Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-07-2018, 00:07   #361
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,035
Thanks: 1,197
Thanked 546 Times in 239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Golden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: Kam nje pyetje

Skam pytje , se po te kisha do jua kisha bere
__________________
We search for love in empty promises.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 00:09   #362
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,731
Thanks: 1,488
Thanked 1,652 Times in 1,103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Po pergjigje ke ?

Se sikur s'nuk...
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 00:10   #363
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

e ndryshova....
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Elian70 : 09-07-2018 nė 00:25
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 00:15   #364
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,035
Thanks: 1,197
Thanked 546 Times in 239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
Golden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyerGolden_Boy ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Re: Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Po pergjigje ke ?

Se sikur s'nuk...
Yes , sa te gjej pyetjen do jua them dhe pergjigjen , se nrm snuk kshu pse u liru
__________________
We search for love in empty promises.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 00:16   #365
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,371
Thanks: 647
Thanked 598 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Kam 2 pyetje :

- Cfare domethene rrakatel ?
dhe
- Si ka mundesi, qe me ka shpetuar kjo fjale, pa e ditur deri me sot ?
Kete te dyten, e kam shume problem dhe insistoj per pergjigje kompetente.
T’kom livdu fort!
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 00:19   #366
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,731
Thanks: 1,488
Thanked 1,652 Times in 1,103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gon! Shiko postimin
T’kom livdu fort!

Flm shume Gon, qe more mundimin dhe me ktheve pergjigje.
Por, pa u zhvilluar bisedime ne rang nderqeveritar, nuk mund te jem e sigurt, qe m'ke livdu fort.------------------------------------------------------------

@Golden....boll malore, m'a ke bere rrugen ti !
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 00:28   #367
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,371
Thanks: 647
Thanked 598 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetjeKot tu pergjigja dmth, ti s’po m’zen bese..

Veprim i gabuar!
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 00:32   #368
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,731
Thanks: 1,488
Thanked 1,652 Times in 1,103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gon! Shiko postimin


Kot tu pergjigja dmth, ti s’po m’zen bese..

Veprim i gabuar!

Nrm qe te besoj, por kjo vjen prej mosnjohjes se gjuhes qe perdoret, prej dialekteve, etj etj..

Ndjese, nese...
Doja te thoja me lart, se eshte shume e nevojshme, qe te unifikohet gjuha ...

bera pak politike...lol

Flm
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 00:56   #369
Gon!
IllyrianMuslim
 
Avatari i Gon!
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 6,371
Thanks: 647
Thanked 598 Times in 234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 73
Gon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėmGon! i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Po po, fort ish kone mu perfshi edhe “rrakatel” n’standartin gjuhesor.. ti se di cfare permbledhje kolosale ka kjo fjale!!
__________________
"Liria e vatanit nuk fitohet me partia e me tarafe, me tė pafe e me shkije tė veshun shqiptarēe".
Gon! nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 01:17   #370
ron
.
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 3,586
Thanks: 235
Thanked 472 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
ron ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Flm shume Gon, qe more mundimin dhe me ktheve pergjigje.
Por, pa u zhvilluar bisedime ne rang nderqeveritar, nuk mund te jem e sigurt, qe m'ke livdu fort.------------------------------------------------------------

@Golden....boll malore, m'a ke bere rrugen ti !
t'ka livdu fort ne fakt.
gjithsesi rrakatel shqip esht, sinonim me rumpall.
s'ka nevoj hiq per bisedime nderqeveritare, ta perkthej un shqip-shqip

ka dhe do kuptime tjera, per shembull.

diqka qe vertitet duke u rrotulluar pa kontroll, thuhet po shkon rrakatel.
vetem se kjo rrakatel ka formen e rrumbullaket.

thuhet dhe per budallen, po shkon rrakatel, domethene po rrotullohet kot, pa kontroll, menjefjal rumpall i thon tironce.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ron : 09-07-2018 nė 01:27
ron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 07:34   #371
Meri
-------->
 
Avatari i Meri
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 9,731
Thanks: 1,488
Thanked 1,652 Times in 1,103 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 271
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga pleurat Shiko postimin
t'ka livdu fort ne fakt.
gjithsesi rrakatel shqip esht, sinonim me rumpall.
s'ka nevoj hiq per bisedime nderqeveritare, ta perkthej un shqip-shqip

ka dhe do kuptime tjera, per shembull.

diqka qe vertitet duke u rrotulluar pa kontroll, thuhet po shkon rrakatel.
vetem se kjo rrakatel ka formen e rrumbullaket.

thuhet dhe per budallen, po shkon rrakatel, domethene po rrotullohet kot, pa kontroll, menjefjal rumpall i thon tironce.
...goca mire, goc per shpi`, etj etj.....

e mesova.flm ty & Gon
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-07-2018, 08:09   #372
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,745
Thanks: 373
Thanked 1,915 Times in 1,299 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 62
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

u mbyllen gjithe ato tema ne forum...


Do hapni ndonje?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2018, 08:45   #373
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,339
Thanks: 3,534
Thanked 8,868 Times in 2,950 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Mjesiii .

Kam nje pyetje . Ka linje direkte nga Saranda Durres ? Korfuz Sarande Jam ok .

Meqe gjeta nje bilete intéressante .
Faleminderit
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2018, 09:23   #374
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,578
Thanks: 305
Thanked 349 Times in 236 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Nese ke gjetur bileten, patjeter qe do kete linje lol
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2018, 09:34   #375
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 17,182
Thanks: 7,862
Thanked 6,197 Times in 3,226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 259
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Mjesiii .

Kam nje pyetje . Ka linje direkte nga Saranda Durres ? Korfuz Sarande Jam ok .

Meqe gjeta nje bilete intéressante .
Faleminderit
une di qe ka linje Sarande- Korfuz per 30min me bateau dhe Sarande - Durres patjeter qe ka autobuza.

ca biletash gjete beauté
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 30-07-2018, 11:31   #376
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,339
Thanks: 3,534
Thanked 8,868 Times in 2,950 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 236
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
une di qe ka linje Sarande- Korfuz per 30min me bateau dhe Sarande - Durres patjeter qe ka autobuza.

ca biletash gjete beauté

Chérie gjeta Marseillle corfu linje direkte me avion
Dhe corfu sarande me bateau
tani doja per deri ne Durres se nuk mdel gje ktu
Desha tvija nja 1 jave .

Frank e di qe ka Po nuk mdalin o majmun se ndryshe skerkoja ndihme .
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2018, 11:35   #377
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 17,182
Thanks: 7,862
Thanked 6,197 Times in 3,226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 259
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin

Chérie gjeta Marseillle corfu linje direkte me avion
Dhe corfu sarande me bateau
tani doja per deri ne Durres se nuk mdel gje ktu
Desha tvija nja 1 jave .

Frank e di qe ka Po nuk mdalin o majmun se ndryshe skerkoja ndihme .
po ke o flori aty sa te duash linja.. ka linja ose dhe furgona sa te dush.. ik rehat po e ke gjet lire bileten..
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 30-07-2018, 11:36   #378
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,452
Thanks: 638
Thanked 1,028 Times in 582 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 48
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Sa kushton bileta Korfuz _Sarandė?
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2018, 11:37   #379
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 40,007
Thanks: 11,697
Thanked 10,410 Times in 6,312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 546
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin

Chérie gjeta Marseillle corfu linje direkte.
Dhe corfu sarande
Doja per deri ne Durres se nuk mdel gje ktu
Desha tvija nja 1 jave .

Frank e di qe ka Po nuk mdalin o majmun se ndryshe skerkoja ndihme .
Autobuza nga Saranda pėr Tiranė ka nė mėngjes ēdo ditė kurse mbas dreke duhet tė nisen pėr Tiranė ata qė janė nisur nė mėngjes nga Tirana pėr Sarandė.

https://sarandaweb.net/linja-e-autob...e-nderqytetas/
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-07-2018, 11:37   #380
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 17,182
Thanks: 7,862
Thanked 6,197 Times in 3,226 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 259
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Kam nje pyetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Sa kushton bileta Korfuz _Sarandė?
te 20 euroshi ne mos gaboj.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur