Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-08-2018, 17:04   #101
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,736
Thanks: 2,224
Thanked 2,359 Times in 1,318 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
ti po thua sikur cdokush qe martohet e re e "shtyp" burri ?
not necessarily
Kujt po i drejtohesh mua apo atyre me lart?
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 17:09   #102
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 10,048
Thanks: 8,386
Thanked 5,493 Times in 3,075 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 131
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

eliani e ka hapur me shaka kte temen lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 17:23   #103
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,736
Thanks: 2,224
Thanked 2,359 Times in 1,318 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
eliani e ka hapur me shaka kte temen lol
Se besoj.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 17:35   #104
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,512
Thanks: 368
Thanked 1,855 Times in 1,248 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mia@ Shiko postimin
O Eljan ne jemi femra vet e kemi qene vet ne ate moshe. Ajo moshe eshte per tu edukuar e argetuar me shoqerine. Ajo moshe eshte dhe per tu dashuriar, per te gabuar e mesuar nga gabimet, por kursesi per te krijuar familje e perballur me pergjegjesi familjare.
Mos e shiko femren keshtu si kallep te formuar apo qe ben pune shtepie,etj Ajo akoma nuk eshte e zonja e vetes, e jo me shume. Cfare perfitimi do kete ajo nga nje lidhje me nje mashkull ne ate moshe pervecse do e kete pengese per tu perqendruar ne shkollimin e saj?!
Ti mendon mbase se s’ka nevoje ta vrasi mendjen ajo per leke se kujdesem une per te?! Ketu eshte gabimi. Meshkujt pelqejne ti marrin te vogla me nendimin se do kujdesen ata per to. Do i japin “formen “qe duan. dhe femrat do i duan me shume po te ndihen te detyruara per gjithcka kane bere ata per to.? Po luajte rolin e babait, kujdestarit me te, ashtu do te shikoje tere jeten. Do vije nje dite qe do kerkoje dike tjeter. Nje qe nuk i kujton sa ka shpenzuar per ta rritur e shkolluar. Nje qe kur debatojne nuk i thote une te bera kjo qe je etj, etj.
Mos beni gabim te fejoheni kaq te vegjel. Shijo dhe ti beqarine per ca vjet, se nuk ka si ato vite. Une jam fejuar pasi kam mbaruar shkollen e larte, isha dhe ne pune dhe prape them te kisha pritur dhe ca s’do ishte keq.
kam lexuar idiotlleqe ne jete, po si kjo ketu kurre...dhe e kot te komentosh me tej...se ku eshte kjo diference e madhe vetem ti e sheh...se ku eshte roli i babait vetem ti e sheh (pasi kam shkruar qe kete e pengon vet i ati), se ku jane gabimet vetem ti i sheh...nese ke patur eksperience jo shume pozitive ne jeten tende ky eshte tjeter muhabet. Sa per parate jetes nuk i dihet, sot ka ky dhe dashuron neser do kete ajo dhe besoj se do ta dashuroje...Qe kur shkruan "Mos beni gabim" ti prish ekuilibrin...Tani shaj e belbezo me vete nga inati dhe nga "budallalleqet" qe kam shkruar dhe kthe nje pergjigje nga ato te tuat....


p.s. ne dashuri kush ka parą paguan dhe s'ka asgje te keqe, por kjo s'ka te bej fare...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-08-2018, 18:13   #105
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,512
Thanks: 368
Thanked 1,855 Times in 1,248 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: A kane te drejte prinderit?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
@Elian70, per t‘u bere psikologe behemi te gjithe, e vetmja qe mund t‘i thuhet ketyre te dashuruarve, nese eshte e forte lidhja ose dashuria/respekti qe do te kene per njeri-tjetrin, ia dalshin mbane ne jete!
psikologe behu te tema e psikologjise dhe jo te kjo e humorit...ata edhe mund t'ja dalin mbare ne jete po me prinderit si i behet?!?!
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur