09-2018, 07:08   #8
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,909
Thanks: 1,111
Thanked 1,230 Times in 679 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Anthony Joshua thyen rusin


Nė 3 raundet e para ishte Alexander Povetkin, ai qė dominoi madje nė njė moment e lėkundi seriozisht nė ring britanikun, por mė pas gjithēka ndryshoi dhe nė raundin e tetė pati buzėqeshje tė stafi i Joshua, i cili mbrojti titujt e tij nė Wembley-n e tejmbushur.
Kundėrshtari i radhės pėr Joshuan mund tė jetė Deontay Wilder, i cili ėshtė kampion i WBC-sė, titulli i vetėm qė i mungon Joshuas. Por, amerikani aktualisht duhet tė mendojė se si ta fitojė pėrballjen me Tyson Fury me 1 dhjetor 2018.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-10-2018, 14:31   #9
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Matja e pare zyrtare mes Wilder dhe Fury.

Secili me psycho se tjetri, do te bohen cop ne ring.

__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
🖤 (1)
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 20:16   #10
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Wilder - Fury serish orar i keq per europen.

Perafersisht ne 4 mengjes.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
🖤 (1)
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 20:21   #11
Beast
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 719
Thanks: 534
Thanked 285 Times in 185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Beast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Wilder - Fury serish orar i keq per europen.

Perafersisht ne 4 mengjes.
Kur eshte ajo ? me 1 ?
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 20:24   #12
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beast Shiko postimin
Kur eshte ajo ? me 1 ?
Nese je ne europe, eshte te dielen ne mengjes.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
🖤 (1)
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 21:00   #13
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,758
Thanks: 834
Thanked 1,586 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Matja e pare zyrtare mes Wilder dhe Fury.

Secili me psycho se tjetri, do te bohen cop ne ring.

https://www.youtube.com/watch?v=RXgRkTIPi20
Po mbijetoi 6 raundet e para Fury , fiton , ndryshe keq e ka punen.

Do jete duel interesant sepse te dy kane mjeker te forte , por kur e hap at krahun ai Wilder nuk e di se kush mund ta duroje ate grusht

Orari s'eshte problem per evropen , sa here qe thone ne 4 te mjesit kane fillu ne 6 ose 7 , kshu qe s'eshte problem.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 21:06   #14
Beast
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 719
Thanks: 534
Thanked 285 Times in 185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Beast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Po mbijetoi 6 raundet e para Fury , fiton , ndryshe keq e ka punen.

Do jete duel interesant sepse te dy kane mjeker te forte , por kur e hap at krahun ai Wilder nuk e di se kush mund ta duroje ate grusht
Fury me te vertet eshte boksier ma i mir . nuk po e shef qysh munet Wilder me fitu veq mos te rrok me nje grusht me fat. Nuk ka teknik hiq ai Wilder ndersa Fury ka.

Joshua vs Fury ish kane ma interesant keshtu ne pergjithesi.
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-11-2018, 23:26   #15
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Po mbijetoi 6 raundet e para Fury , fiton , ndryshe keq e ka punen.

Do jete duel interesant sepse te dy kane mjeker te forte , por kur e hap at krahun ai Wilder nuk e di se kush mund ta duroje ate grusht

Orari s'eshte problem per evropen , sa here qe thone ne 4 te mjesit kane fillu ne 6 ose 7 , kshu qe s'eshte problem.
Sipas nje sondazhi qe e pash:

Tyson Fury 62.3%
Deontay Wilder 31.3%
Barazimi 6.4%

Them se fiton Fury, edhe pse ne kete kategori nuk i dihet. Mjafton nje goditje e mire dhe del ne bahce.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2018, 05:10   #16
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,382
Thanks: 20
Thanked 730 Times in 468 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 89
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Wilder - Fury draw
Sipas meje vendim skandaloz.Wilder duhej te ishte shpallur fitues.

Semiku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2018, 06:09   #17
Beast
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 719
Thanks: 534
Thanked 285 Times in 185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Beast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarėBeast ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Po qfar skandaloz. Ai Fury eshte boksieri ma i mir edhe ka fitu gati cdo round , Wilder i ka ra fat e ka qit posht dy her. Tjeter qka s'ka ba. Fury prape u qu dhe ka vazhdu. S'isht kane per ate ai Wilder kurgja s'kish ba. Ai Fury nese kish pas knockout power kish fitu ma heret. Eshte me te vertet boksier ma i mir ne cdo aspekt perveq knockout power.

Qysh munet me u kane skandaloz kur i ka fitu 10 rounds ? Veq se ai tjetri e ka qit posht 2 her ? por Fury u qu prape . Ne pergjithesi ka fitu ma shume rounds dhe ka fitu. Ky Wilder me taku dikon qe ka teknik si Fury edhe fuqin te kalit ky ka me fjet ma heret po te kalxoj se ky per teknik apo skills eshte boksier i dobet.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beast : 02-12-2018 nė 06:32
Beast nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2018, 16:41   #18
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Live nuk e pash. Nuk me doli gjumi as pas 15 alarmave.

E pash ne youtube. Barazimi mu duk rezultat real.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2018, 17:17   #19
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,758
Thanks: 834
Thanked 1,586 Times in 920 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Edhe une highlights pashe. Nuk mund ta besoj akoma si u ngrit Fury nga ai KO ne raundin e 12? Bravo dhe arbitrit qe ja dha mundesine e numrimit sepse te rrish 5 sec pa levizur fare ne 99% te rasteve e mbyllin ndeshjen direkt.

Edhe per mu barazimi ishte fair. Fury ka teknike te mire por ska grusht , edhe 2 dite te boksonin sdo e hidhte dot n'toke Wilderin.

Rematch pothuajse 100% i garantuar.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-12-2018, 17:34   #20
Rex
◘◘◘♔◘◘◘
 
Avatari i Rex
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: nė fronin tim
Posts: 13,461
Thanks: 3,584
Thanked 4,119 Times in 2,311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 430
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Box: Joshua vs Parker

Shpresoj qe rematch te jete ne europe. Ka lezet kur e shikon ne kohe reale.
__________________
Оptimus orator est qui minimis verbis plurimum dicit
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur