Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Sporti shqiptar

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-12-2018, 12:52   #301
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,098
Thanks: 586
Thanked 1,053 Times in 637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: KF Skėnderbeu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga {A_N_G_E_L_69} Shiko postimin
Ishalla ja ulin ne vetem 3 vite denimin
Nqf se denimet jepen ne baze te levizjeve te konficenteve denimi duhet te jete ZERO.

Nqf se kane prova , pergjime , rrefime , transferta bankare e ku di une atehere jam dakort qe te denohen.

Por smund te marresh ne qafe nje klub 3 vjet sepse ka pas levizje koficentash te dyshimta. Eshte budallik.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-12-2018, 12:55   #302
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,694
Thanks: 1,111
Thanked 1,049 Times in 573 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: KF Skėnderbeu

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Nqf se denimet jepen ne baze te levizjeve te konficenteve denimi duhet te jete ZERO.

Nqf se kane prova , pergjime , rrefime , transferta bankare e ku di une atehere jam dakort qe te denohen.

Por smund te marresh ne qafe nje klub 3 vjet sepse ka pas levizje koficentash te dyshimta. Eshte budallik.
Gabimi me trashanik ishte kur derguan e-mail ne forme kercenimi
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-12-2018, 17:18   #303
{A_N_G_E_L_69}
Bavarez
 
Avatari i {A_N_G_E_L_69}
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Allianz-Arena
Posts: 2,694
Thanks: 1,111
Thanked 1,049 Times in 573 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm{A_N_G_E_L_69} i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: KF Skėnderbeu

CAS “asist” Superiores, ja plani pėr Skėnderbeun

Skėnderbeu po zhvillon njė sezon tė mirė dhe synimi ėshtė titulli kampion. Por, sikurse edhe dihet, vėmendja e korēarėve nuk ėshtė vetėm te arritja e objektivave sportivė. Njė vesh drejtuesit e kanė edhe Gjykata e Arbitrazhit Sportiv Lozanė.

Klubi bardhekuq ka apeluar dėnimin e UEFA-s (Skėnderbeu ėshtė pėrjashtuar pėr 10 vite nga kupat e Europės dhe ėshtė gjobitur me 1 milion euro) dhe ende nuk ėshtė zhvilluar seanca dėgjimore nė CAS. Ky institucion ka publikuar listėn e ēėshtjeve dhe deri mė 15 shkurt dhe nuk figuron ēėshtja e korēarėve me UEFA-n.

VENDIMI DHE SUPERIORJA – Nga ajo qė mėson “SportEkspres.com”, seanca dėgjimore nė CAS do tė zhvillohet nė muajin mars, kur edhe mund tė merret edhe vendimi pėr Skėnderbeun. Korēarėt presin qė t’u hiqet dėnimi dhe nga vera e ardhshme tė mund tė luajnė nė kupat e Europės.

Marrja e njė vendimi nė muajin mars, apo ndoshta edhe nė prill, do t’i bėnte mirė Superiores dhe garės. Deri nė atė periudhė nė kampionat gjithēka do tė jetė e hapur dhe vetė Skėnderbeu do tė vijojė tė luftojė pėr titullin kampion dhe Europėn. Tė gjithė nė Korēė presin me padurim tė mėsojnė fatin e skuadrės sė tyre tė zemrės, qė varet shumė nga vendimi i CAS.
__________________
”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”
{A_N_G_E_L_69} nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-12-2018, 21:29   #304
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,098
Thanks: 586
Thanked 1,053 Times in 637 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: KF Skėnderbeu

Skenderbeu e ka prish garen qe tani. Ndeshja me Kukesin ishte e shitme.
Vetem reflektim nuk shof une ke ky klub duke e dit qe jane nen monitorim nga uefa.
Veshtire ti shpetoje CAS-it pa 3 vjet.
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur