Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme > Zona Vip

Zona Vip Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-08-2017, 07:30   #1
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,768
Thanks: 7,073
Thanked 8,319 Times in 5,335 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

Kėngėtarja e njohur Genta Ismajli ka qenė nė njė spektakėl me Genėn, ndėrsa ėshtė publikuar njė video qė ka marrė vėmendjen e tė gjithėve.
Aty duket se tė dy janė nė njė koncert nė Gjakovė, kur papritur Gena thotė: “Po tė ulem nė gjunjė. Genta Ismajli sot po tė kėrkoj dorėn pėr martesė. A je dakort?”
Pas kėsaj fillojnė britmat e fansave tė tyre, duke treguar entuziazėm pėr rastin. Genta e befasuar nga kjo, fillimisht hezitoi dhe mė pas pranoi qė tė jetė nusja e Genės.
Nuk dihet nėse gjithcka ėshtė bėrė pėr lojė, apo ka lindur romancė mes tyre.
Genta ka kohė qė nė krah nuk ka njė mashkull dhe nuk ėshtė parė nė shoqėri tė njė dashuri prej ndarjes me Milotin.
Ajo po gėzon suksesin e saj mė kėngėn ‘Dy dashni’ dhe me bashkėpunimin ‘Po du me tpa’ qė ka sjellė pėr kėtė sezon veror.
Oranews
[YOUTUBE]4Lu9RlN_XvQ[/YOUTUBE]
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 08:04   #2
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,111
Thanks: 859
Thanked 3,190 Times in 1,780 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

Ky Gena a eshte magjup ?
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 10:17   #3
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,495
Thanks: 15,916
Thanked 13,449 Times in 8,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 718
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

T'u trashtė go... kshu tė trashgohesh Genta.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 10:33   #4
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,680
Thanks: 371
Thanked 1,973 Times in 1,331 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

Rruge sa me te bukura me gamiljen tende te dashur o nGena
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 16:18   #5
Selena-
Sweety
 
Avatari i Selena-
 
Data e antarėsimit: Jul 2017
Posts: 931
Thanks: 546
Thanked 440 Times in 224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Selena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyerSelena- ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

Kush esht burri e kush esht gruaja se emrat njesoj I paskan....
Selena- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-08-2017, 16:45   #6
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 13,045
Thanks: 2,686
Thanked 4,935 Times in 3,145 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 199
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

Pse emer vajze?

Gjithmone me bente cudi kjo gje kur ja degjoja emrin!

Per loje besoj e ka bere...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 20:42   #7
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 5,043
Thanks: 415
Thanked 1,652 Times in 1,041 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 68
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Re: Gena i propozon martesė Genta Ismajlit

Si perfundoj ky propozim? Interesant ? Lol
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur