Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-04-2019, 21:45   #141
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 12,421
Thanks: 4,767
Thanked 9,822 Times in 3,308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Eiffeli eshte ndoshta gjeja me idiote dhe e shpifur qe kam pare ne jeten time.

Notre Dame ishte me te vertet nje mrekulli. Gjynah per ata qe nuk arriten ta vizitojne para dites se sotme. Sado qe ta rindertojne, nuk do te jete kurre si me pare.
Shija nuk gjykohet e dashur por qe jane identifikimi i Frances , sikurse edhe vera e keshtjellave dhe aromat me elegante , jane
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 21:56   #142
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,556
Thanks: 2,572
Thanked 1,630 Times in 775 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Shija nuk gjykohet e dashur por qe jane identifikimi i Frances , sikurse edhe vera e keshtjellave dhe aromat me elegante , jane
Nuk po gjykoj shijen tende, absolutisht jo. E di qe jam pakice ne ate qe thashe. Franca per shembull dallohet dhe per parfumet por ama francezet jane ndoshta njerezit me te piste qe kam pare ndonjehere dhe kete e kam konfirmuar dhe nga te tjere. T’u rrojne parfumet se prape era djese e duhan kundermojne.

Gjithsesi, per Notre Dame me ka ardhur vertet keq se ishte nje mrekulli.

P.S. Good to “see” you.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Esther pėlqehet nga
i vjetėr 15-04-2019, 22:14   #143
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,601
Thanks: 110
Thanked 1,063 Times in 786 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 22:37   #144
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,601
Thanks: 110
Thanked 1,063 Times in 786 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 116
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-04-2019, 23:05   #145
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,856
Thanks: 2,295
Thanked 3,941 Times in 2,553 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Shpresoj ta kaloj naten pa probleme ... njehere kam ethe pastaj prap te nxehte ....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 03:27   #146
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,744
Thanks: 13,754
Thanked 8,185 Times in 5,450 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Nuk po gjykoj shijen tende, absolutisht jo. E di qe jam pakice ne ate qe thashe. Franca per shembull dallohet dhe per parfumet por ama francezet jane ndoshta njerezit me te piste qe kam pare ndonjehere dhe kete e kam konfirmuar dhe nga te tjere. T’u rrojne parfumet se prape era djese e duhan kundermojne.

Gjithsesi, per Notre Dame me ka ardhur vertet keq se ishte nje mrekulli.

P.S. Good to “see” you.
Njė tjetėr trashėgimi qė humbet nga zjarri. Pak muaj mė parė, diēka e ngjashme ndodhi me Muzeun Kombėtar tė Rio de Zhanejros, i cili u shkrumbua plotėsisht. Njė botė qė shpenzon pasuri nė ARMATIME dhe nuk ka para pėr t'u kujdesur pėr kėto ikona kulturore.

Prokurori i Parisit ka hapur njė hetim mbi zjarrin nė katedralen e Notre Dame.

PS...Dua Lipan ca INJORANTE dhe KAFSHE me flamur,i thane....perse shkove per te ndihmuar femijet e Sirise.

Pergjigjen e SAJ e lexoni me pak hulumtim.TIPIKE GORET qe vetem merren me....LLAPAqenERIRA.

@dujso

Ta jep pergjigjen <rusi> me vone,se tash ina per.....gjiro.

Dite te mbare ne vazhdim.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 07:02   #147
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,856
Thanks: 2,295
Thanked 3,941 Times in 2,553 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Duke pire kafene ne shtrat....

Mirmengjesi forumista, dite sa me te mbare ne vazhdim!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 07:20   #148
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,626
Thanks: 248
Thanked 1,143 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Coffee dhe pune

__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Onyx pėlqehet nga
i vjetėr 16-04-2019, 07:31   #149
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,330
Thanks: 2,933
Thanked 2,510 Times in 1,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Ne rradhe per disa dokumenta
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 07:35   #150
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 3,626
Thanks: 248
Thanked 1,143 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Ne rradhe per disa dokumenta
Ehhh emigrantet e shkrete lol

PSH: kjo eshte foto para Ambasades Gjermane ne Prishtine

__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 07:38   #151
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,330
Thanks: 2,933
Thanked 2,510 Times in 1,617 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Onyx Shiko postimin
Ehhh emigrantet e shkrete lol

PSH: kjo eshte foto para Ambasades Gjermane ne Prishtine

Hahahahaha jojo jam me pashaport italiane jan per disoccupazione ska lidhje ambasada, per momentin me sakt qe do me duhet do me duhet dhe ambasada por mbas nja 6-7 muajsh
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 10:38   #152
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 19,149
Thanks: 8,686
Thanked 7,155 Times in 3,716 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 284
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Ulur ne nje tarrace duke shijuar kafen.
Kesaj jave temperaturat do ngrihen goxha.. do ndihemi si ne vere..
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 11:03   #153
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,812
Thanks: 12
Thanked 3,420 Times in 1,937 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 261
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Jam si ne ethe, po pres nje e-mail e s’po me mban vendi.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 11:07   #154
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,838
Thanks: 3,745
Thanked 2,960 Times in 1,452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

ne kemi mbi 6 muaj qe po presim ate e mail
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 11:09   #155
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,838
Thanks: 3,745
Thanked 2,960 Times in 1,452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

sa i dhashe per te ngrene nje te moshuare ketu
keto punonjeset me kafshe njerez
, nuk kane durim me personate moshuar , po se hapi gojen me te paren i lene pa ngrene, nuk do me thote dhe ciuditerisht me mua hajne mire
s'ja vlene te ankohesh ...
u jap vete me gjithese nuk eshte puna ime... pastaj me thone skemi pare si ty
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 11:10   #156
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,812
Thanks: 12
Thanked 3,420 Times in 1,937 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 261
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Uroj te te vije pergjigja sa me shpejt.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 11:11   #157
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,838
Thanks: 3,745
Thanked 2,960 Times in 1,452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Uroj te te vije pergjigja sa me shpejt.

Une jam e varur nga kjo pergjigje dhe me ka bllokuar komplet. Bej shopping qe te mos e mendoj.
ky mail ka bllokuar pune e tim shoqi prej 6 muajsh dhe nuk e dime kur do vije
te ardhte sa me shpejt edhe ty nje pergjigje pozitive
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 11:32   #158
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 44,287
Thanks: 13,044
Thanked 11,458 Times in 7,060 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 588
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
ne kemi mbi 6 muaj qe po presim ate e mail
Unė kam 12 vjet qė pres pėrgjigje dhe nuk mėrzitem ju me njė javė e me 6 muaj vutė kujen.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 11:34   #159
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 11,812
Thanks: 12
Thanked 3,420 Times in 1,937 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 261
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Unė kam 12 vjet qė pres pėrgjigje dhe nuk mėrzitem ju me njė javė e me 6 muaj vutė kujen.
Pse kam pershtypjen qe ty nuk do te vije me?
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-04-2019, 11:36   #160
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,838
Thanks: 3,745
Thanked 2,960 Times in 1,452 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar po bėni nė kėtė moment?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Unė kam 12 vjet qė pres pėrgjigje dhe nuk mėrzitem ju me njė javė e me 6 muaj vutė kujen.
ti prźt llotarine ,te bie s'te bie , llotari eshte , ndersa ne po na vonojne me qellim
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur