Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-05-2014, 22:08   #121
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,423
Thanks: 153
Thanked 756 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga loriku Shiko postimin
Duke besuar fuqishėm se me kėtė listė, do tė jemi fitues absolutė te zgjedhjeve nacionale ju ftojė qė tė votoni dhe tė jeni pjesė e Misionit te Ri!!! I juaji H.TH

Lista e kandidatėve pėr deputetė e PDK'sė

1. Hashim Thaēi
2. Kadri Veseli
3. Flora Brovina
4. Hajredin Kuēi
5. Enver Hoxhaj
6. Vlora Ēitaku-Llapi
7. Avni Klinaku
8. Ferid Agani
9. Margarita Kadriu-Llapi
10. Arsim Bajrami
11. Azem Syla
12. Aurora Bakalli
13. Rrustem Mustafa-Llapi
14. Irfan Fusha
15. Edita Tahiri
16. Elmi Reēica
17. Zenun Pajaziti
18. Labinota Ademi-Murtezi
19. Xhavit Haliti
20. Fadil Fazliu-Llapi
21. Luljeta Vuniqi
22. Rexhep Hoti
23. Gani Koci
24. Safete Hadergjonaj
25. Kurtan Kajtazi
26. Bajram Rexhepi
27. Laura Zherka
28. Gėzim Kelmendi
29. Adem Grabovci
30. Dhurata Hoxha
31. Nait Hasani
32. Fehmi Mujota
33 Sala Berisha-SHala
34. Avdyl Imeri
35. Halit Krasniqi
36. Blerta Deliu Kodra
37. Fadil Demaku
38. Berat Luzha
39. Nergjivane Dauti
40. Agim Aliu
41. Latif Gashi-Llapi
42. Xhevahire Izmaku
43. Hajdar Beqa
44. Besim Beqaj
45. Salie Mustafa
46. Qemajl Mustafa
47. Fatmir Xhelili
48. Valbona Dibra
49. Memli Krasniqi
50. Ramiz Kelmendi
51. Mexhide Mjaku-Topalli
52. Elvis Pista
53. Blerand Stavileci
54. Selvije Halimi-Llapi
55. Ramė Vataj
56. Naim Fetahu-Llapi
57. Fevzije Berisha
58. Agim Ēeku
59. Ramiz Rrusta
60. Arbresha Kuqi
61. Bedri Halimi
62. Emin Krasniqi
63. Anila Statovci-Llapi
64. Lirak Ēelaj
65. Muharrem Shabani
66. Sofije Nokaj
67. Mumin Basha
68. Shukri Buja
69. Drita Kadriu
70. Ukė Berisha
71. Behar Selimi
72. Floriana Zymberi
73. Dardan Novosella
74. Beqir Sadikaj
75. Ramadan Hoti
76. Ganimete Musliu
77. Ramiz Lladrofci
78. Nehat Baftiu
79.Vjosa Sheholli-Llapi
80. Bislim Zogaj
81. Bekim Haxhiu
82. Jeohona Shyti
83. Fatmir Shurdha
84. Sabedin Kadriu
85. Ganimete Visoqi
86.Avni Kastrati
87. Naser Berisha
88. Saranda Krasniqi
89. Ndue Shabanaj
90. Shaip Muja
91. Luljeta Veselaj
92. Janez Frrokaj
93. Njazi Kolshi
94. Sanije Ahmeti Dubova
95. Bajram Zejnullahu-Llapi
96. Emin Musa
97. Nafije Gash
98.Rafet Rama
99. Abdyl Bajrami
100. Syzana Xharra
101. Osman Shahini
102. Agim Kuleta-Llapi
103. Raif Ēela
104.Avni Tafili
105. Abdullah Klinaku
106. Jeton Sfirca
107. Sylejman Ēerkezi
108. Muharrem Xhemajli
109. Blerim Rexha-Llapi
110. Hajredin Hyseni-Llapi
patjeter qe krejt do jemi pjese e misionit te ri

falemneres per ftesen

me sa pash ke lista PDK do te fitoj patjeter edhe ne Llap
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2014, 22:13   #122
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,106
Thanks: 857
Thanked 3,188 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
patjeter qe krejt do jemi pjese e misionit te ri

falemneres per ftesen

me sa pash ke lista PDK do te fitoj patjeter edhe ne Llap
Do i fitojn trasht e Syles
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2014, 22:16   #123
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,593
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para

Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2014, 22:43   #124
Miti
V.I.P
 
Avatari i Miti
 
Data e antarėsimit: Sep 2012
Posts: 1,071
Thanks: 33
Thanked 45 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Miti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyerMiti ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para

.....i pari ne radhe drejt koshit te plehrave shimja, haha... TRADHETARI NUMER 1.
Miti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2014, 23:20   #125
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga loriku Shiko postimin

Lista e kandidatėve pėr deputetė e PDK'sė

1. Hashim Thaēi
2. Kadri Veseli
3. Flora Brovina
4. Hajredin Kuēi
5. Enver Hoxhaj
6. Vlora Ēitaku-Llapi
7. Avni Klinaku
8. Ferid Agani
9. Margarita Kadriu-Llapi
10. Arsim Bajrami
11. Azem Syla
12. Aurora Bakalli
13. Rrustem Mustafa-Llapi
14. Irfan Fusha
15. Edita Tahiri
16. Elmi Reēica
17. Zenun Pajaziti
18. Labinota Ademi-Murtezi
19. Xhavit Haliti
20. Fadil Fazliu-Llapi
21. Luljeta Vuniqi
22. Rexhep Hoti
23. Gani Koci
24. Safete Hadergjonaj
25. Kurtan Kajtazi
26. Bajram Rexhepi
27. Laura Zherka
28. Gėzim Kelmendi
29. Adem Grabovci
30. Dhurata Hoxha
31. Nait Hasani
32. Fehmi Mujota
33 Sala Berisha-SHala
34. Avdyl Imeri
35. Halit Krasniqi
36. Blerta Deliu Kodra
37. Fadil Demaku
38. Berat Luzha
39. Nergjivane Dauti
40. Agim Aliu
41. Latif Gashi-Llapi
42. Xhevahire Izmaku
43. Hajdar Beqa
44. Besim Beqaj
45. Salie Mustafa
46. Qemajl Mustafa
47. Fatmir Xhelili
48. Valbona Dibra
49. Memli Krasniqi
50. Ramiz Kelmendi
51. Mexhide Mjaku-Topalli
52. Elvis Pista
53. Blerand Stavileci
54. Selvije Halimi-Llapi
55. Ramė Vataj
56. Naim Fetahu-Llapi
57. Fevzije Berisha
58. Agim Ēeku
59. Ramiz Rrusta
60. Arbresha Kuqi
61. Bedri Halimi
62. Emin Krasniqi
63. Anila Statovci-Llapi
64. Lirak Ēelaj
65. Muharrem Shabani
66. Sofije Nokaj
67. Mumin Basha
68. Shukri Buja
69. Drita Kadriu
70. Ukė Berisha
71. Behar Selimi
72. Floriana Zymberi
73. Dardan Novosella
74. Beqir Sadikaj
75. Ramadan Hoti
76. Ganimete Musliu
77. Ramiz Lladrofci
78. Nehat Baftiu
79.Vjosa Sheholli-Llapi
80. Bislim Zogaj
81. Bekim Haxhiu
82. Jeohona Shyti
83. Fatmir Shurdha
84. Sabedin Kadriu
85. Ganimete Visoqi
86.Avni Kastrati
87. Naser Berisha
88. Saranda Krasniqi
89. Ndue Shabanaj
90. Shaip Muja
91. Luljeta Veselaj
92. Janez Frrokaj
93. Njazi Kolshi
94. Sanije Ahmeti Dubova
95. Bajram Zejnullahu-Llapi
96. Emin Musa
97. Nafije Gash
98.Rafet Rama
99. Abdyl Bajrami
100. Syzana Xharra
101. Osman Shahini
102. Agim Kuleta-Llapi
103. Raif Ēela
104.Avni Tafili
105. Abdullah Klinaku
106. Jeton Sfirca
107. Sylejman Ēerkezi
108. Muharrem Xhemajli
109. Blerim Rexha-Llapi
110. Hajredin Hyseni-Llapi
Kape njonin, mshoja tjetrit. Ma zi s'bohet.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2014, 23:23   #126
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,106
Thanks: 857
Thanked 3,188 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Kape njonin, mshoja tjetrit. Ma zi s'bohet.
Une ndegjova qe Amerika e ka kerku kete list per qeverin e saj, se shume njerz te zot dhe njerz me vlere te lart.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2014, 23:28   #127
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lumi Shiko postimin
Une ndegjova qe Amerika e ka kerku kete list per qeverin e saj, se shume njerz te zot dhe njerz me vlere te lart.
Kur Dardan Sejdiu gjate nje debati e pyeti Vlora Citakun (nr 6 ne ate liste) se cka ka te kryer...kjo u pergjigj: yhyyyyy me fillu une me fol per shkollat qe i kam kry mbesim ketu deri ne mengjes!!!

Realiteti eshte se Vlora ka vetem shkolle te mesme.

Po fasim per Ministren e Integrimeve pra.

Ky eshte Misioni i Ri!
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2014, 23:35   #128
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,106
Thanks: 857
Thanked 3,188 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Kur Dardan Sejdiu gjate nje debati e pyeti Vlora Citakun (nr 6 ne ate liste) se cka ka te kryer...kjo u pergjigj: yhyyyyy me fillu une me fol per shkollat qe i kam kry mbesim ketu deri ne mengjes!!!

Realiteti eshte se Vlora ka vetem shkolle te mesme.

Po fasim per Ministren e Integrimeve pra.

Ky eshte Misioni i Ri!
Shume mire qenka pergjigjur, shkolla ka pare me sy ajo me shume se kush do.

Po duke e pare se kush i do keta te PDK-se, nuk priten aty njerz te shkolluar.

Ja shembull LLAPI apo Loriku, me 4 vjeqare te kryer di shume me shume se keta, veq ky qe eshte fans i tyre, se po te ishte ky ne liste me emrin Avdi Ibrahimi, do kishte bere BUM.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-05-2014, 23:41   #129
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Llapi i ka punet ne terezi!
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2014, 00:32   #130
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,593
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para

se shpejti do vie 8 qershori e populli do ua mbyll gojen juve disave
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2014, 00:38   #131
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Cka po te interson ty cka folim ne per Llapin?

Me i pas punet ne terezi, ne kete rast, eshte mire. Demtimit eventual te nofullave i behet qarja. Ka mjek maxillofacial me shumice.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2014, 01:01   #132
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,593
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rex Shiko postimin
Cka po te interson ty cka folim ne per Llapin?

Me i pas punet ne terezi, ne kete rast, eshte mire. Demtimit eventual te nofullave i behet qarja. Ka mjek maxillofacial me shumice.
spo me intereson per llapin
por per PDK-ne
dhe po me vjen ngjynah prej disave se
PDK do te del 100% fituese ne keto zgjedhje
e disave do tu plas berku nga inati
e nuk do te ket vend as ne spitale te shtrihen
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2014, 01:04   #133
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,298 Times in 2,414 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga loriku Shiko postimin
spo me intereson per llapin
por per PDK-ne
dhe po me vjen ngjynah prej disave se
PDK do te del 100% fituese ne keto zgjedhje
e disave do tu plas berku nga inati
e nuk do te ket vend as ne spitale te shtrihen
Ekziston mundesia qe Ha Shi Min te fitoj edhe me 102% votave.

E don poplli. S'ka fjale.
Rex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2014, 01:23   #134
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,106
Thanks: 857
Thanked 3,188 Times in 1,778 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 331
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: PDK e para

Jo more Rex,

Zagari fiton veq nese i vjedh votat se perndryshe bashk me llapin do te shiqojn TV.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2014, 01:32   #135
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,593
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para

Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2014, 01:34   #136
Llapi
SYRISHQIPONJES
 
Avatari i Llapi
 
Data e antarėsimit: Dec 2011
Posts: 10,593
Thanks: 40
Thanked 118 Times in 105 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 26
Llapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyerLlapi ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: PDK e para


Aderimi i mbi 240 antarėve tė rinjė nė Mitrovicė.
Llapi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2014, 11:39   #137
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 788 Times in 352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Mjere Kosova,nuk mbet kush pa u fut ne politike!
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2014, 11:40   #138
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 788 Times in 352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2014, 11:46   #139
Poeti
V.I.P
 
Avatari i Poeti
 
Data e antarėsimit: May 2011
Vendndodhja: Ferizaj-Kosovė
Posts: 4,539
Thanks: 0
Thanked 30 Times in 22 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Poeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėmPoeti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

PDK me Kadri Vesela (kryeshpiuna) dhe me Ilmi Reēica(nana e krimit) por ka edhe shume te tjere...nuk mundet me e fitu besimin e popullit sepse mu keta ia kane fut popullit deri ne ....Por me jo...
__________________
KOMBI MBIGJITHA

Kurrė mos thuaj kurrė!
Poeti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-05-2014, 11:58   #140
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 788 Times in 352 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: PDK e para

Poet shumica e popullates jane lodhur nga genjeshtrat e mashtrimet,por....ca jane si delet ka ju prijne shkojne,dhe te gjithe e bejne nga premtimet per nje vend pune
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur