Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-05-2019, 21:30   #81
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,842
Thanks: 945
Thanked 1,611 Times in 917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Do ti ndaloje gomeret e lopet qeveria pa merak ....
E ēa faji kanė gomari e lopa se fondet pėr shtegun e tyre i hėngri derri....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2019, 21:50   #82
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,943
Thanks: 6,466
Thanked 7,700 Times in 4,928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
E ēa faji kanė gomari e lopa se fondet pėr shtegun e tyre i hėngri derri....
kete thuaja pinkut jo mua. une ne gjermani nuku paguaj
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 22:23   #83
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,173
Thanks: 11,574
Thanked 7,079 Times in 4,123 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 211
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Po per kusherinjt e Pinkut po thot ai lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 22:27   #84
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,943
Thanks: 6,466
Thanked 7,700 Times in 4,928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Po per kusherinjt e Pinkut po thot ai lol
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2019, 21:30   #85
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,288
Thanks: 14,122
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Gjith ashtu por esht me qesh e me qajt ...
Do rregullohet sot e neser thon kta e 30 vjet njesoj ...kini durim thon ...per 100 vjet e sigurt qe rregullohet
Nje notizie e fresquante....

Moska vendos tė bėhet kryeqyteti i botės pėr ndarjen e makinave.

Dhjetėra mijėra banorė tė Moskės kanė marrė pėrsipėr ndarjen e makinave pėr tė luftuar kostot e parkimit dhe njė numėr tė vogėl tė hapėsirave, njė prirje qė e ka bėrė kryeqytetin rus njė nga tregjet me rritje mė tė shpejtė nė botė pėr biznesin pėr ndarjen e makinave.

Autoritetet nė qytetin e 12.5 milionė banorėve kanė zvogėluar numrin e hapėsirave tė parkimit pėr tė inkurajuar banorėt tė pėrdorin transportin publik, duke rritur tarifat e parkimit pėr tė rritur tė ardhurat dhe pėr tė lehtėsuar trafikun nė njė nga qytetet mė tė mbushura nė botė.

Maj 16, 2019 20:23 Europe.

PS....ka dhe JUDA jermane te atashuar tek NATA qe kane thene....infrastruktura gjermane eshte......<miserabel> apo ka mangesi,dhe kur te fillojne stervitjet apo nga veriu ne jug duhet shume vremena.Te ishte Hitleri gjalle e....PUSHKATONTE pa gjyq.
Leri me...enveristat ne stalinistat
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 21:51   #86
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,842
Thanks: 945
Thanked 1,611 Times in 917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Nje notizie e fresquante....

Moska vendos tė bėhet kryeqyteti i botės pėr ndarjen e makinave.

Dhjetėra mijėra banorė tė Moskės kanė marrė pėrsipėr ndarjen e makinave pėr tė luftuar kostot e parkimit dhe njė numėr tė vogėl tė hapėsirave, njė prirje qė e ka bėrė kryeqytetin rus njė nga tregjet me rritje mė tė shpejtė nė botė pėr biznesin pėr ndarjen e makinave.

Autoritetet nė qytetin e 12.5 milionė banorėve kanė zvogėluar numrin e hapėsirave tė parkimit pėr tė inkurajuar banorėt tė pėrdorin transportin publik, duke rritur tarifat e parkimit pėr tė rritur tė ardhurat dhe pėr tė lehtėsuar trafikun nė njė nga qytetet mė tė mbushura nė botė.

Maj 16, 2019 20:23 Europe.

PS....ka dhe JUDA jermane te atashuar tek NATA qe kane thene....infrastruktura gjermane eshte......<miserabel> apo ka mangesi,dhe kur te fillojne stervitjet apo nga veriu ne jug duhet shume vremena.Te ishte Hitleri gjalle e....PUSHKATONTE pa gjyq.
Leri me...enveristat ne stalinistat
E ē'e do makinėn nė njė qytet metropol, kur e ke dhe punėn nė rrethina e tė ēon metroja?
Mallkon veten nė trafik, parkim.... pastaj gjobat janė si karamele...
Makina ėshtė pėr ne fshatarėt, qė d' kena metro.... edhe bukėn tė blesh tė duhet makina, jo mė gjėra tė tjera...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2019, 22:06   #87
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,943
Thanks: 6,466
Thanked 7,700 Times in 4,928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Systema i njeh shum mire superstradat (landstrasse) e gjermanise

te paguash nje rruge te qelbur . futja vetes ledio
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2019, 22:17   #88
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,288
Thanks: 14,122
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Systema i njeh shum mire superstradat (landstrasse) e gjermanise

te paguash nje rruge te qelbur . futja vetes ledio
Po ca autostrade LESHI Tiron-Durres.Beni kur do tja kellcasi per Basel,Münich,ka Landsttrasse qe del ne Autobahn...A5,6,7,8-te e me RRADHE.

Pastaj me duhet mua te jem krenar?????????????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 22:24   #89
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,943
Thanks: 6,466
Thanked 7,700 Times in 4,928 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Po ca autostrade LESHI Tiron-Durres.Beni kur do tja kellcasi per Basel,Münich,ka Landsttrasse qe del ne Autobahn...A5,6,7,8-te e me RRADHE.

Pastaj me duhet mua te jem krenar?????????????
ato tallin bythen me shqiptaret.

atenzione lopa
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 17-05-2019, 22:27   #90
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,288
Thanks: 14,122
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ato tallin bythen me shqiptaret.

atenzione lopa
Ke Frankfurt-Drezden si Autostrade.Nga Eisenach deri ne hyrje te Erfurtit,i ke me pllaka BETONI te kohes se Hitlerit.Nuk vdesin KURRE.

Plus per DOLFIN.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 23:15   #91
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 4,101
Thanks: 325
Thanked 558 Times in 412 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Si s'na la nji autostrad shoku enver - ta kishim per model
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 23:42   #92
magnus
©
 
Avatari i magnus
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 8,784
Thanks: 152
Thanked 570 Times in 372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 180
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Si s'na la nji autostrad shoku enver - ta kishim per model
te ka lon hidrocentralet, se po te ishte per salen, liken, nanon, dhe kte mutin e fundit rama(1 km rrug 20 milion dallare te vjedhura dhe askush se rrun ate derr trapi), shqiperia do ishte shteti i vetem ne europe me erresire totale. do kishe drita vetem ne surrel, ne bllok, dhe ne gjirin e lalzit. me gjeneratore...te tjeret te ngroheshin ne diell.
kshu qe thuji flm gjagjit per ato drita, dhe pse hera heres ikin, por sesht faji i tij, ne kohen e tij nuk hiknin hiq.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-05-2019, 23:47   #93
magnus
©
 
Avatari i magnus
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 8,784
Thanks: 152
Thanked 570 Times in 372 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 180
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Autostrada Tiran - Durres Me Pages?!

hej dujsiv, nuk jam ndonje fan i diktatorit hoxha, ka bo hajvanlliqe sa te dush.

por thjesht doja te tregoja ndryshimin midis diktatorit dhe diktatorucit. diktatoret pervec te keqiave kane bere dhe gjera te mira, si dux-i(musolini), ishte njeriu i pare ne europe qe vendosi pensionet per popullin, fjala bie.

kurse kta diktatorucet e albanistanit pas 90-tes, tip rama and co, kta jane hajdute te peshtire ordinere lol. kta dine vetem te vjedhin, sdin te bejn asnje mut tjeter.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i magnus pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur