Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-01-2019, 15:39   #101
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,905
Thanks: 1,111
Thanked 1,225 Times in 674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Per mua Liverpool eshte favorit nr 1 per titullin sivjet. Java 23 +4 nga vendi I dyte. kane formacoin super dhe stol solid. Sigurishte arkitekti Klopp forcat do I perqendroj 100% te Premier League.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 20-01-2019, 15:47   #102
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,063
Thanks: 2,571
Thanked 2,495 Times in 1,402 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 134
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Problemi eshte se Liverpool ka pak lojtare dhe ritmin nuk mund ta mbaj dot edhe ne Premier edhe ne Chl.
Nese sheh pankinen e Liverpool ndryshe nga ajo e City niveli i lojtareve eshte shume me i dobet. Duke mos pas shume alternativa me cilesi Klopp aktivizon po te njejtet lojtare. Ne nje kampionat kur vrapohet e shpenzohet shume energji si ai Anglez kjo gje mund te rezultoj decizive ne fund.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 30-01-2019, 22:31   #103
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,905
Thanks: 1,111
Thanked 1,225 Times in 674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Mbyllet java e 24 ne Premier League! Liverpool + 5 pike ne vend te pare absolut, i ndjekur nga Manchester City i Guardioles. Duket se duelin Klopp VS Guardiola do ta fitoje gjermani ne fund. Reds favorite nr 1. Urime
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 30-01-2019, 22:39   #104
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,515
Thanks: 1,800
Thanked 823 Times in 361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Liverpool FC

Mendoj se klop do dije si ta mbaj skuadren te karikuar deri me finish, me javet qe vijne lodhj do duket me shume ,shpresoj dhe besoj shume te klop, Dortmund Liverpool 2 ekipet e mi te preferuar.c'mon reds!
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2019, 19:41   #105
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,905
Thanks: 1,111
Thanked 1,225 Times in 674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Liverpool barazoi sot 0-0 ne derbin e qytetit kunder Everton. Humb dhe vendin e pare me keto dy pike qe la.

Tani te kuqte i duhen fitore te gjitha ndeshjet e ardhshme, duke shpresuar dhe te ndonje hap fals i Man Cityt.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2019, 19:46   #106
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,600
Thanks: 562
Thanked 828 Times in 618 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Ekip i nordh..gjithmone keshtu e kane lene kampionatin..Ja ta rrafi edhe bayeri ne champions edhe te ikin te bejne kaken.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-03-2019, 06:03   #107
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,063
Thanks: 2,571
Thanked 2,495 Times in 1,402 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 134
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Problemi eshte se Liverpool ka pak lojtare dhe ritmin nuk mund ta mbaj dot edhe ne Premier edhe ne Chl.
Nese sheh pankinen e Liverpool ndryshe nga ajo e City niveli i lojtareve eshte shume me i dobet. Duke mos pas shume alternativa me cilesi Klopp aktivizon po te njejtet lojtare. Ne nje kampionat kur vrapohet e shpenzohet shume energji si ai Anglez kjo gje mund te rezultoj decizive ne fund.
E kisha thene qe do ndodhte keshtu.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 08-03-2019, 21:43   #108
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,581
Thanks: 755
Thanked 1,418 Times in 828 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Pervec stolit qe nuk e ka ne nivelin e City-t , i ka mungu dhe fati ne disa ndeshje. Me Evertonin psh kane pas raste ta mbyllnin 3-0 neshjen.
Mgjth kampionati eshte i gjate dhe ne angli nuk eshte se mungojne surprizat , do kete surpriza dhe per City-in.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-03-2019, 21:51   #109
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,263
Thanks: 6,650
Thanked 7,894 Times in 5,046 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

superliga pushim sot?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 06:44   #110
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,958
Thanks: 14,638
Thanked 8,676 Times in 5,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
superliga pushim sot?
Si THOTE mo....ju dhashe QUNAVE 5 dite PUSHIM..


Deviza SOT...do LUFTOJME dhe do japim GJITSHKA.

GOU REDS=KLOPP
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 01-06-2019, 08:14   #111
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,581
Thanks: 755
Thanked 1,418 Times in 828 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Dizavantazhi Liverpoolit sonte eshte 2 jave pa ndeshje. Pauza te tilla jane te demshme per ekipe qe kishin gjet ritmin perfekt deri para pak javesh.

Megjithate uroj qe Liverpooli mos e diskutoj Tottenhamin sonte edhe pse nuk do jete e lehte.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2019, 19:01   #112
Angel69
Bavarez
 
Avatari i Angel69
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,905
Thanks: 1,111
Thanked 1,225 Times in 674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 47
Angel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėmAngel69 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Liverpool FC

Skuadra e Liverpool pasi jane shpallur kampion te Europes kane marre si dhurate nga nje Iphone X me veshje floriri 24K mr emrat e tyre te stampuar!

__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
Angel69 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angel69 pėlqehet nga
i vjetėr 15-06-2019, 16:59   #113
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,958
Thanks: 14,638
Thanked 8,676 Times in 5,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Liverpool FC

Ku qendron DALLIMI midis REDS dhe Juventusit...


PERSE....Jungs mund te humbasim,por dhe do....FITOJME.

aber SHUME.

Goret apo pseudotifozat e juves MAKARONAXHINJ...akoma llapin,guardiola apo Sarri.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur