Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 20-06-2019, 13:10   #321
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,794
Thanks: 5,218
Thanked 11,053 Times in 3,950 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 328
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Ah mense ! Edhe i here qe u bera trim un nuk me eci.
Me mire do behet ishalla !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 20-06-2019, 14:22   #322
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,788
Thanks: 698
Thanked 2,911 Times in 1,629 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 320
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendes Rexin dhe Jolenen, poashtu edhe Beauten.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2019, 14:25   #323
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,156
Thanks: 215
Thanked 769 Times in 494 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 194
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendes shokun tim te ngushte Lumi
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i magnus pėlqehet nga
i vjetėr 20-06-2019, 14:49   #324
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,788
Thanks: 698
Thanked 2,911 Times in 1,629 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 320
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendes ket shokun e ngusht lart dhe te panjohuren, zanen.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 20-06-2019, 14:50   #325
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,441
Thanks: 9,877
Thanked 8,636 Times in 5,493 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 449
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Mirese u ktheve Lum djali.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 20-06-2019, 14:57   #326
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,796
Thanks: 4,002
Thanked 4,362 Times in 1,643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Pershendes ket shokun e ngusht lart dhe te panjohuren, zanen.
Te pershendes edhe une Ty....flm.
Pershendetje per te gjithe...
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 20-06-2019, 15:03   #327
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,788
Thanks: 698
Thanked 2,911 Times in 1,629 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 320
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Mirese u ktheve Lum djali.
Mire se te gjeta, ty cool te pershendeta ne postimin e pare qe u riktheva.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ragnar pėlqehet nga
i vjetėr 20-06-2019, 15:07   #328
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,441
Thanks: 9,877
Thanked 8,636 Times in 5,493 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 449
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Mire se te gjeta, ty cool te pershendeta ne postimin e pare qe u riktheva.
Te kerkoj t'falun por se kisha vu re.....Ty tu rrit nera e asht gezim qe te shikoj mes nesh perseri.

Mire se na ke urdhnu .
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 20-06-2019, 15:09   #329
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,958
Thanks: 14,638
Thanked 8,676 Times in 5,818 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.


SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-06-2019, 15:10   #330
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 20,649
Thanks: 9,415
Thanked 7,959 Times in 4,166 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 301
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Pershendes te gjithe alienet.

Planetin toke nuk e njohin.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 20-06-2019, 15:47   #331
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,619
Thanks: 485
Thanked 653 Times in 216 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 60
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Edhe une pershendes Lumin , ku je humbur djal
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ana_gend pėlqehet nga
i vjetėr 20-06-2019, 18:50   #332
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,515
Thanks: 1,800
Thanked 823 Times in 361 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Mirembrema !
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Golden_Boy pėlqehet nga
i vjetėr 20-06-2019, 21:15   #333
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,796
Thanks: 4,002
Thanked 4,362 Times in 1,643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

Ja dhe dita perfundon gjithmone keshtu....e heshtur....Gjerat qe nuk mund t'ja thuash askujt, ja tregon nates......

Gjume te embel....
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 20-06-2019, 23:16   #334
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 3,028
Thanks: 1,243
Thanked 3,160 Times in 636 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje per anetaret.

u pershendes...
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur