Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-06-2014, 18:21   #261
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,131
Thanks: 8,144
Thanked 3,732 Times in 1,986 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gon! Shiko postimin
Une personalisht kam perfituar nga ngritja e pages, por nuk kam mundur t'i gezohem kesaj ngritje, sepse fqinjit tim i jane shtuar hallet edhe me teper, pasi qe ai nuk ka asnje te ardhur, eshte i pa pune, asistence sociale nuk mund te mare, femijet i kerkojne buk ne shtepi dhe ai nuk di nga t'ia mbaj tani, eshte bere edhe me keq per te pas ngritjes se cmimit te artikujve ushqimore!

Ne Kosove, definitivisht, eshte vrare interesi i pergjithshem!

Ata qe kryen kete vrasje jane; LDK & PDK / PDK & LDK. Per t'a kryer kete krim makaber ne menyren me te perkryer te mundshme, u ka ardhur ne ndihme edhe AAK.
Pacolli premtoi qe ēdo familje do te kete nje te punesuar nese i fiton zgjedhjet.
Nuk do t'ishte keq nje koalicion Vetevendosje-AKR ( nje vetevendosje e mbeshtetur financiarisht...).
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 21:31   #262
Ganimet
V.I.P
 
Avatari i Ganimet
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Ne toke
Posts: 5,404
Thanks: 217
Thanked 209 Times in 149 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Ganimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarėGanimet ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lumi Shiko postimin
Cfare te ardhme sheh ketu njeriu ketu, more Zoti keta i shkaterroft.

Dikur ishin vetem romet, tani jane 90 % shqiptare qe kerkojne lemoshe.

Kjo plaka po pushon pak sa per tu forcuar per votuar me 8 qershor.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=jE_nX_SSPKM
Ganimet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-06-2014, 10:24   #263
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 7,131
Thanks: 8,144
Thanked 3,732 Times in 1,986 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ganimet Shiko postimin
Kjo plaka po pushon pak sa per tu forcuar per votuar me 8 qershor.
Bile ka vendos vete me votue me 8 qershor per Vetevendosje, kuptohet.
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-06-2014, 17:04   #264
trestenik
Heavy Metall
 
Avatari i trestenik
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 735
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
trestenik ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėtrestenik ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėtrestenik ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėtrestenik ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėtrestenik ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėtrestenik ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: PDK e para

Kesaj radhe Thaqin po e bojn synet
__________________
po-jo-jo-po
trestenik nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 01:36   #265
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,593
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para

__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 01:41   #266
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Llap, e paske bo edhe 1 shok. Urime.

Pasket me na qa ferfallen tash. Kur s'jeni njoni, vjen tjetri. lol
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 02:01   #267
Eliot
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 925
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Eliot ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga trestenik Shiko postimin
Kesaj radhe Thaqin po e bojn synet
Nuk e bene synet,po veq ja bene masazh bolet.
Eliot nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 02:23   #268
Eliot
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 925
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Eliot ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Llap, e paske bo edhe 1 shok. Urime.

Pasket me na qa ferfallen tash. Kur s'jeni njoni, vjen tjetri. lol
Jo,mos e ki dert,edhe 2 vjet nuk me lexon mua.

Mbaja dertin vetes.

Nuk fitohet me fjale, nese nuk ke alternative kualitative.
Eliot nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 08:27   #269
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eliot Shiko postimin
Jo,mos e ki dert,edhe 2 vjet nuk me lexon mua.

Mbaja dertin vetes.

Nuk fitohet me fjale, nese nuk ke alternative kualitative.
Te paskan caktu kuzhinier ne ndonje ambasade?

Hajt me kembe te mbare ishalla.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 08:56   #270
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 788 Times in 352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Nuk guxon njeri me dal ne rruge tani,se menjhere e punesojne
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 09:00   #271
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,539
Thanks: 0
Thanked 30 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Hhahah 192 vende pune ne dite...hajde rren hajde...dhe me kete rren (s'po them genjeshter se me duket shume e bute) dalin dhe ia japin besimin...
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 09:09   #272
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 788 Times in 352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Poeti Shiko postimin
Hhahah 192 vende pune ne dite...hajde rren hajde...dhe me kete rren (s'po them genjeshter se me duket shume e bute) dalin dhe ia japin besimin...
Me rrena i manipuloi,te shohim sa do ti mbaj premtimet ditet perpara jane,sa do tu shihja fetyrat e atyre qe ia dhan besimin prap .

Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 10:15   #273
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,593
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para__________________
Ēdo luftėtar i UĒK-sė ėshtė HERO!

Ignore List

Pirati
Ragnar
Rex
SystemA
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 10:22   #274
ana_gend
V.I.P
 
Avatari i ana_gend
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 3,952
Thanks: 809
Thanked 1,080 Times in 384 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
ana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėmana_gend i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Llapi kush fitoi
ana_gend nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 11:20   #275
Ane
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 723
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Ane ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Llapi Shiko postimin
Zgjethjet ..as te shkruajne nuk dine dhe fituan zgjedhjet ..turperohem qe jam shqiptare dhe me dhimbsen femijet e mi qe pa fajin e tyre u linden shqiptare!
Ane nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 11:24   #276
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,691
Thanks: 2,326
Thanked 1,262 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Ane, simbas jush, kush do ndricōnte Ks!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 11:27   #277
Ane
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 723
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Ane ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Oqean Shiko postimin
Ane, simbas jush, kush do ndricōnte Ks!
VETEVENDOSJE ,jo se do ta ndriconte kushedi se sa ,se fundja edhe ata shqip flasin por nuk do ta degrandonte ashtu siq e degraduan PDK E LDK.
Ane nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 11:30   #278
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,691
Thanks: 2,326
Thanked 1,262 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

LDK - Nuk egzistōn, ajo eshte lepires!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 11:36   #279
Ane
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2014
Posts: 723
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
Ane ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

Vellau ne burg per keqperdorime ndersa motra femra me e votuar ne parti ..per gjyhah jemi si popull dhe definitivisht ky popull meriton fatin qe ka !
http://m.telegrafi.com/lajme/teuta-r...k-2-46050.html
Ane nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-06-2014, 12:00   #280
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,083
Thanks: 16,417
Thanked 9,713 Times in 6,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 408
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Cool Pėrgjigje e: PDK e para

Ah keto biografite....................
Do ja dalim mbane.....neser.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur