Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika > Muzika Botėrore

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2019, 19:30   #721
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,716
Thanks: 16,230
Thanked 9,998 Times in 5,740 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 19:35   #722
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,366
Thanks: 1,912
Thanked 2,142 Times in 1,595 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Tunde perfe

__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 19:49   #723
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 23,366
Thanks: 1,912
Thanked 2,142 Times in 1,595 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 161
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

E tunde?


Me fal per vonesen se bera nje dush te nxehte

__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 20:44   #724
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 2,131
Thanks: 1,846
Thanked 777 Times in 562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 79
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Sa e dhimbshme po dhe e bukur, flm qe e ndave me ne Adea.
Po mendoja per historine por kush e di..paskan qene 2 vellezer nga Tepelena
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 20:45   #725
Rrjeti
V.I.P
 
Avatari i Rrjeti
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Vendndodhja: Nė shtėpi....
Posts: 472
Thanks: 152
Thanked 317 Times in 179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Rrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Pėr Performer:
Ja video qė e kam realizuar/krijuar vet brėnda kėsaj jave/ashtu siē ju premtova. Fjala ėshtė pėr Ishullin e Majmunave/Monkey Islands. Ju mė kėrkuat qė tė ve njė imazh dhe nė vėnd tė saj kėtu ju prezantoj njė video personale. Ishullin e majmunave mund ta shikoni nė fillim tė videos; aty janė shfaq anije/motor skafa tė vegjėl qė ndalojnė nė ishull pėr disa orė. Nė pjesėn tjetėr tė videos janė shfaq ishujt e shumtė shkėmbor me pyje tropike dhe kah fundi shfaqet ishulli mė i madh Phi Phi si dhe plazhi Maya Bay. Kėtė film tė shkurt e krijova me njė softuer, respektivisht me 2 .Njeri nga softuerat shėrben pėr video krijim kurse tjetra pėr futje tė muzikės nė video. Mėnyra e krijimit tė videos do shpjegohet pas disa javėsh nė temėn Softuer.

Rrjeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 20:48   #726
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,367
Thanks: 11,989
Thanked 9,815 Times in 6,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 21:17   #727
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,367
Thanks: 11,989
Thanked 9,815 Times in 6,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 21:19   #728
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,126
Thanks: 0
Thanked 709 Times in 587 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵


Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga doganieri : 08-11-2019 nė 21:26
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 21:21   #729
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,367
Thanks: 11,989
Thanked 9,815 Times in 6,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 21:30   #730
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,716
Thanks: 16,230
Thanked 9,998 Times in 5,740 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rrjeti Shiko postimin
Pėr Performer:
Ja video qė e kam realizuar/krijuar vet brėnda kėsaj jave/ashtu siē ju premtova. Fjala ėshtė pėr Ishullin e Majmunave/Monkey Islands. Ju mė kėrkuat qė tė ve njė imazh dhe nė vėnd tė saj kėtu ju prezantoj njė video personale. Ishullin e majmunave mund ta shikoni nė fillim tė videos; aty janė shfaq anije/motor skafa tė vegjėl qė ndalojnė nė ishull pėr disa orė. Nė pjesėn tjetėr tė videos janė shfaq ishujt e shumtė shkėmbor me pyje tropike dhe kah fundi shfaqet ishulli mė i madh Phi Phi si dhe plazhi Maya Bay. Kėtė film tė shkurt e krijova me njė softuer, respektivisht me 2 .Njeri nga softuerat shėrben pėr video krijim kurse tjetra pėr futje tė muzikės nė video. Mėnyra e krijimit tė videos do shpjegohet pas disa javėsh nė temėn Softuer.

https://www.youtube.com/watch?v=kG3ZemeIppM
shume shume bukur , flm qe e ndave me ne .

muziken e paske mare nga kjo tema me duket , bashkepunim lol

e ke fokusuar shume ne ca vende por prap bukur ja psh aty afer maleve ujore mu duk sikur ka disa shpella nenujore , interesante ca mund te kete aty ..
me pelqeu dhe aty buze detit , ne shri lanka kam nje foto ashtu shtrire ne uje
ngjyra e ujit atje qe eshte si jeshile e celet me pelqen shume .
ke harruar vetem dicka … tna tregosh veten lol jk

kalofsh bukur andej .
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 21:34   #731
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,716
Thanks: 16,230
Thanked 9,998 Times in 5,740 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

border=
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 21:35   #732
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,215
Thanks: 1,418
Thanked 2,356 Times in 1,336 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 22:12   #733
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,881
Thanks: 4,470
Thanked 7,265 Times in 2,531 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 142
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 22:18   #734
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,442
Thanks: 703
Thanked 848 Times in 578 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 38
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Ky Tiziano me kto tekste me habis.

B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 22:21   #735
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,142
Thanks: 16,449
Thanked 9,736 Times in 6,586 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 410
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Es ist schon eine ganz besondere Kunst, instrumentale Post-Progressive Rock Songs so zu arrangieren, dass der fehlende Gesang nicht ins Gewicht fällt.


PS....cilėsi tė padiskutueshme hipnotike-magjike tė kitarės.
Melodi himnike dhe ritme qė janė nervoze por rrezatojne.............ENERGJI.

FAZIT: BRILIANTE,VAMOS =VIVA ESPANA.

MADHESHTORE.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:17   #736
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,716
Thanks: 16,230
Thanked 9,998 Times in 5,740 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:19   #737
Rrjeti
V.I.P
 
Avatari i Rrjeti
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Vendndodhja: Nė shtėpi....
Posts: 472
Thanks: 152
Thanked 317 Times in 179 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 13
Rrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarėRrjeti ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
shume shume bukur , flm qe e ndave me ne .

muziken e paske mare nga kjo tema me duket , bashkepunim lol

e ke fokusuar shume ne ca vende por prap bukur ja psh aty afer maleve ujore mu duk sikur ka disa shpella nenujore , interesante ca mund te kete aty ..
me pelqeu dhe aty buze detit , ne shri lanka kam nje foto ashtu shtrire ne uje
ngjyra e ujit atje qe eshte si jeshile e celet me pelqen shume .
ke harruar vetem dicka … tna tregosh veten lol jk

kalofsh bukur andej .
Muzika pėr merak ti ngjall tė gjitha ndjenjat +

"....ke harruar vetem dicka … tna tregosh veten lol jk..."

Aty jam, po pas kamerės

Gjithė tė mirat.....
Rrjeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:23   #738
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,716
Thanks: 16,230
Thanked 9,998 Times in 5,740 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

lol ok

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:26   #739
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,716
Thanks: 16,230
Thanked 9,998 Times in 5,740 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

www.youtube.com/watch?v=r7qovpFAGrQ
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 08-11-2019, 23:30   #740
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,716
Thanks: 16,230
Thanked 9,998 Times in 5,740 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur