Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-07-2019, 13:41   #881
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,228
Thanks: 1
Thanked 266 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Nuk te ndihmon njeri sot jo
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 13:42   #882
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,277
Thanks: 658
Thanked 1,015 Times in 753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

per ngerdheshje

ca me keshillon te vesh?
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 13:45   #883
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,924
Thanks: 12,954
Thanked 7,932 Times in 4,638 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Varet ..kujt do ti ngerdheshesh ti ...na e thuaj kete nje her
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 13:46   #884
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,228
Thanks: 1
Thanked 266 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Po te jap une nje ide , se te shkojne me tankun

Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sia pėlqehet nga
i vjetėr 16-07-2019, 13:47   #885
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,277
Thanks: 658
Thanked 1,015 Times in 753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

po ato qenkan si per goca
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 13:53   #886
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,228
Thanks: 1
Thanked 266 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Jane unisex


Si vishesh zakonisht?
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 13:55   #887
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,921
Thanks: 10,253
Thanked 8,773 Times in 5,591 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 454
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Me petka te bukura

Si i zgjedh rrobat?
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 13:55   #888
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,277
Thanks: 658
Thanked 1,015 Times in 753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

si hetero..me cizme llastiku edhe me pallto shajaku
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 13:57   #889
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,921
Thanks: 10,253
Thanked 8,773 Times in 5,591 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 454
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Ku pietja ?
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 13:58   #890
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,228
Thanks: 1
Thanked 266 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Aroma e preferuar ?, nuk e kam fjalen per parfum
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 13:58   #891
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,924
Thanks: 12,954
Thanked 7,932 Times in 4,638 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 230
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Ca jan kto hetero?lol

Djersa : )
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 13:58   #892
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,277
Thanks: 658
Thanked 1,015 Times in 753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

te shajaku..e preferoni te bardhe apo te zi ne qylaft ?
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 14:00   #893
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,228
Thanks: 1
Thanked 266 Times in 154 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Sia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėmSia i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Te bardhe te bardhe, der ke beli
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-07-2019, 14:01   #894
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 23,921
Thanks: 10,253
Thanked 8,773 Times in 5,591 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 454
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Te bardhe se e bej me boje kur ta perdor.....

qypaf apo plis ?
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur