Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-04-2019, 17:20   #161
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 14,049
Thanks: 10,717
Thanked 6,662 Times in 3,821 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

ta shkruaj ketu qe te bie ne sy ?
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 17:20   #162
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,527
Thanks: 185
Thanked 2,284 Times in 1,236 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Patjeter, po pres me padurim !
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 17:21   #163
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 14,049
Thanks: 10,717
Thanked 6,662 Times in 3,821 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

…………….
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 17:23   #164
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,253
Thanks: 13,028
Thanked 11,445 Times in 7,049 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Je zėn kaps Lumo?
Pyet Zogun e Tiranės se ai nuk zihet asnjėherė kaps.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 17:23   #165
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,527
Thanks: 185
Thanked 2,284 Times in 1,236 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Ore mos qesh po trego seriozitet ndaj mases, po te ishte Noe siq njihej ndryshe ekspert i kapsllekut do e sqaronte fije per pe.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 17:27   #166
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,527
Thanks: 185
Thanked 2,284 Times in 1,236 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Je zėn kaps Lumo?
Pyet Zogun e Tiranės se ai nuk zihet asnjėherė kaps.
Jo more nuk e kam per vete, po per masen qe kur te nxinen kaps do te dijn se si te lirohen.
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2019, 22:47   #167
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 16,478
Thanks: 4,257
Thanked 9,913 Times in 3,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin

une ne fakt prisja ne kete teme nje pergjigje speciale nga nje moderatore qe beauté e ka shume per zemer po ajo se paska fishkelly shume temen kam frike mos ka menduar si ty
Pėr ca e ke fjalen ti shoqe ?
Nuk di ca te ka hip kto Kohe Po un te rrespektoja deri ne momentin qe ta Thash troc me zhgenjeve.
Ti ke nje te mete, ne vend qe te reflektosh e te thuash me fal po vazhdo Edhe i thellon gabimet.
Vazhdo se mire e ke bravo .

Per ke moderator e ke fjalen ti ? Jo per gje po un Jam ok me gjithe stafin.
U bere Edhe ti si disa qe hedhin gurin e mcefin doren ?
E dhive muhabetin. Aurvoir Sibora !
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2019, 22:51   #168
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 16,478
Thanks: 4,257
Thanked 9,913 Times in 3,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Pse ti e beson?
U kthye e ky po e strehon? Po sikur u kthye me familjen, kush po i strehon ata, humben rruges ata? Lol
U zune me avokatin e njohur edhe i perzuri nga australia? Pse kush eshte avokati pronari i qytetit? Vajza llogjikisht ka bere martese, e me pas femije atje e automatikisht ka dokumenta. Si e paska perzene avokati?! Kjo ka ikur ka lene femijen e tani kerkon strehim e buke neper Tirone. As filmat nuk i bejne kaq joreal se duken si fyerje e inteligjences njerezore.

Pse ku e lexove ti qe ai po ndihmon vetem vajzen ?
Mos e di qe Brekgrisur si vetja jote Ti ?

Mos te shoh Te shkruash me ne temen time ne fund te fundit un Ju drejtova miqve ( te mi) jo vemjeve.
Mu zhduk


Ju te tjereve nese nuk Ju duket histori reale mos humbni Kohe kot.
P.s Faleminderit Performer me kurseve fjalet.
Lové you
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2019, 22:55   #169
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 16,478
Thanks: 4,257
Thanked 9,913 Times in 3,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga luleshtrydhe Shiko postimin
Hmmm cfare historie e, per film. Vajza qe eshte rikthyer tek djali eshte rikthyer vetem nga dashuria se perndryshe bota eshte plot meshkuj, edhe me shume te pasur se kushuriri yt. Aq me teper ne keto kohera ku mund te udhetosh e te shkosh ku te duash e ta kerkosh bossin sipas tekave . Pra as te mos e mendoje kusheriri yt ate punen e interesit se na erdhi per te vjell, akoma ka meshkuj dhe femra qe mendojne interesin dhe si ze gjumi naten boohhh, lol. Personalisht me erdhi mjaft keq per ndarjen e saj nga femija, hmmmm tmerr. Dhimbje shume e madhe dhe ajo duhet ta kishte evituar me cdo kusht. Une s'mund ta gjykoj se kushedi se si i ka patur rrethanat, megjithate nese do kishte patur qellimin kryesor femijen do e kishte gjetur rrugen per te mos u ndar kurr nga femija.
Kur sjell nje femije ne jete, qejfet e tua kalojne ne plan te dyte, gjithmone nese flasim per prinder te vertete, se ka edhe pseudo-prinder qe kane tekat e tyre dhe sduan me dit ca behet. Fati i keq i atyre femijeve qe i kane keto lloj prinderish . Kusheriri yt ne kete rast duhet te mendohet mire shume dhe te jete i bindur qe e do vertete sepse kjo femer qenka ne nje situate delikate dhe sdo e perballonte mire nje ndarje te dyte te dhimbshme. Si shkon jeta ndonjehere e, film pa ngjyra.
Luleshtrydhe lexoje Edhe njehere ēa kam then se me duket je revoltu kot . Ai e ka respectuar vajzen ndaj dhe e ndihmon per tir Te dashurise po mundohet Te kaperceje e te kuptoje cdo gje .
Thjesht i duhet Kohe Te gjejn perseri gjuhen e perbashket . Kaq
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2019, 23:00   #170
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 16,478
Thanks: 4,257
Thanked 9,913 Times in 3,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Mendimi im, ky le ta merr, le ta bene nje femije me to, neee nuk i shkon le te ndahet dhe ta transferojn prej Shqiperise ne Kosove, e per Kosove ja beje une qaren qe cke me te
Ti mos tall bythen mizerje se Ndoshta neser ata martohen e ajo behet nuse ne fis tim .
Pastaj i ke parasysh ato dashurit e pamundura?
Atyre Ndoshta Zoti i jep nje shanc Te dyte Edhe kte here pergjithmone.

Ti ke inatin me mu e nxjerr me ta tani??
Gjąn gjan un ty .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2019, 23:09   #171
Ajana87
V.I.P
 
Avatari i Ajana87
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Vendndodhja: Tetove
Posts: 2,921
Thanks: 1,159
Thanked 2,908 Times in 573 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
Ajana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėmAjana87 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Ndoshta edhe e Dashuron oj Bjute...
ata kan pasur nje.lidhje te gjate dhr.madheshtore sipas asaj qe ke cekur ti...
fati ka dashur dhe i ka.larguar ata te dy...
eshte e vertet se dashuria e pare nuk harohet...une e respektoj kete thenje...

duke mos i.lene hapsir.qe ajo te jet pran tij..ai asnjher nuk do ta di qellimim e vertet te saj...

Thene ndryshe: Nuk duhet te gjykojm para se me njohur nje njeri osr qellimin e saj /tij.


sa me pelqejn keto dashurit me sakrifica...eheee...kjo eshte dashuri te kesh.mall per ate dhe te mos ia degjosj as zerin e ku.me.ta shofesh...

jo si dashurit e diteve te sodit...krejt ashiqare
__________________
Zemra eshte armiku kryesor,jeton brenda nesh por rreh per dike tjeter.!
Ajana87 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Ajana87 pėlqehet nga
i vjetėr 17-04-2019, 23:14   #172
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 16,478
Thanks: 4,257
Thanked 9,913 Times in 3,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Ja nje mendim qe ke kenaqesi ta lexosh.
Flm i miss you Ajana. Hug e puthi kukullat .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 18-04-2019, 05:50   #173
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,491
Thanks: 2,312
Thanked 2,204 Times in 1,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Pse ku e lexove ti qe ai po ndihmon vetem vajzen ?

Mos e di qe Brekgrisur si vetja jote Ti ?Mos te shoh Te shkruash me ne temen time ne fund te fundit un Ju drejtova miqve ( te mi) jo vemjeve.

Mu zhduk

Ju te tjereve nese nuk Ju duket histori reale mos humbni Kohe kot.

P.s Faleminderit Performer me kurseve fjalet.

Lové you
Une shkruaj ku te dua o miss hipokrizia.

Une e di qe do te jesh ne qender te vemendjes, e kam kuptuar qekur merr foto nga facebooku edhe i hudh ketu si te tuat. Qekur per cdo teme ketu ke nje version te personalizuar, si portokilli. Qekur i lepihesh gjithekujt ketu duke i thene shpirti, zemra e lovju. Mjafton pastaj te ta plasesh ne sy fallcitetin qe ke dhe shperthen duke share e ofenduar sepse te djeg e verteta.
Kete e ka kuptuar 99% e forumit por ti je shume e trashe dhe vazhdon me te njejtin stil, duke genjyer veten.
Ca kujton se me ofendon kur thua brekegrisur? Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2019, 07:04   #174
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 16,478
Thanks: 4,257
Thanked 9,913 Times in 3,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Un mire hipokrizia apo Ti mister maniaku?

Te gjitha kto qe the me lart nuk ekzistojne. Nuk kam pse terheq vemendjen e askujt ktu un o méndje e mykur.

Un i kam Te gjitha ēa me duhen ne jete ktu hyj vetem me shkemby dy fjale me miq/e qe i njoh prej 10 vitesh .
Vjen nje morracak si Ti te me nxjerr e lloj lloj prrockash Te paverteta e un te duroj ? Mos te kundervihem ?
Ti mire brekgris Po je i semure e kjo perben vertet rrezik .

Nuk Jam e trash Po thjesht nuk Jam kjo qe Ti (i vetmi person ne forum) prétendon.
10 vjet qe frekuentoj kte faqe e si kam patur kurre kto problčme madje ka plot qe me njohin Pertej forumit ndaj fjalet e nje te semuri mendor nuk pine uj , nuk e ndryshojne jetén time .
Ne fillim acarohesha po tani po vjen argetuese.

E then shkurt me vjen keq per tet eme si Te ka edukuar e mjere ajo qe Te ja ka ne shtepi.
Pėr here te fundit po te them zhduku nga kjo teme.
Nuk tu drejtova ty ndaj mu hiq.

Pis dhe brekgris nuk kisha pare . Qerrohu

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beaute : 18-04-2019 nė 07:08
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2019, 11:55   #175
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,491
Thanks: 2,312
Thanked 2,204 Times in 1,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Te kam thene kur i merr fotot shko ke i njejti person se iher del me tattoo iher pa tattoo. Lol
Kot nuk them qe je e trashe po nuk te mbushet mendja.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Venom : 18-04-2019 nė 12:06
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2019, 12:06   #176
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 14,527
Thanks: 185
Thanked 2,284 Times in 1,236 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 252
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Pershendetje Venom dhe Beaute, pasi qe ju njoh ne kete forum dhe beauten edhe jashta forumit, kisha pas deshir qe leni keto gricje se fjala - fjalen nuk e mund, perkundrazi apo debati i stegjatur eshte humbje kohe.
Beauten e njoh jashta shkronjave dhe eshte alamet femre, kete po e theme qe ajo me foto nuk e di si e ke kap ate pjes te fotos por po flas per live qe e kam pa.
Venom per ty kam respekt dhe kemi nderru postime ne ket forum si nje djalosh qe ka humor dhe qe eshte tifoz i Juventusit , une te kam inat qe ma murret Cristiano Ronaldon por prap duhet me te fol
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2019, 14:00   #177
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,091
Thanks: 1,254
Thanked 7,235 Times in 3,206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 249
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Lol na qmendet ju te dy. E vetmja menyre ky sherr te shuhet: Beaute qit foton e plote me koke te bindet Venom njehere e pergjithmone dhe te vendoset paqe neper bote, forum desha me thene
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-04-2019, 17:01   #178
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,491
Thanks: 2,312
Thanked 2,204 Times in 1,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Do doja mendimin tuaj miq..!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Bad_Teacher Shiko postimin
Lol na qmendet ju te dy. E vetmja menyre ky sherr te shuhet: Beaute qit foton e plote me koke te bindet Venom njehere e pergjithmone dhe te vendoset paqe neper bote, forum desha me thene
Cilen do, ate me tattoo apo ate pa tattoo?!
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur